Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA İNDESİT SERVİSİ

BURSA İNDESİT SERVİSİ

Arıza Kaydı İçin
444 28 46
İndesit beyaz eşya teknik servisi

Indesit beyaz eşya markasının tarihçesine bakıldığında Indesit Beyaz Eşya firması, 1987 yılında Merloni Elettrodomestici şirketi tarafından satın alındığı görülmüştür. 2004 yılında Rusya ve Polonya’da iki yeni Indesit fabrikası açılmıştır. Indesit’in yapmış olduğu ilk beyaz eşya ürünü graffiti buzdolabıdır. Bu ürünle Indesit beyaz eşya markası büyük ses getirmeyi başarmıştır. 2005 yılında Indesit Company adını almış ve Avrupa’nın en büyük üretim noktasını kurmuştur. 2006 yılında, beş yıldızı kazanabilen tek çamaşır makinesi olan Aqualtis’i üretmiştir. 2007 yılında ise Hotpoint ve Ariston markalarını Hotpoint-Ariston markasında bütünleştirme yoluna gitmiştir. Indesit beyaz eşya firması tarihi boyunca birçok şirketin marka birleşimi olarak büyümesini sürdürmüştür.

Beyaz eşya sektörü, tüketicilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda şekillen dayanıklı ev aletlerini satışa sunan sektördür. Beyaz eşya sektörünün geniş ürün seçenekleri tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Beyaz üretimi yapan firmalar her bütçeye uygun olan ürünleri satışa sunmaktadır. Indesit beyaz eşyanın sahip olduğu beyaz eşya ürünlerine baktığımızda: çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, derin dondurucular, fırınlar, ankastre ocaklar, ankastre fırınlar ve klimalar şeklinde satışa sunulduğu görülür.

Indesit beyaz eşya ürünlerinin fiyat listelerine baktığımızda her bütçeye uygun, farklı özellikteki cihazların satılmakta olduğu görülmektedir. Indesit çamaşır makinesinin fiyatları incelendiği zaman en ucuz Indesit çamaşır makinesinin bin yüz yetmiş dokuz lira olduğu sonucuna ulaşılmaktadır. Bu çamaşır makinesi A++ sınıfı enerji tasarrufuna sahiptir ve altı kilogram yıkama kapasitesi vardır. En yüksek fiyata sahip Indesit çamaşır makinesi A+++ sınıfı enerji tasarrufuna sahiptir ve on kilogram yıkama kapasitesi vardır. Fiyatı ise iki bin dört yüz seksen sekiz liradır. . Indesit bulaşık makinelerinin fiyatları bin dört yüz on dört lira ile iki bin üç yüz yirmi iki lira arasında değişkenlik göstermektedir. Indesit buzdolaplarının fiyatlarına baktığımızda minimum fiyatın bir iki yüz elli üç lira olduğu; maksimum fiyatın ise iki bin beş yüz doksan altı lira olduğu bilgisine ulaşılmaktadır.

BURSA iNDESİT TEKNİK SERVİSLERİ


beyaz eşya teknik servisleri bursa

Beyaz eşyalar, dayanıklı bir kullanımı sağlamak ve uzun yıllar boyunca kullanılmak için tasarlanıp satılmışlardır. Buna rağmen her elektronik cihazda arıza söz konusu olmaktadır. Bu arızalar kullanıcı hataları, altyapı şebeke sorunları, cihazın üretiminden kaynaklanan sorunlar olmaktadır. Indesit kullanıcılarının Indesit marka beyaz eşyaların kullanımı sırasında karşılaşmış oldukları problemler ve bu problemlerin olası sebeplerine baktığımızda şu şekilde listelememiz mümkündür:

Indesit çamaşır makinesi çalışmıyor: Fiş prize takılı değildir ya da temas problemleri vardır. Sigortaların atmadığından emin olunmalıdır.
Indesit çamaşır makinesi yıkama işlemini başlatmıyor: Cihazın kapağı tam kapanmamış olabilir. Cihazın açma/kapama düğmesine basıldığından emin olunmalıdır. Çalışmıyorsa “başlat/tekrar başlat” düğmesine de basılması gereklidir. Programın başlamaması su musluğunun kapatılmasından kaynaklı olabilmektedir ve kontrol edilmelidir.

Indesit çamaşır makinesi su almıyor: Su giriş hortumu takılı değil ya da bükülmüş olabilir. Su musluğunun açık olduğundan veya su şebekesinden bir problem olmadığından emin olunmalıdır. Su basıncının yetersiz olduğu durumlarda da makine su almamaktadır.
Indesit çamaşır makinesi devamlı su alıp veriyor: Tahliye hortumu zeminden altmış beş ile yüz santimetre arasında yerleştirilmelidir. Boşaltma hortumu birikmiş suya temas etmiş olabilir. Eğer binanın üst katlarında oturuyorsanız sifon etkisinden dolayı bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz.
Indesit çamaşır makinesi su boşaltmıyor veya sıkma yapmıyor: Program su tahliyesini öngörmüyor olabilir bu durumda manuel olarak su boşaltma işaretlenmelidir. Kolay ütü fonksiyonun devrede olup olmadığına bakılmalıdır. Devredeyse süreci tamamlamak için başlat/tekrar başlat düğmesine bakılmalıdır. Tahliye hortumunun tıkalı ya da bükülmüş olduğu durumda da su tahliye edilmez.


İNDESİT BUZDOLABI TAMİRCİ SERVİSİ BURSA 


Buzdolabı İndesit tamirci servisi

Indesit çamaşır makinesi sıkma programında aşırı sarsılıyor: Montajı esnasında nakliye emniyet parçaları sökülmemiş olabilir. Cihazın kurulduğu zemin düz değil ya da arkası duvara dayanıyorsa cihaz sarsılarak çalışmaktadır.
Indesit çamaşır makinesi su kaçırıyor: Su giriş hortumu veya su tahliye hortumu tam olarak sıkılmamış olabilir. Deterjan bölmesinin tıkandığı durumlarda da su sızdırmaktadır.

Indesit çamaşır makinesinde aşırı köpük oluşuyor: Kullanılan deterjan makine için uygun olmayabilir. Uygun olan deterjan kullanılmalı ve aşırı miktarda konulmamasına özen gösterilmelidir.
Indesit bulaşık makinesi çalışmıyor: Açma-kapatma düğmesine basarak cihazı kapatın ve bir dakika sonra tekrar açın. Makine fişinin doğru biçimde takıldığından ve elektrik akımında sorun bulunmadığından emin olun. Bulaşık makinesinin kapağının düzgün şekilde kapatılmalıdır.
Indesit bulaşık makinesinin kapağı kapatılamıyor: Cihazın kilidi serbest kalmıştır. Kilitlenme sesini duyana kadar güçlü biçimde kapak itilmelidir. Bulaşıkların kapağın kapanmasına engelleyecek biçimde yerleştirilmeğinden emin olunmalıdır.

Indesit bulaşık makinesi suyu tahliye etmiyor: Seçilen program süresini tamamlamamış olabilir. Pis su borusunun tıkalı olmadığı, su borularının bükülmüş ya da filtrelerin tıkanmış olmadığı kontrol edilmeli.İndesit buzdolabı tamiri için bizi her zaman arayabilirsiniz. 
Indesit bulaşık makinesi gürültülü çalışıyor: Cihaz içindeki tabaklar birbirlerine ya da su püskürtme kollarına temas ederek ses çıkarıyor olabilir.
Indesit buzdolabının motoru çalışmaya başlamıyor: Cihaz motor kurtarma aygıtına sahiptir. Ciddi bir problem olması halinde teknik servise başvurulmalıdır.


iNDESİT BEYAZ EŞYA TAMİRCİ SERVİSLERİ


bursa İndesit beyaz eşya tamircisi

Indesit buzdolabı soğutucu ya da dondurucu az soğutma yapıyor: Buzdolabı kapaklarının sık sık açıldığı ya da kapakların tam kapanmadığı durumlarda soğutma performansı düşmektedir. Aynı zamanda doğru sıcaklık ayarının yapılmasına dikkat edilmelidir.
Indesit buzdolabının motoru sürekli olarak çalışıyor: Buzdolabının kapağı tam olarak kapalı değildir veya sık sık açılıp kapanıyordur. Cihazın bulunduğu ortamın sıcaklığı çok yüksek ise buzdolabı daha fazla soğutma performansı göstermek için motorunu çalışır vaziyette tutmaktadır.
Indesit buzdolabı gürültülü çalışıyor: Cihazın montajının düz bir zemine yapılması gerekmektedir. Buzdolabının ses ve sarsıntı yapan mobilyaların ya da eşyaların arasına konulması da cihazdan seslerin gelmesine neden olmaktadır.
Indesit buzdolabının bazı dış kısımlarının ısısı yüksek: Yüksek ısı, cihazın bazı bölümlerinde nem oluşmasını önlemek için gereklidir. Bu durum bir sorun değildir.

Indesit beyaz eşyalarınızda bahsedilen problemler ya da daha farklıları ile karşılaşmanız durumunda teknik servis arayışı söz konusu olmaktadır. En iyi ve en hızlı hizmet veren Indesit teknik servisini, bütçenize en uygun fiyatlarla arama çabası içine girilmesi kaçınılmazdır. Bu süreçte birçok seçenekle karşılaşılsa da hangisinin daha iyi olduğuna kolayca karar verilemez. Indesit kullanıcılarını bu külfetten kurtarmak için önce ülkemizin birçok noktasında; şimdi ise Bursa ilimizde Indesit beyaz eşya servis hizmetini sağlamaktayız. Bursa Indesit Servisi olarak, yetkili servisin garanti kapsamı dışında bıraktığı ya da garanti süresi dolmuş olan beyaz eşyalarınızı çok daha uygun fiyata tamir etmekteyiz.


BURSA İNDESİT BULAŞIK  MAKİNESİ TAMİR SERVİSİ


İndesit buzdolabı tamirci servisleri

Ayrıca değiştirmiş olduğumuz parçalar için bir yıl sürecek olan garanti belgesini sunmaktayız. İşimizi mümkün olan en kısa zamanda ve en hızlı şekilde yapabilmek adına orijinal parçaları tedarik etmekteyiz.
Indesit beyaz eşyanız için en iyisi olan servisimize nasıl ulaşabilirsiniz? Bizlere web sitemiz ya da 444 28 46 servis iletişim telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bursa Indesit teknik servis ekibimiz aynı gün içerisinde evinizde, arızası bulunan cihazı görmeye gelip arıza tespitini gerçekleştirmektedir. Arıza tesit sonrasında sizlere mümkün olan en uygun servis fiyatını sunmaktayız. Indesit servis ekibimizin size sunmuş olduğu hizmet bedelinde anlaşamaz ya da arızası bulunan cihazınızın onarımını yaptırmaktan vazgeçerseniz arıza tespit bedelini ödemeniz bir yükümlülük olmaktadır. Emeğimizin suistimal edilmemesi için belirlemiş olduğumuz bir kuraldır. Bursa Indesit Servisi’nden hizmet almanız durumunda ise hem cihazınız hem de ev ekonominiz için en iyi teknik servisi seçtiğinizden emin olabilirsiniz.

Bursa Indesit Servisi olarak deneyimli servis ustalarımızla en iyi teknik servis hizmeti için bir telefon kadar uzağınızdayız. Bursa’nın en iyi Indesit servisine ulaşıp Bursa’nın en iyi Indesit servis ustalarından, en ucuz servis fiyatları ile hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Indesit buzdolabı tamircisi, Indesit çamaşır makinesi tamircisi, Indesit bulaşık makinesi servisi vb. işleriniz için daha fazla arama yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Bursa’nın en çok tavsiye edilen Indesit servisi olarak hizmetinizdeyiz… Detaylı bilgiler için 444 28 46 servis iletişi telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşabilir, en iyi Indesit servisini alabilirsiniz.Bursa’da İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima servisi için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada İNDESİT SERVİSİİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada İNDESİT SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bursa İNDESİT SERVİSİ Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa İmmergas Servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.


Yorum Yazın

2 Kişi Yorum Yazdı.