Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Bursa Alarko Klima Servisi

Bursa klima servisi olarak her marka klima bakım, onarım ve tamirini yapmaktayız.

Bursa´da Alarko klimaların tamiratı bakımı ve onarımı hizmeti veren firmayız. Bursa Alarko klima servisi hizmeti veren firmamız Alarko marka klimaların arıza, bakım, onarımı konusunda uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Bursa´da Alarko klima servisi, servisleri, teknik servisi, tamiri, tamircisi, özel, yetkili, servisi hizmetine ihtiyaç duyanların ilk tercih ettikler bursa Alarko klima servisi firmamız 15 yıllık tecrübesiyle bursada Alarko klima servisi tamiricisi ihtiyacı olanların isteklerine cevap vermektedir.

Bursa Alarko klima servisi hizmeti vermeye başladığımız günden itibaren bursada Alarko marka klima kullanıcılarının ilk tercih ettikleri bursa Alarko servisiyiz. % 100 müşteri memnuniyeti ilkemizden hiç bir zaman ödün vermedik.

Bursada Alarko servisi servisleri araştırmalarında her zaman ilk sırada bulunan servisimiz Alarko fabrikalarında eğitim almış olan eğitimli, işinde uzman, arıza tespitinde gerektiği gibi davranan kaliteli personelimiz sayesinde bu liderliği sürdürmektedir.

Soğutma sistemlerinde Bursa´da lider ve öncü kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.Deneyimli ve tecrübeli kadromuz ile arızalı, bakım isteyen, onarıma ihtiyacı olan her marka ev eşyalarınız veya sanayi tipi eşyalarınızın garanti kapsamı altında bakımlarını, tamirlerini yapmaktayız.

Klima Servisimizde tüm markaların ve modellerin, Klima Split Duvar Tipi, Split İnverter Duvar Tipi, Tavan Tipi, Kaset Tipi, Split Multi İnv. Duvar Tipi, Kanallı Tipi, Yer Tipi, Salon Tipi, Split Multi İnv. Kanallı Tipi, Split Multi İnv. Kaset Tipi, Split Multi İnv. Duvar Tipi, Multi İnv. Duvar İç ve Dış Ünite, Yer/Tavan Tipi İnv., Eco İnv. Duvar Tipi, gibi tüm çeşitli modellere çalışma saatlerimiz içerisinde servis hizmetleri vermekteyiz.

Hızlı ve etkin servis için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yorum Yazın

Kişi Yorum Yazdı.