Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

BURSA DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

Arıza Kaydı İçin 

444 28 46 


Demirdöküm kombi bakım servisleri bursa
Demirdöküm, 1954 yılında kurulan bir firmadır. 1955 yılında Demirdöküm, Koç Grubu’na katılmıştır. Isıtma sektöründe faaliyet gösteren Demirdöküm firması, bu alanda devleşmiş markalardandır. Demirdöküm’ün sunmuş olduğu ürünler: kombiler, radyatörler, klimalar, su ısıtıcıları, merkezi sistemler, güneş enerjisi sistemleri, VRF sistemleri, ısı pompalarıdır.

Demirdöküm kombinin ürün çeşitleri; oda termostatları, konvansiyonel ve yoğuşmalı kombilerdir. Demirdöküm kombilerin fiyatları incelendiğinde, en ucuz fiyata sahip olan kombinin iki bin dört yüz altmış sekiz Türk lirası olduğu görülmektedir. Her alım gücüne hitap eden Demirdöküm kombilerin arasında en yüksek fiyata sahip olanı ise beş bin beş yüz yetmiş altı Türk lirasıdır. Kombi, sıcak su ihtiyacını karşılamak ve ısıtma için iş yerlerinde, evlerde ve diğer kapalı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan ısıtma aracıdır. Kombiler kendi içinde çeşitlenerek tüketicilerin hizmetine sunulmuştur. Kombiler; yanma tiplerine, baca tiplerine, eşanjör tiplerine göre ayrılmaktadırlar. Kombi çeşitlerine değindiğimizde karşımıza şu bilgiler çıkmaktadır: Bursa Buderus servisi olarak da hizmet sunmaktayız. 

Yanma tiplerine göre kombiler, konvansiyonel (klasik) ve yoğuşmalı olarak ayrılmaktadır. Konvansiyonel tip kombiler yanan gazın direkt dışarı atılması sistemiyle çalışmaktadır. En yaygın olarak kullanılmakta olan kombi tipidir. Yoğuşmalı kombiler ise yanan gazı direkt tahliye etmeyerek bu gazın sıcaklığından yararlanmaktadır. Yakıt tasarrufu için ideal bir tiptir. Baca tiplerine göre kombiler, bacalı ve hermetik şeklinde görülmektedir. Bacalı kombiler, yanma için ihtiyaç duyulan havayı bulunduğu ortamdan alarak bacadan tahliye eden ısıtma cihazıdır. Bulunduğu ortamdan hava almasının dezavantajı, cihazın bulunduğu ortamın sürekli havalandırılmasının gerekliliğidir. Aynı nedenden ötürü, kötü hava şartlarında geri tepme yapabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı kullanımına en az rastlanan kombi özelliğindedir. Hermetik tip ise gazın alınması ve yanması fan yardımıyla gerçekleşir. Hermetik kombi, ortamdaki temiz havayı kullanmamaktadır; bundan dolayı ortamın sürekli havalandırılması gerekmemektedir ve geri tepme riski söz konusu değildir. Bu nedenlerden dolayı en yaygın kullanılan kombi tipidir. Eşanjör tiplerine göre kombiler, tek ve çift eşanjörlü olarak çeşitlenmiştir.

Demirdöküm Teknik Servisleri Bursa 


Demirdöküm kombi bakım fiyatları

Tek eşanjörlü kombi tipi, hem kalorifer peteklerini hem de suyu ısıtan kombi türüdür. Şebeke suyunun direkt eşanjörden geçmesi ısınması için yeterlidir. Çift eşanjörlü kombi tipinde kaloriferin ve suyun ısıtılması ayrı gerçekleşmektedir. Çift eşanjörlü kombilerden şebeke suyu direkt olarak geçmez bu nedenle kireçlenme riski neredeyse yoktur. Şebeke suyunun direkt geçmemesi daha yüksek sıcaklık sağlayarak istenen performansı sağlamaktadır. Elektrikli kombinin çalışma prensibi ise bacaya ihtiyaç duymaksızın ısıtmayı sağlayabilmesidir. Yanan gazın bacaya ihtiyaç duyulmadan tahliye edilmesi zehirlenme, kireçlenme gibi birçok olumsuz faktörü ortadan kaldırarak daha konforlu kullanıma elvermektedir.

Diğer kombi tipleriyle kıyaslandığında daha fazla yakıt harcıyor olması elektrikli kombilerin dezavantajıdır.
Demirdöküm kombi kullanıcıları, kombi kullanımı sırasında bazı problemler ile karşılaşabilmektedir. Karşılaşılan problem, markadan bağımsızdır. Kombilerin barındırmış olduğu mekanik ve elektronik parçaların bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Bakımının düzenli olarak yapılmaması durumunda arızaların sık görülmesi söz konusudur. Demirdöküm kombilerinde görülen bazı hata kodları ve bu hata kodlarının anlamları şu şekildedir:
Demirdöküm kombi F1 hata kodu: Kombide aşırı ısınma olduğu anlamına gelmektedir. Dönüş filtresi tıkalı, pompa arızası ya da tesisatta hava olması durumlarında verilmektedir.

Demirdöküm kombi F2 hata kodu: Sıcak su sensörünün arızalı olduğunu belirtmektedir.
F3 hata kodu: Tesisatta arıza olduğuna işaret etmektedir.
Demirdöküm kombi F4 hata kodu: İyonizasyon hatasında görülmektedir. Doğalgaz akışı kesilmesi de söz konusu olabilir.
Demirdöküm kombi F5 hata kodu: Fanda arıza bulunduğunu söylemektedir.
Demirdöküm kombi F6 hata kodu: Tesisat sensör arızası anlamına gelmektedir.
Demirdöküm kombi F9 hata kodu: Fan devinde arıza olduğuna işaret etmektedir.
Demirdöküm kombi F10 hata kodu: Basınç kaynaklı bir arıza meydana gelmiştir.
Demirdöküm kombi F11 hata kodu: Devir daim arızasıdır.
Demirdöküm kombi F12 hata kodu: Voltajdan ya da cihazın elektronik kartında bir arıza olduğu anlamına gelmektedir.

Demirdöküm Kombi Bakımı Tamir Servisi Bursa 


Kombi klima tamir servisi demirdöküm Bursa

Demirdöküm kombilerinizde bahsedilmiş olan arıza kodlarını görüyor olabilirsiniz. Bu arıza kodlarının görülmesi durumunda Demirdöküm kullanıcılarının sorunu çözmek için elinden bir şey gelmemektedir. Çünkü kombilerin arızasının giderilmesi için teknik bilgiye ve gerekli araç – gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Evde, kombi tamiri deneyimi olmayan kişilerin bu problemi teşhis edip çözüm bulması oldukça zordur. Hatta çoğunlukla olumsuz olarak sonuçlanarak var olan arızayı büyütmektedir. Demirdöküm kombilerde arıza kodunun görülmesi durumunda mutlaka alanında uzman olan Demirdöküm kombi teknik servisinden hizmet alınması gerekmektedir.
Türkiye’nin birçok noktasında yaygın olarak kombi servisini sunan teknik servisimiz şimdi Bursa ilçesinde Demirdöküm kombi servisini sağlamaktayız.

Demirdöküm kombilerin tamiri, bakımı ve onarımı alanında yılların tecrübesine sahip bulunmaktayız. Bu doğrultuda alanında uzmanlaşmış kombi servis ustaları ile çalışmakta ve tamirini yapmış olduğumuz kombilerde orijinal Demirdöküm parçalarını kullanmaktayız. Değiştirmiş olduğumuz Demirdöküm kombi parçaları için bir yıl süre ile garanti belgesi vererek kurumsallığımızı ve yaptığımız işin kalitesini tescil etmekteyiz. Bursa Demirdöküm Servisi tarafından tamirin gerçekleştirildiği bir yılı takip eden süre içerisinde bir sorun yaşamanız durumunda servis ücreti talep edilmeden arıza tespiti yapılmakta ve gerekli olduğunda tamiri gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda petekleriniz için temizleme hizmetini de vermekteyiz. Tüm kombi bakım detayları için bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Bursa Demirdöküm Klima Bakım Tamir Servisi


demirdöküm kombi klima bakım tamiri

Bizlere başvurduğunuzda Demirdöküm kombinin bakımını nasıl gerçekleştirmekteyiz? Demirdöküm kombinizin filtrelerini temizleyip genleşme tankının hava kontrolünü ve gerekirse takviyesini yapmaktayız. Daha sonra fanları, çakmakları ve yanma odalarının temizliğini yapmaktayız. Petek temizliğinde ise her petek için ayrı ayrı işlem uygulamaktayız. Petek temizleme makinesi ile bu işlem için özel olarak kullanılan kimyasal ilaçlama yapmaktayız. Petek temizleme makinesi sayesinde biriken balçıklardan arınana kadar işlem devam edilir ve hiçbir şekilde petekler yerinden sökülmez. Temizleme işleminden sonra kombi yakılarak ısı akışı tarafımızca test edilmektedir. İşlem sonrasında petekler ısınmış halde teslim etmekteyiz. Bahsetmiş olduğumuz kombi servis ve petek temizleme işlemleri maksimum olarak iki saatinizi almaktadır.

Demirdöküm kombi servisi, Demirdöküm kombi bakımı ve Demirdöküm kombi onarımı, petek temizleme hizmeti aradığınızda en uygun fiyatlara sahip olan Demirdöküm kombi teknik servisi olarak bulunmaktayız. En uygun kombi servis fiyatlarını sunarken aynı zamanda en kaliteli Demirdöküm kombi servisini de sunmaktayız. Bursa’nın en çok tavsiye edilen Demirdöküm kombi servisi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu konuma gelmemizde en çok etkili olan hususlar ise bünyesinde deneyimli kombi servis ustalarını barındıran, orijinal parçalar kullanan, yapmış olduğu kombi tamiri için bir yıl garantisi belgesi veren, işini hızlı yapan ve makul fiyatlara sahip olan bir servis olmamızdır.

Bursa Demirdöküm Kombi Klima Bakım Fiyatları


Demirdöküm teknik servisleri Bursa

Bursa Demirdöküm Servisi olarak bizlere 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşmanız mümkündür. Kombi servisimize ulaştığınız gün içerisinde arızası bulunan Demirdöküm cihazınızın arıza tespitini yapmaktayız. Kombi servis ustalarımız arıza tespitinden sonra arızanın boyutu ve niteliğine göre en uygun kombi servis ücretini sunarlar. Arıza tespiti ücretinde anlaşılamaması ya da Demirdöküm cihazınızın tamirinden vazgeçilmesi durumunda arıza tespit ücretinin ödenmesi zorunlu olmaktadır. Demirdöküm kombi servisimizin, emeğe saygı için belirlemiş olduğu iş ahlakını içeren kurallardan birisini teşkil etmektedir. Bursa Demirdöküm Servisi’nden hizmet almayı kabul etmeniz durumunda ilaveten ücret talep edilmemektedir.

Bursa’nın en iyi Demirdöküm kombi servisi, Bursa’nın en ucuz Demirdöküm kombi servisi, Bursa’nın en iyi Demirdöküm kombi tamir ustaları gibi hizmetlere ihtiyaç duymanız halinde sizler için hizmetteyiz.
Bursa’nın en çok tavsiye edilen Demirdöküm kombi servisi olmanın gururunu yaşayarak Bursa’nın her ilçesinde aynı gün içinde kombi tamir ve petek temizleme hizmetini vermekteyiz. Kombi bakım fiyatları Demirdöküm için bizi her zaman arayabilirsiniz. 


Bursa’da DEMİRDÖKÜM SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda DEMİRDÖKÜM SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler
; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da DEMİRDÖKÜM SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde DEMİRDÖKÜM SERVİSİ İHizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima tamiri için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada DEMİRDÖKÜM SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit DEMİRDÖKÜM SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada DEMİRDÖKÜM SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir DEMİRDÖKÜM SERVİSİİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada DEMİRDÖKÜM SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde DAİKİN KOMBİ – KLİMA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın DEMİRDÖKÜM SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada DEMİRDÖKÜM SERVİSİİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bursa DEMİRDÖKÜM SERVİSİ Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Daikin kombi klima servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.

Yorum Yazın

1 Kişi Yorum Yazdı.