Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ

BURSA BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ

Arıza Kaydı İçin 

444 28 46 
Bursa beyaz eşya tamiricisi


Beyaz Eşya Sektörü, dayanıklı ev aletleri üreten sektördür. Beyaz eşya sektörünün farklı teknolojileri barındırması sebebiyle çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Beyaz eşya sektörünün başlıca ürünleri: buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ocak, süpürge gibi temel ürünler ve tost makinesi, robot, meyve sıkacağı, blender, mixer gibi küçük ev aletleri ayrıca, derin dondurucu, klima, şofben, termosifon, su arıtma cihazı gibi ürünlerden meydana gelmektedir. Gelişmekte olan ülkelerin üreticileri de beyaz eşyayı gelişmiş ülkelerin üreticilerinin ürettiği ile aynı kalitede ve daha ucuza üretebilir duruma gelmiş bulunmaktadırlar. Bu sebeple beyaz eşyalar tüketiciler tarafından kolayca erişilebilir hale gelmiştir. Büyük şirketler ise güçlerini birleştirerek bir arada kaliteli beyaz eşya üretme ve satmayı hedeflemektedirler.
Beyaz Eşya Sektöründe ülkemiz son yıllarda yaptığı yeniliklerle sektörün en büyük üreticisi konumuna yükselmiştir. Günümüzde beyaz eşyada yerli sermayeli olarak Arçelik A.Ş. (Arçelik, Beko, Altus ve Aygaz) ve Vestel A.Ş. yabancı sermayeli olarak da Alman BSH (Bosch-Siemens-Profilo), İtalyan Indesit, Ariston ve Candy şirketleri yerleşik tesisleriyle üretim yapmaktadır. Beyaz eşya sektörünün imalatı daha çok Marmara, Ege ve Orta Anadolu’da yoğunlaşmıştır. Başlıca fabrikalar İstanbul, Tekirdağ, Manisa, Eskişehir, Bolu, Bursa, İzmir, Ankara, Kocaeli, Yalova, Kayseri, Konya ve Bilecik’te yer almaktadır. Bursa Beko servisi olarak da her zaman hizmetinizdeyiz. 

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan beyaz eşya firmalarının ürün yelpazeleri genel olarak benzerliği içermektedir. Hem ürünlerin donanımları hem de fiyatları açısından benzerliğin yanı sıra her kesimden tüketiciye hitap etmektedir. Beyaz eşya markalarının cihazlarında bazı sorunlar görülebilmektedir. Karşılaşılan bu sorunların bazıları kullanıcı hatasından, altyapı sorunlarından, yanlış cihaz ayarlarından ya da cihazın kendisinden kaynaklı olabilmektedir. Beyaz eşyalarda görülen sorunlar ve olası sebeplerini şu biçimde sıralamak mümkündür:
Buzdolabı çalışmıyor: Fişin prize takılı olduğu ve sigortanın atıp atmadığı kontrol edilmelidir.
Buzdolabında soğutucu bölmesinin yan duvarında terleme: Kapının çok sık açılıp kapatılması, ortamın nemli olması ya da sıvı içeren gıdaların ağızlarının kapatılmadan konulması terlemeye neden olur. Bu durumu engellemek için termostat daha soğuk bir ayarda olmalı, kapılar çok sık açılıp kapatılmamalı ve gıdalar iyi ambalajlanmış şekilde dolaba yerleştirilmelidir.

Buzdolabı Tamir Servisleri Bursa 

beyaz eşya bakım tamir servisleri

Buzdolabının kompresörü çalışmıyor: Ani elektrik kesintileri ya da fişin çıkarılmasında kompresör koruyucu devreye girer ve birkaç dakika boyunca çalışmaz. Buz çözme işlemi sırasında kompresör devre dışı bırakılır. Sıcaklık ayarının doğru yapılmadığı zamanlarda da kompresörü sesi az çıkmaktadır.
Buzdolabı çok sık ya da uzun çalışıyor: Daha geniş hacme sahip buzdolapları daha uzun süre çalışmaktadır. Oda sıcaklığının çok olduğu, kapıların sık sık açılıp kapatıldığı ya da açık bırakıldığı durumlarda gözlemlenebilir. Buzdolabına yeni bir yiyecek konulduğu ya da düşük sıcaklığa ayarlandığında daha uzun süre çalışmaktadır.
Dondurucunun sıcaklığı çok düşük ama soğutucu sıcaklığı yeterli değil: Dondurucu bölme sıcaklığı çok düşük bir ayardadır. Daha yüksek dereceye ayarlanmalıdır.

Buzdolabının sesi çalışırken artıyor: Ortam sıcaklığının değişmesi, soğutucunun performansını etkilemektedir. Buna bağlı olarak sesin artması normal bir durumdur.
Buzdolabı gürültülü çalışıyor veya sarsılıyor: Buzdolabın düz bir zeminde ve dengede durduğundan emin olunmalıdır. Buzdolabının üzerinde eşyalar varsa gürültüye neden olabilir.
Buzdolabının içi kötü kokuyor: Buzdolapları belirli aralıklarla sünger, ılık su ve karbonatla temizlenmelidir. Kaplar ya da kaplama malzemeleri kokuya neden olabilir. Ağzı açık biçimde gıda koymamaya özen gösterilmelidir. Buzdolabı servisi olarak tüm arızalara garantili çözümler sunuyoruz. 

Buzdolabının kapıları kapanmıyor: Yiyecek paketleri kapının kapanmasını engelliyor olabilir. Gıda yerleşiminde sorun yoksa buzdolabı zeminde dik durmuyor olabilir. Yükseltici vidalarla ayarlanmalıdır.
Çamaşır makinesi programı başlatılmıyor ya da program seçilmiyor: Altyapı kaynaklı sorunlar nedeniyle cihaz kendisini korumaya almış olabilir. Bu durumda fabrika ayarlarına getirilmeli ve program iptal edilerek yenisi seçilmelidir.
Çamaşır makinesi su almıyor: Musluklar kapalı ya da su hortumları tıkalı veya bükülmüş olabilir. Cihazın kapağının kapalı olduğundan ve su filtrelerinin tıkalı olmadığından emin olunmalıdır.

Çamaşır Makinesi Tamir Servisleri Bursa 

bursa çamaşır makinesi tamir servisleri
Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor: Su tahliye hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Pompa filtresi tıkandığında da su tahliye işlemi yapılamaz.
Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışıyor: Cihazın ayakları ayarlanmamış olabilir. Nakliye emniyeti için takılan parçaların çıkarıldığından emin olunmalıdır. Makineye az çamaşır yüklendiğinde ya da dengesiz dağılım yapıldığında cihaz titreyerek çalışır. Çamaşırlar eşit biçimde yerleştirilmelidir.
Çamaşır makinesinin kapağı açılmıyor: Su seviyesi kapağın alt kenarının üzerinde olabilir. Makinenin suyu ısıttığı ya da sıkma işlemini gerçekleştirdiği zamanlarda kapak açılmamaktadır. Yıkama programı bittikten birkaç dakika sonra kendiliğinden açılmaktadır.
Çamaşır makinesi lekeleri çıkarmıyor: Yeterli miktarda deterjan konulmamış ya da uygun olmayan program ve sıcaklık seçilmiş olabilir. Çamaşır makineniz için önerilen deterjanı, uygun miktarda koymaya dikkat edilmelidir. Aşırı yükleme yapıldığında da istenen sonuçlar alınmamaktadır.
Çamaşır makinesi çalışmıyor: Fişin prize takılı olduğundan ve sigortaların arızalı olmadığından emin olunmalıdır. Makine açma/kapama tuşuna basılarak çalıştırılmalıdır.

Bulaşık makinesi çalışmıyor: Elektrik fişi takılmamış olabilir. Elektrik fişinin takılı olduğundan emin olunmalıdır. Sigortaların atmış olmasına karşın evdeki diğer elektronik cihazlar kontrol edilmelidir. Eğer su giriş hortumu tıkalı ya da bükülmüş ise makine programı başlatamamaktadır. Cihazın kapısı düzgün kapanmadıysa yine program başlatılamaz. Açma/kapama düğmesine basmadan programın başlatılamayacağı unutulmamalıdır.
Fırın çalışmıyor: Sigorta atmış ya da prize takılmamış olabilir. Tuş kilidi aktif halde ise ürünün çalışmasına engeldir ve pasit halde getirilmelidir.
Fırının ışığı yanmıyor: Fırının lambası bozuk olabilir; yenisiyle değiştirilmelidir. Elektrik akımının olmadığı durumlarda fırının ışığı yanmaz. Sigorta kutusundan sigortalar kontrol edilmelidir. Bulaşık makinesi tamiri için servisimizi her zaman arayabilir bilgi ve görüş alabilirsiniz. 

Beyaz Eşya Teknik Servisleri Bursa 


beyaz eşya bakım onarım merkezi
Fırının saat ekranı yanıp sönüyor ya da saat sembolü yanık kalmış: Daha önce meydana gelen bir elektrik kesintisine işaret etmektedir. Zaman ayarı yapılıp ürünün fonksiyon düğmeleri kapatılmalıdır. Daha sonra açılarak istenilen konuma getirilmelidir.
Televizyon çalışmıyor: Elektrik fişinin takılı olduğundan ve açma/kapama düğmesine basıldığından emin olunmalıdır.
Televizyonun görüntü kalitesi düşük: Anten kablosunun takılı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Uydu anteninin doğru ayarda olduğu teknik servis tarafından kontrol edilmelidir. Televizyonun hassas kanal ayarları yapılmadıysa görüntü kalitesi düşük olabilir.
Televizyonun görüntüsünde gölge ve yansıma var: Kanal ayarları bozuk olabilir; hassas kanal ayarları yapılmalıdır. Anten kablosunun kopuk olmadığından ve anten ayarlarının doğru yapıldığından emin olunmalıdır.
Televizyonun görüntüsü ve sesi gelmiyor: Anten kablosunun takılı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Televizyonun fişe takılı olduğu ve kumandaya basıldığından emin olunmalıdır.

Bursa Klima Bakım Servisleri


bursa klima bakım tamir servisleri
Televizyonun uzaktan kumandası çalışmıyor: Piller yanlış takılmış, bitmiş ya da kumanda ile televizyon arasına bir engelleyici cisim girmiş olabilir.
Beyaz eşyalarınızda karşılaşmış olduğunuz problemlerin çözümleri güvenilir ve işinde deneyimli olan teknik servistedir. Bursa’nın yılların deneyimi ile beyaz eşya tamirini yapan kurumu olarak her marka beyaz eşyalarınız için servis hizmetini sağlamaktayız. Bursa’nın en çok tavsiye edilen beyaz eşya tamircisi olarak tamir ettiğimiz cihazlarınız için bir yıl süre ile garanti belgesini sunmaktayız. Bursa Beyaz Eşya Tamircisi olarak aynı gün içinde servis hizmetini sağlamakta ve arıza tespitini gerçekleştirmekteyiz. Servis ustalarımız en makul servis ücretlerini sunmaktadır. Bu servis ücretinde anlaşmazlık olması ya da beyaz eşyanızın tamirinden vazgeçmeniz durumunda ise arıza tespit ücreti talep edilmektedir.
Bursa’nın en iyi beyaz eşya servislerini, Bursa’nın en iyi beyaz eşya servis ustalarını aradığınız zaman 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden bizlere ulaşabilir ve en kaliteli beyaz eşya tamirini en makul servis fiyatlarıyla en hızlı şekilde alabilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için 444 28 46 servis numaramızdan ya da web sitemizden ulaşabilir ve Bursa’nın en iyi beyaz eşya tamir servisinden hizmet alabilirsiniz.
Bursa’da Beyaz Eşya Servisleri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda Beyaz Eşya Servisleri Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Beyaz Eşya Servisleri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Beyaz Eşya Servisleri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Bosch Klima servisi hizmetini en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada Beyaz Eşya Servisleri  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Beyaz Eşya Servisleri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Beyaz Eşya Servisleri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Beyaz Eşya Servisleri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya Servisleri  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beyaz Eşya Servisleri  Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Beko Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Beyaz Eşya Servisleri  Hizmeti Verdiğimiz Semtler;
Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Beyaz Eşya Servisleri Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

G
aranti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Beko Servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış