Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Bursa Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arıza Kaydı Bırakmak için:

444 2 846

Bursa arçelik marka beyaz eşya teknik servisi tamiri sektöründe 15 yıldır hizmet vermekte olan firmamız bursada arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin donurucu, kurutma makinesi tamiri onarımı ve bakımı hakkında uzman personeliyle busada beyaz eşya servisine ihtiyaç duyanların ilk tercih ettikleri arçelik beyaz eşya özel yetkili servisidir.

Bursada arçelik beyaz eşya tamiri yaptırmak isteyenler öncelikli olarak servisimizi arayarak bakım onarım yaptırmak istedikleri beyaz eşyaların markasını modelini ve arızasını bildirerek randvu almaktadırlar.

Bursa arçelik beyaz eşya tamiratı hizmetini veren işinde uzman ve deneyimli personelimiz randevu saatinde adresinize gelerek arızalı sorunlu bozuk beyaz eşyanızı kontrol ederek arızalı olan açelik marka beyaz eşyanız hakkında ön kontrol yaparak arıza hakkında hem kendini hemde sizi bilgilendirir.

Arıza tespit aşaması sona erdiğinde sorunlu beyaz eşyanız hakkında en sağlıklı onarım, bakım, tamirat, değişim işlemini sizinle paylaşarak beyaz eşyanızın ilk aldığınız kadar sağlıklı çalışmasını sağlayacak şekilde tasarlar.
Yorum Yazın

Kişi Yorum Yazdı.