Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA ECA SERVİSİ YILDIRIM

BURSA ECA SERVİSİ YILDIRIM

Arıza Kaydı İçin 
444 28 46 
bursa eca kombi bakım tamir servisi

Yıldırım, Bursa’nın Uludağ’ın eteklerinde bulunan bir ilçesidir. Yıldırım ilçesinin doğusunda Kestel ve Gürsu ilçeleri, kuzeyinde ve batısında Osmangazi ilçesi vardır. Yıldırım ilçesinin adı, Osmanlı İmparatorluğu dördüncü padişahı Yıldırım Bayezid'den almıştır. Yıldırım ilçesinin denizden yüksekliği yüz elli ile yüz elli beş metre arasındadır. İlçenin güneyinde Uludağ bulunurken kuzey tarafı düzlüktür. Yıldırım ilçesinin ortasından Bursa – Ankara karayolu geçmektedir. İlçedeki ekonomik faaliyetler: tarım, hayvancılık ve sanayi şeklinde sürdürülmektedir. Yıldırım ilçesinde – Bursa ilinin genelinde olduğu gibi – gelişmiş bir sanayi vardır. Birçok sanayi kolunu barındırmakta, farklı sanayi parçalarının üretimi yapılmaktadır. Sanayiden söz etmişken teknolojiden de söz etmenin tam sırası gelmektedir.

Teknolojik gelişmeler, insan hayalinin alamayacağı şeylerin artık kolayca edinilmesine kapılarını açmıştır. Hal böyle olduğunda en çok gereksinim duyduğumuz teknolojik aletlerden, nazaran daha az gereksinim duyulan (genelde eğlence için olan) aletlere kadar hayatımıza girmesi söz konusu olmuştur. Bu durumda insanlığın kendini teknolojiden soyutlaması olanaksız hale gelmiştir. Tam tersi, teknoloji ile sıkı bir ilişkide olmak insanlığın faydasına olarak daha da iç içe gelinmiştir. Teknolojik gelişmelerin günlük yaşamımıza faydası tartışılmazdır. Elektronik, mekanik ve tekniğin birlikte sunmuş olduğu, günlük yaşamımıza en faydalı elektronik aletlerin beyaz eşyalar olduğu bilinmektedir. Evimizdeki teknolojik aletler, insanın doğaya ayak uydurmasını sağlamaktadır. Özellikle ısıtma – soğutma doğrudan insan hayatını mevsimsel koşullardan koruma avantajını sağlamaktadır. Kombi Servisi olarak kombi ile alakalı her konuda bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Isıtma sistemini oluşturan elektronik aletlere bakıldığında karşımıza kombi, kazan, kat kaloriferi, radyatör, bürülor, boyler ve su ısıtıcıları çıkmaktadır. Soğutma sistemlerini meydana getiren elektronik aletlere bakıldığında ise klima, chillerler kondens üniteler, fancoil ve hava koşullandırma sistemleri karşımıza çıkmaktadır. Isıtma ve soğutma sistemlerinin bu elektronik ürünlerinin amacı iç hava koşullarını iyileştirmektir. Isıtma ve soğutma sistemlerinin bunun yanı sıra birçok avantajı bulunmaktadır. İklim koşulları ve bina yalıtımının etkisi büyük olmak üzere ısıtma - soğutma sistemleri elektrikten yakıt üreterek yüzde seksen oranına varan enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Enerji tasarrufunun istenilen oranlarda olabilmesi için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Bu işlemleri kanal kaçaklarının ortadan kaldırılması, kanalların temiz tutulması ve kanal izolasyonu oluşturmaktadır. Isıtma ve soğutma sistemlerin kurulduğu bölgenin sıcaklığı, nemi, kalitesi ve basıncı da cihazların verimli çalışmasında etkili olmaktadır.

ECA Kombi Bakım Onarım Merkezi Bursa 


Eca kombi bakım servisi
Isıtma ve soğutma sistemlerinden istenilen enerji verimini alabilmek için aynı zamanda düzenli bakımlarının yapılması gereklidir. Markası ne olursa olsun birtakım sorunlar zaman içinde yaşanılmaktadır. Bursa ECA servisi olarak, ECA markalı ürünlerden ve bu ürünler için sunmuş olduğumuz hizmetlerden Yıldırım’da yaşayan ECA kullanıcısı olan vatandaşlarımız için bahsetmek istiyoruz. ECA markası Türk menşeli bir şirkettir. İsmini, kurucusu olan Elginkan ailesinin baş harfleri olan Ekrem, Ahmet ve Cahit isimlerinden almış bulunmaktadır. ECA markasının üretmiş olduğu ürünlere bakıldığında: Armatürler, duş sistemleri, seramik sağlık gereçleri, seramik kaplama malzemeleri, gömme rezervuarlar, banyo aksesuarları, kombiler, panel ve döküm radyatörler, güneş enerji sistemleri, merkezi ısıtma sistemleri, şofbenler, termosifonlar, doğalgaz sayaçları, su tesisatı, banyo ve mutfak dolapları, doğalgaz vanaları üretimi yaptığı görülmektedir. Eca kombi bakım ücreti ne kadar sorusu ve detaylı bilgi görüş için bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Bursa – Yıldırım Eca Servisi olarak öncelikli olarak ECA kombilerinizde servis hizmetini sağlamaktayız. Bu noktada kombi cihazlarının ne olduğundan ve nasıl çalıştığından bahsetmek istiyoruz. Kombiler, konutlarda hem ısınma ihtiyacını hem de sıcak su ihtiyacını karşılayabilmek için tasarlanmış ve ana yakıt kaynağı olarak doğalgaz ile ya da sıvılaştırılmış petrol gazı ile çalışabilen cihazlardır. Kombiler, kat kaloriferleri olarak da anılmaktadır. Her dairenin tükettiği kadar enerjiyi ödemesine elvermektedir. Kombiler oldukça hafif ve az yer kaplayan cihazlardır. Kombilerin belirlenmiş olan kullanım ömürleri bulunmaktadır. Aslında her cihaz için belirlenmiş olan kullanım ömrünün uzatılması, verimliliğinin arttırılması yaptırılan düzenli bakımlar ile doğrudan bağlantılıdır. Bakımlarının düzenli yapılmaması, uzun süre kullanılması ya da cihazın yanlış kullanılması gibi nedenlerden ötürü cihazların dijital gösterge panellerinde kimi zaman bazı arıza kodları görülmektedir. ECA kombilerin arıza kodları:

Bursa Yıldırım Kombi Bakım Tamir Servisleri


bursa eca kombi bakım onarım servisi
ECA kombi hata kodu 20: Gaz valfinde bir arıza olduğu anlamına gelmektedir. Kullanıcılar sadece resetleme işlemini yapabilirler. Teknik servise başvurulmalıdır.
ECA kombi hata kodu 40: Su basıncının düşük olduğunda verilir. Su basıncının istenen düzeyde olmaması cihazdan istenilen performansın alınmamasına neden olmaktadır.
ECA kombi hata kodu 32: Şebeke voltajında bir sorun olduğuna işaret etmektedir. Hava koşullarının kötü olması da bu arızaya sebep olabilir. Hava koşulları düzelmiş, şebeke voltajı eski haline gelmiş fakat arıza devam ediyorsa elektronik kartın hasar gördüğü anlamına gelir.
ECA kombi hata kodu 11: Gaz valfinin kapalı olduğu fakat alev algılandığını söyler. Cihaz resetlenmesine rağmen sorun devam ediyorsa ECA kombi servisimize başvurunuz.

ECA kombi hata kodu 05: Cihazın alev kaybı yaşadığını belirtir. ECA kombi servisimize başvurulmalıdır.
ECA kombi hata kodu 04: Kombinin ateşleme yapmadığı anlamına gelir. Gaz giriş vanaları kontrol edilmelidir.
ECA kombi hata kodu 14: Sıcak su sensörlerinde bir kısa devre olması durumunda yaşanır. Teknik servis tarafından çözülmelidir.
ECA kombi hata kodu 01: Su sıcaklığının yüz beş santigrat derecenin üstünde olduğu anlamına gelmektedir.
ECA kombi hata kodu 06: Kombinin sıcaklığının aşırı bir dereceye ulaştığına işaret etmektedir.
ECA kombi hata kodu 12: Kalorifer devresi gidiş suyu sensör arızasıdır. Arızanın tam tespiti kullanıcılar tarafından yapılamayacağı için teknik servis çağrılmalıdır.

Eca Kombi Klima Teknik Servisleri Bursa Yıldırım


Bursa Eca kombi tamircisi
Kombilerin ya da diğer elektronik cihazların dijital ekranlarında görülmüş olan arıza kodlarının tam olarak kaynağının anlaşılması için alanında deneyimli olan bir kombi tamircisi tarafından gerçekleştirilmelidir. ECA cihazlarınızdaki arızanın giderilmesi için profesyonel bir ECA servisinden hizmet almanız gerekmektedir. Bu ihtiyacınıza ve beklentilerinize cevap verebilmek için Bursa Yıldırım ECA Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Bursa – Yıldırım ECA Servisi olarak neden bizi seçmelisiniz? ECA servisimiz, ülkemizin birçok noktasında faaliyet göstermekte olan kurumsal bir servistir. Tamir sırasında orijinal ECA parçalarını kullanmaktadır. Klima tamiri için bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Değiştirmiş olduğumuz her parça için bir yıl süre ile garanti belgesini vermekte; bu süreç içerisinden sorun yaşanması durumunda ücret talep etmeksizin arıza tespiti ve gerekliyse tamiri gerçekleştirilmektedir. Alanında en iyi olan ECA servis ustaları ile çalışarak bize ulaşmış olduğunuz gün içinde ECA ürünleriniz için servisi sağlamaktayız. Aynı zamanda petek temizleme hizmetini de sunmaktayız. Kısaca bahsetmek gerekirse kombi, ısıtılan suyu kalorifer tesisatına göndererek ısınmayı da sağlamaktadır. Kombi tarafından gönderilen su, zamanla peteklerde tortulara yol açarak sıcak suyun gerektiği gibi dolaşmasını engelleyerek performans düşüklüğüne neden olmaktadır. Bunun giderilmesi için petek temizleme hizmetini sunmaktayız.

Bursa Yıldırım  Eca Kombi Klima Bakım Tamir ÜcretleriBursa Eca kombi bakım tamircisi
Bursa – Yıldırım ECA Servisi’ne 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşarak ECA en makul servis fiyatları ile en kaliteli servis hizmetini alabilirsiniz. Yıldırım ilçesinin her yerine aynı gün içinde ulaşarak ECA cihazlarınızın arıza tespitini gerçekleştirmekteyiz. ECA servis ustalarımızın sunmuş olduğu servis ücretinde uyuşmazlık yaşanması ya da ECA ürünün tamirinden vazgeçilmesi söz konusu olduğunda arıza tespit ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Bursa –Yıldırım ECA Servisi’nden hizmet alınması durumunda bu ücret talep edilmeden en iyi ECA servisi sunulur.

Yıldırım ECA kombi tamiri  servisi, Bursa – Yıldırım ECA servis ustaları, Bursa – Yıldırım’ın ECA en ucuz servis fiyatına sahip tamircisi, Yıldırım ECA kombi tamircisi gibi hizmetleri almak istediğinizde Türkiye’nin birçok noktasında olduğumuz gibi Bursa ilinin her ilçesinde ve Yıldırım’ın her noktasında hizmetteyiz. 444 28 46 ECA servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgileri edinebilirsiniz. ECA cihazlarınızın arızasını garanti belgesini edinerek giderebilir, en iyi ECA servis ustalarından en ucuz servis fiyatına sahip hizmet almanın rahatlığını yaşabilirsiniz.


Bursa’da ECA SERVİSİ YILDIRIM Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde ECA SERVİSİ İHizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima tamiri için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bursa ECA SERVİSİ Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Demirdöküm Servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış