Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Bursa ECA kombi Servisi

Arıza Kaydı Bırakmak için:

444 2 846

Bursa´da E.C.A marka kombilerin tamiratı bakımı ve onarımı hizmeti veren firmayız. Bursa E.C.A kombi servisi hizmeti veren firmamız ECA marka kombilerin arıza, bakım, onarımı konusunda uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Bursa´da ECA kombi servisi, servisleri, teknik servisi, tamiri, tamircisi, özel, yetkili, servisi hizmetine ihtiyaç duyanların ilk tercih ettikler bursa ECA kombi servisi firmamız 15 yıllık tecrübesiyle bursada ECA kombi servisi tamiricisi ihtiyacı olanların isteklerine cevap vermektedir.

Bursa ECA kombi servisi hizmeti vermeye başladığımız günden itibaren bursada ECA marka kombi kullanıcılarının ilk tercih ettikleri bursa ECA servisiyiz. % 100 müşteri memnuniyeti ilkemizden hiç bir zaman ödün vermedik.

Bursada ECA servisi servisleri araştırmalarında her zaman ilk sırada bulunan servisimiz ECA fabrikalarında eğitim almış olan eğitimli, işinde uzman, arıza tespitinde gerektiği gibi davranan kaliteli personelimiz sayesinde bu liderliği sürdürmektedir.

Isıtma ve soğutma sistemlerinde Bursa´da öncü ve lider kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.Deneyimli ve tecrübeli kadromuz ile arızalı, bakım isteyen, onarıma ihtiyacı olan her marka ev eşyalarınız veya sanayi tipi eşyalarınızın garanti kapsamı altında bakımlarını, tamirlerini yapmaktayız.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimize diğer sayfalarımızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bursa´da E.c.a model kombi arızalarının tespitini, onarım, tamiri, bakımlarını yapmaktayız. Her model Eca kombinin anakart, filtre değişimleri uygun ve orjinal parçalar ile yapılmaktadır. Uygulanan servis şekline göre faturalandırma yapılabilmektedir.
Yorum Yazın

Kişi Yorum Yazdı.