Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Bursa Emko Kombi Servisi

Arıza Kaydı Bırakmak için:

444 2 846

Bursa´da Emko marka kombilerin tamiratı bakımı ve onarımı hizmeti veren firmayız. Bursa Emko kombi servisi hizmeti veren firmamız Emko marka kombilerin arıza, bakım, onarımı konusunda uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Bursa´da Emko kombi servisi, servisleri, teknik servisi, tamiri, tamircisi, özel, yetkili, servisi hizmetine ihtiyaç duyanların ilk tercih ettikler bursa Emko kombi servisi firmamız 15 yıllık tecrübesiyle bursada Emko kombi servisi tamiricisi ihtiyacı olanların isteklerine cevap vermektedir.

Bursa Emko kombi servisi hizmeti vermeye başladığımız günden itibaren bursada Emko marka kombi kullanıcılarının ilk tercih ettikleri bursa Emko servisiyiz. % 100 müşteri memnuniyeti ilkemizden hiç bir zaman ödün vermedik.

Bursada Emko servisi servisleri araştırmalarında her zaman ilk sırada bulunan servisimiz Emko fabrikalarında eğitim almış olan eğitimli, işinde uzman, arıza tespitinde gerektiği gibi davranan kaliteli personelimiz sayesinde bu liderliği sürdürmektedir.

Isıtma ve soğutma sistemlerinde Bursa´da öncü ve lider kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.Deneyimli ve tecrübeli kadromuz ile arızalı, bakım isteyen, onarıma ihtiyacı olan her marka ev eşyalarınız veya sanayi tipi eşyalarınızın garanti kapsamı altında bakımlarını, tamirlerini yapmaktayız.

Tüm Emko kombi modellerinin yedek parça teminlerini yapmaktayız. Kombinizi güvenilir ellere teslim edin. Biz deneyim ve tecrübemiz ile sizin için varız ve size hizmet vermekten memnun olmaktayız.
Yorum Yazın

Kişi Yorum Yazdı.