Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA GRUNDİG SERVİSİ

BURSA GRUNDİG SERVİSİ

Arıza Kaydı İçin 
444 28 46 
Grundig beyaz eşya bakım tamir servisleri

Grundig Intermedia GmbH, 1945 senesinde Almanya’da kurulmuştur. Ürettiği televizyon ve radyolarla bütün dünyada ününü duyuran Grundig, 2007 yılında Arçelik A.Ş tarafından satın alınmıştır. Grundig 2013 yılında ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir. Grundig markasının ürün yelpazesine bakıldığında: televizyonlar, ses sistemleri, beyaz eşyalar, ankastre ürünler, kişisel bakım ürünleri ve küçük ev aletleri ile karşılaşılmaktadır.

Grundig ürünlerin fiyatları incelendiğinde çeşitli şekilde fiyatlandırıldığı ve piyasaya sunulduğu görülmüştür. Grundig televizyonların fiyatlarına bakıldığında en ucuz olanının dokuz yüz doksan dokuz lira olduğu görülmüştür. Grundig buzdolaplarının ücretlerine bakıldığı zaman en ucuz fiyata sahip olanının iki bin üç yüz kırk yedi Türk lirasından satılmaktadır ve A+ sınıfı enerji tasarrufu yapmaktadır. Grundig beyaz eşyalardan çamaşır makinelerine bakıldığı zaman minimum olarak bir dokuz yüz elli dokuz liradan satıldığı görülmektedir. Bu çamaşır makinesi A+++ sınıfı enerji tasarrufu yapmaktadır ve yedi kilogram kapasiteye sahiptir. Grundig bulaşık makineleri incelendiğinde ise bin iki yüz doksan dokuz Türk lirasından fiyatlandırılmaya başlanıldığı görülmüştür. Bu cihaz A+ sınıfı enerji tasarrufu yapmaktadır ve beş programa sahiptir. Beyaz eşyaların sonuncusu olarak Grundig kurutma makineleri minimum olarak iki bin üç yüz altmış dokuz liradan satıştadır.

Grundig markalı cihazların genel olarak piyasadaki diğer elektronik aletlerle ortalama olarak aynı fiyatlara sahip olduğu görülmektedir. Günümüzde beyaz eşya sektöründeki firmaların rekabet içinde olması fiyat konusunda kullanıcıların lehine bir yol izlenmesini sağlamıştır. Seçeneklerin çok olması, her markanın geniş bir ürün yelpazesine sahip olması, beyaz eşya firmalarının kendi marka kitlelerini oluşturma çabalarının bulunması gibi nedenler tüketicilerin lehine olmaktadır. Her tüketici, kendi kullanmış olduğu markanın diğer ürünlerini alma eğilimini göstermektedir. Aynı markanın ürünlerini seçmeleri kullanıcıların hali hazırdaki cihazlarını kullanmaktan memnun olduklarının göstergesidir. Fakat kimi zaman elektronik cihazlarda verim düşüklüğü ya da arızalar görülebilmektedir. Bu durum her markanın her kesimden tüketicisi için kaçınılmazdır.

BURSA GRUNDİG BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ


grundig teknik servisleri bursa

Grundig buzdolabında, kullanıcıların karşılaşmış oldukları bazı sorunlar ve sebepleri şöyledir:
Buzdolabı çalışmıyor: Fiş prize tam oturmamış olabilir. Fişin prize tam oturduğundan emin olunmalıdır. Buzdolabın takıldığı prizin sigortası ya da ana sigorta atmış olabilir. Bu durumda sigortaya bakılmalıdır.
Soğutucu bölmenin yan tarafında terleme var: Cihazın kapısının çok sık açılıp kapanması ya da kapının açık kalması durumunda bu sorun ile karşılaşılabilir. Cihazın kapısı daha az açılıp kapatılmalı; kapının tam kapandığından emin olunmalıdır. Sıvı içerek gıdaların ağızları iyi ambalajlanmamış biçimde ise terleme sorunu görülmektedir. Buzdolabı tamiri için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Buzdolabı çalışırken çalışma sesi fazlalaşıyor: Ortam sıcaklığının değişmesine bağlı olarak ürünün çalışma performansında değişiklikler meydana gelebilir. Buzdolabının çalışırken sesinin artması bir sorun teşkil etmemektedir.
Buzdolabı sarsılarak gürültülü çalışıyor: Cihazın bulunduğu zemin düz veya dayanıklı olmayabilir. Cihazın üzerinde eşyalar varsa titremesine neden olabilir. Emniyet için takılmış olan parçaların cihazdan çıkarılmış olduğundan emin olunmalıdır.

Grundig çamaşır makinelerinde karşılaşılan problemlere göz atıldığında:
Program başlamıyor: Sırasıyla Başlat/ Duraklat / İptal Et düğmesine basılmalıdır. Sorun bundan kaynaklanmıyorsa çamaşır makinesine kapasitesinden fazla giysi yüklenmiş anlamına gelmektedir.

GRUNDİG BEYAZ EŞYA TAMİRCİ SERVİSİ BURSA


bursa grundig beyaz eşya bakım tamircisi

Makinenin altından su sızıntısı var: Su hortumlarında ya da pompa filtresinde delinme, bükülme ya da gevşeme söz konusu olabilir.
Makine su almıyor: Muslukları kapalı olabilir. Su girişi hortumu bükülmüş ya da su girişi filtresi tıkalı olabilir. Filtrenin temizlenmesi durumunda sorun ortadan kalkacaktır.
Makine gürültülü ve titreyerek çalışıyor: Makine düz bir zeminde durmadığında, kapasitesinin üstünde yükleme yapıldığında ya da çok az giysi yüklendiğinde, pompa filtresinde yabancı bir cisim bulunduğunda bu cihaz titreyerek ve gürültülü biçimde çalışmaktadır. Bu durum söz konusu olduğunda cihazın bir yere yaslanmadığına da dikkat edilmelidir. Çamaşır makinesi tamiri için bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Grundig buzdolabı ve çamaşır makinelerinde kullanıcıların karşılaşmış olduğu sorunlardan bahsettikten sonra Grundig bulaşık makinelerinde yaşanan olası problemlere bakalım
:
Makinede köpük oluşumu var: Elde yıkama deterjanları, cihazlarda kullanılmamalıdır. Bulaşık makineniz için önerilen otomatik makine için deterjanların kullanılması gereklidir. Parlatıcı bölmesinin açık bırakılması da aşırı köpüğe neden olmaktadır.
Program bittikten sonra bulaşık makinesinde su kalıntısı bulunuyor: Filtreler ya da tahliye hortumunun tıkanması durumunda su tahliye edilemez. Bu parçaların kontrolünün yapılabilmesi için beyaz eşya servisine başvurulmalıdır.

Grundig kurutma makinelerinde karşılaşılan sorunlara bakıldığında:
Kurutma işlemi çok zaman alıyor: Makinenin kurulduğu alan çok küçük olduğu için havalandırma yetersiz olabilir. Bu durumda odaya hava akışının gelmesi sağlanmalıdır. Makineye aşırı çamaşır yüklemesi yapıldıysa kurutma işlemi uzun sürmektedir.
Kurutma programı yarıda kesildi: Elektrik kesintisinin yaşandığı, makinenin kapağının tam kapatılmadığı ya da su tankının dolu olduğu durumlarda program kesintiye uğramaktadır. Grundig servisi olarak haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Makineden çamaşırlar nemli çıkıyor: Sıkma programında giysiler yeterince sıkılmamış ya da yanlış program ayarlanmış olabilir. Aşırı çamaşır yüklenmesi durumunda da istenilen kurutma seviyesine ulaşılamaz. Uygun kurutma programının ayarlandığından emin olunmalıdır.
Grundig televizyonlarda da çeşitli sorunlar görülebilmektedir. Bu sorunlar ve olası sebeplerine yer verdiğimizde şu sonuçları elde etmeliyiz:
Görüntü kontrastı düşük ya da görüntüde – seste parazit var: Anten kablosunun takılı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Program ayarlaması yapılmamış olabilir. Sorunun kanaldan olmadığından emin olabilmek için başka kanallarda da denenmelidir.
Televizyonda görüntü var ses yok: Renk yoğunluğu maksimumda olması ya da sesin kısık olması gibi durumlarda görülebilir. Kanal ayarları yapılmalı, anten kablosu kontrol edilmelidir.


BURSA GRUNDİG TELEVİZYON TAMİR SERVİSİ


bursa grundig beyaz eşya tamirci servisleri

Televizyonun uzaktan kumandası çalışmıyor: Uzaktan kumandanın pillerinin dolu olduğundan emin olunmalıdır. Kumandayı algılamıyorsa televizyon kapatılarak bir süre beklenmelidir.
Beyaz eşyalarınızda sorunla karşılaşmanız durumunda Grundig teknik servisine ihtiyaç duyulmaktadır. Teknik servis seçilirken göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler: orijinal parçaları kullanması, birden çok noktada servis sağlaması, bünyesinde bulundurduğu servis ustalarının alanında uzmanlaşmış kişiler olması gerekmektedir. İyi bir teknik servis aynı zamanda ustalarını sürekli olarak gerekli eğitimden geçirerek bilgilerinin güncel tutulmasını sağlamaktır.

Teknik servislerin kullanmış oldukları aletler de standartlara uygun biçimde olmalıdır. Bahsedilen faktörleri bünyesinde bulunduran, hem en kaliteli Grundig beyaz eşya servisini vermekte hem de en makul servis fiyatlarını sunmaktayız. Teknik servisimiz hiçbir markanın yetkili bir servisi değildir. Yıllardır beyaz eşya tamirini en iyi şekilde, en uygun fiyata, en güvenilir ve en hızlı zamanda gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız hiçbir tamiratta yan sanayi ürünleri kullanmamakta olduğumuzu vatandaşlarımızın bilgilerine arz ederiz. Teknik servisimiz garantisi dolmuş, arızalı beyaz eşyanız için en uygun fiyata olan tamiri, deneyimli ustalar tarafından gerçekleştirmektedir. Üstelik beyaz eşyanızı satın almış olduğunuz markanın yetkili servisinden çok daha uygun servis fiyatları ile teknik servis hizmetini sunmaktayız. Teknik servisimiz tamiratını yaptığı parça için bir yıl süreyle garanti vermektedir. Grundig servisleri arasından cihazınız için en iyi, en kaliteli, en uygun ve en güvenilir teknik servisi seçmek için doğru yerde bulunmaktasınız. Bursa’nın her ilçesine Grundig servisini sağlamaktayız.

GRUNDİG KLİMA BAKIM ONARIM SERVİSİ BURSA


grundig klima bakım tamircşsi bursa

Bursa Grundig servisimize 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden haftanın her günü kesintisiz biçimde ulaşabilirsiniz. Bursa Grundig servisimiz bize ulaştığınız gün içerisinde evinize ulaşarak arızayı tespit etmektedirler. Arızanın tespit edilmesi üzerine sizlere en uygun ücret garantisini sunarak hizmet bedelini belirtmektedirler. Teknik servisimizin sizler için belirlediği hizmet bedelinde anlaşamaz ya da arızası bulunan cihazınızı tamir ettirmekten vazgeçmeniz durumunda prensip gereği olarak arıza tespit ücreti talep edilmektedir. Beyaz eşya servisimizin emeğin suistimal edilmesine karşı almış olduğu bir önlem olarak bulunmaktadır.

Bursa Grundig buzdolabı tamircisi, Grundig çamaşır makinesi tamircisi, Bursa Grundig bulaşık makinesi servisi, Grundig televizyon tamircisi için arama yapabilirsiniz. En iyi Grundig teknik servisi, en iyi Grundig servis ustaları, evinize en yakın Grundig servisi, fiyatları en ucuz olan Grundig teknik servis, montaj hizmeti için birçok seçenek karşınıza çıkabilir fakat bu aramaların sonucunda en iyi seçenek olarak karşınıza çıkmaktayız. Türkiye’nin birçok noktasından sonra Bursa ilimizde de Grundig teknik servis hizmetini sunmaktayız. Bizlere 444 28 46 servis iletişim numaramızdan ya da web sitemizden ulaşarak detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Bursa’da GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler;
Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde GRUNDİG SERVİSİİHizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima servisi için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bursa GRUNDİG SERVİSİ Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Electrolux  Servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış