Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA İMMERGAS SERVİSİ

BURSA İMMERGAS SERVİSİ

Arıza Kaydı İçin 
444 2 846 
İmmergas kombi bakım servisleri Bursa
İmmergas şirketi 1964 yılında, Romano Amadei, Gianni Biacchi ve Giuseppe Carra tarafından kurulmuştur. 1965 yılında İmmergas kazanı üretilmiştir. 1980 yılında kombi üreterek ısıtma alanında gelişim göstermeye devam etmiştir. Immergas şirketi, dünyanın çeşitli bölgelerinde alt kuruluşları bulunan İmmerfin Holding kuruluşunun bir parçası olarak varlığı sürdürmektedir. Immergas markası, kombi piyasasında son on yılın lider markası olmayı başarmıştır.

İmmergas şirketinin ürün yelpazesine bakıldığında: hibrit sistemler, ısı pompaları, termal güneş enerji sistemleri, yoğuşmalı kazanlar, yoğuşmalı kombiler, klasik kombiler, boylerler, radyatörler, yardımcı ürünler ve aksesuarları şeklindedir. Bursa’nın en çok tavsiye edilen İmmergas servisi olarak ısıtma sistemlerinin hakkında bazı bilgileri sunmak istemekteyiz. Isıtma sistemlerinden boyler: kullanma sıcak suyunu üreten cihazdır. Isı değiştirme işini gerçekleştirirler. Radyatörler, ısı eşanjörlerinin bazı tipleri için kullanılan genel bir terimdir. Radyatörler otomobil, binalar ve elektronik alanlarında kullanılırlar. Isı pompasına bakıldığında ısı enerjisini bir ortamdan diğer bir ortama taşıma prensibine dayanan ve elektrikle beslenen bir sistem olduğu görülmektedir. Kombilere bakıldığında ise konutun hem ısıtma hem de sıcak su gereksinimini karşılayan cihazdır. Kombi, kat kaloriferi olarak ısıtmayı sağlarken aynı zamanda şofben görevi görüp sıcak suyun temin edilebildiği küçük kalorifer kazanı biçiminde tanımlanmıştır.

Kombi cihazlarının detaylarına inildiğinde kombi çeşitlerini bacalı kombi, hermetik kombi, yoğuşmalı kombi, konvansiyonel kombi, tek eşanjörlü kombi, çift eşanjörlü kombi ve elektrikli kombiler olarak sınıflandırıldığı görülmektedir. Kombiler yanma şekillerine göre iki sınıfa ayrılmaktadırlar. Bunlar, yoğuşmalı ve konvansiyonel kombilerdir. Konvansiyonel tip kombiler yanan gazın direkt dışarı atılması sistemiyle çalışır. En yaygın olarak kullanılmakta olan kombi tipidir. Yoğuşmalı kombiler ise yanan gazı direkt tahliye etmeyerek bu gazın sıcaklığından yararlanmaktadır. Yakıt tasarrufu için ideal bir tip olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Yoğuşmalı kombiler, su buharının ısısından yararlanmaya elverişli olmaları sebebiyle enerji tasarrufu açısından daha verimlidirler. Bu verimin faturalara yansıması ile yaklaşık olarak bir yılı bulmaktadır. Kombi eşanjörleri iki çeşitlidir: tek ve çift eşanjör. Tek eşanjöre sahip olan kombiler, şebeke suyunu direkt alarak bir eşanjörden geçirip ısıtırlar. Fiyatları çift eşanjörlü kombilere göre daha uygundur. Bursa Demirdöküm Servisi olarak da her zaman hizmetinizdeyiz.


BURSA İMMERGAS TEKNİK SERVİSİ

Bursa İmmergas kombi bakım tamircisi
Tek eşanjörlü kombilerin şebeke suyu direkt alıp kalorifer tesisatı ve sıcak su kullanımı sağlamak için ısıtması zamanla kireçlenme riskini taşımaktadır. Kireçlenmeye karşı korumasız olmaları durumunda kullanım ömürleri kısa olabilmektedir. Çift eşanjörlü kombiler ise sıcak su ihtiyacı için sağlanan suyu ve peteklere gönderilecek suyu ayrı bölmelerde ısıtır. Bu çalışma şekli sayesinde şebeke suyunun sürekli girişi engellenir ve kireçlenmeye karşı daha dayanıklıdır.

Kombi markası ya da fiyatı fark etmeksizin her cihaz, bakımı düzenli olarak yapılmadığında ya da doğru biçimde kullanılmadığında hata verebilmektedir. Bu hatalar kombilerin dijital gösterge panellerine yansımaktadır. İmmergas kombilerde görülen arıza kodları ve bu arıza kodlarının sebeplerini listelediğimizde karşımıza şu kodlar çıkmaktadır:

İmmergas kombi 01 arıza kodu: Kombinin ateşleme yapmadığını belirtmektedir. Bu durumda ana kartta, elektrotlarda, gaz grubunda ya da iyonizasyonda sorun olabilmektedir. Sorunun çözümü için İmmergas servisi ile iletişime geçilmelidir.
İmmergas kombi 02 arıza kodu: Cihazda aşırı ısınmanın meydana geldiğine işaret eden arıza kodudur. Limit termostatı arızalı olduğunda ya da kombinin dış etkenlerden dolayı da fazla ısındığında alınabilmektedir.

İMMERGAS KOMBİ BAKIM SERVİSİ BURSA

Bursa İmmergas kombi tamir servisleri
İmmergas kombi 03 arıza kodu: Duman termostatından kaynaklanan bir problem olduğunu ifade eder.
İmmergas kombi 04 arıza kodu: Cihazda elektronik kaynaklı bir problem yaşandığına işaret eder. Bu problemin teşhisi ve çözümü için teknik servisle iletişime geçilmelidir.
İmmergas kombi 05 arıza kodu: Kalorifer devresi sensörünün arızalı olduğunu belirtir. Bu arıza kodu görüldüğü zaman peteklerin de ısınmıyor olduğu mesajı alınmaktadır.
İmmergas kombi 06 arıza kodu: Sıcak sensörünün arıza yaptığını ifade eden arıza kodudur. Sıcaklık sensöründe arıza olması durumunda sıcak su kesilmektedir.

Her elektronik cihazın satın alındığı zamandan birkaç yıl sonra arıza göstermesi her kullanıcının yüz yüze geldiği bir durumdur. Bu durumla karşılaşılmasının birçok sebebi vardır. En yaygın olanlarına cihazın bakımlarının yapılmaması kaynaklık etmektedir. Cihazın kendi üretiminden olan problemler ve kullanıcı hataları kaynakları problemler ise diğer sebeplerdendir. İmmergas kombilerde bahsedilen bu arıza kodları ya da daha fazlası ile karşılaşılması durumunda profesyonel kombi tamir servisinden hizmet alınmalıdır. Bursa ECA Servisi olarak da bizi her zaman kombi klima bakımı tamiri için arayabilirsiniz. 

Bursa’nın en çok tavsiye edilen İmmergas servisi olarak yılların tecrübesi ile profesyonel olarak tamir hizmetini sağlamaktayız. İmmergas cihazlarınızın değiştirmiş olduğumuz her parçası için bir yıl süre ile garanti belgesini sunmaktayız. Kurumsal bir servis olan Bursa İmmergas servisimiz, arızası bulunan cihazlarınızı yetkili servisten çok daha uygun servis fiyatları ile tamir etmektedir. Her arızası bulunan cihazınız, deneyimli servis ustalarımız tarafından özveri ile tamir edilmektedir. En kaliteli tamir hizmetini sunarken aynı zamanda en makul servis fiyatlarına sahip olmamız da en çok tavsiye edilen Bursa İmmergas servisi olmamızda etkilidir.

BURSA İMMERGAS KLİMA BAKIM TAMİRCİ SERVİSİ

Bursa beyaz eşya bakım tamircisi
Bursa İmmergas servisi olarak aynı zamanda petek temizleme hizmetini de sunmaktayız. Petek temizleme işlemi nedir ve nasıl gerçekleşir? Kombinin, kalorifer tesisatı için sağlamış olduğu sıcak su zamanla peteklerin içinde istenmeyen oluşumlara sebebiyet vermektedir. Bu oluşumlar peteğin içinde biriktikçe ısının dolaşımı sekteye uğramaktadır. Peteklerin alt ve üst kısımlarında ısı eşitsizliğinin olması da belirtilen bu nedenden dolayı görülmektedir. Kombinizin ayarı ne kadar yüksek olursa olsun, petekteki bu oluşumlar nedeniyle istenilen ısı alınamaz. Petek temizliğini, bu iş için özel alarak sahip olduğumuz petek temizleme makinesi ile gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte kesinlikle radyatörleri ya da petekleri yerinden sökmemekteyiz.

Makinenin bir ucunu havlupana diğer ucunu da peteklerin içerisindeki atıkların gidebileceği bir yere konumlandırmaktayız. Burası genelde lavabo, tuvalet gibi giderler olmaktadır. Bu sebeple petek temizliği sırasında evinizin kirlenmesi söz konusu değildir. Petek temizleme makinesi başlatılır ve çıkan su berrak hale gelene kadar işleme devam edilir. Daha sonra bu iş için özel olarak kullanılan petek arındırıcı ve koruyucu kimyasallar eklenerek temizliğin kalıcı hale gelmesi sağlanır. Petekleriniz yanıyor konumda teslim edilir. Bu işlem maksimum iki saatinizi almaktadır. Petek temizleme ve kombi bakımızın yapıldığında, alacağınız ısı daha verimli olmaktadır. En düşük ayarda bile yüksek performans elde edilmektedir.

İMMERGAS PETEK RADYATÖR TEMİZLEME SERVİSLERİ BURSA

Bursa İmmergas  kombi klima bakım tamircisi
Bursa İmmergas servisimize ulaştığınızda, en kombi servisini, kombi bakımını ve tamirini, aynı zamanda petek temizleme hizmetini en iyi servis ustalarından almaya bir adım atmış bulunmaktasınız. Bursa İmmergas servisimize 444 28 46 telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşabilirsiniz. İmmergas servisimizle iste telefon numaramızdan ister web sitemizden iletişime geçin, sizler için en iyi hizmeti aynı gün içerisinde sunmayı garanti etmekteyiz. Kombi tamiri, kombi bakımı ya da petek temizleme için arıza kaydı oluşturulduktan sonra servis ustalarımız tarafından cihazın arıza tespiti yapılmaktadır.

Arıza tespiti yapılınca piyasanın en ideal, en makul servis ücreti sunulmaktadır. Ücrette anlaşılması durumunda, en iyi kombi servisi ustalarından en iyi ve en kaliteli hizmeti, en kısa sürede almayı garantilemiş olursunuz. Size sunulan hizmet bedelinde anlaşmazlıklar yaşanması ya da bakım ve onarım işleminden vazgeçilmesi durumunda ise arıza tespit ücretinin ödenmesi iş etiği açısından zorunlu olmaktadır.
Bursa’nın en kaliteli hizmet veren İmmergas servisi, en iyi İmmergas servis ustaları, Bursa’nın en iyi İmmergas servis ustaları, İmmergas kombi tamircisi, Bursa petek temizleme hizmeti, Bursa İmmergas kombi bakımı gibi aramalarınızın en iyi sonucu olarak çıkmaktayız. Bursa’nın her yerine aynı gün içinde en hızlı servisi sağlamaktayız. Bizlere 444 28 46 numaramızdan ya da web sitemizden ulaşarak İmmergas cihazlarınız için en doğrusunu seçebilirsiniz. Karabağlar İmmergas kombi servisi olarak da hizmetinizdeyiz.Bursa’da İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima servisi için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde İMMERGASSERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bursa İMMERGAS SERVİSİ Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Grundig Servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış