Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA KOMBİ TAMİRCİSİ

BURSA KOMBİ TAMİRCİSİ

Arıza Kaydı İçin 

444 28 46 


kombi bakım tamircisi Bursa
Globalleşen dünyada, insanın iş gücü farklı ilgi alanlarına pay edilmiştir. Artık temel ihtiyaçların karşılanabilmesi için azami seviyede enerjinin harcanması gerekmiştir. Günlük işlerin yani temizliğin, kişisel bakımın, yemek yapılmasının ve benzeri işlerin yerine getirilmesi için teknolojinin gelişmelerine kayıtsız kalmak mümkün olmamıştır. Hal böyle olduğunda, teknolojik gelişmeler, teknolojik gelişmelerin sağlamış olduğu aletler insan konforuna hizmet etmek için evlerimizdeki yerini almışlardır. Teknik bilgi, teknolojik gelişmeler, mekanik ve elektroniğin bir potada eritilmesi ile evlerimize giren elektronik aletler, her geçen gün daha çeşitlenmekte ve gelişmektedir.

Hayatımızı kolaylaştırmak adına sunulmuş olan elektronik cihazların her biri başka bir alanda, başka bir amaçta kullanılmaktadır. Isıtma alanındaki eşyalardan en gelişmiş olanına bakıldığında karşımıza kombi cihazları çıkmaktadır. Kombiler konutların hem ısıtma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Her iki işi birlikte gerçekleştirmesinden dolayı “kombi” (Birleşik) olarak adlandırılmıştır. Kombi cihazları hafiftir ve oldukça az yer kaplayarak yerden tasarruf edilmesini sağlar. Kolaylıkla taşınabilen kombi cihazlarının çalışmaları da oldukça sessiz biçimde gerçekleşmektedir. Kombi kullanıcıları, yakmış oldukları kadar enerjinin faturasını öderler. Yani bireysel harcama özgürlüğüne elverişlidir.

Kombi cihazlarının yapıldığı malzemelere bakıldığında: galvanizli çelik, DKP saç, bakır, alüminyum ve plastik parçalardan oluştuğu görülmektedir. Kombilerin çalışma prensibine bakıldığında: kombilerin çalışma esası, bakır borulardan sirkülasyon olan suyun eşanjör aracılığı ile ısıtılmasına dayanmaktadır. Kombilerin meydana geldiği parçaların başında elektronik kart gelmektedir ve cihazın yöneticiliği görevini üstlenmektedir. Kombiyi meydana getiren diğer parçalarını ise üç yollu vana, pompa, fan, eşanjör, brülör, genleşme tankı, baca sensörü, sıcaklık sensörleri ve diğer emniyet teçhizatları oluşturmaktadır. Kombi cihazı kullanıcıları için sürekli olarak sıcak suya ulaşabilme rahatlığı bulunmaktadır. Isınma konusunda da rahatlığı sağlamaktadırlar.

BURSA KOMBİ BAKIM TAMİRCİ SERVİSLERİ


kombi ustası Bursa

Kombiler zaman içinde çeşitlenerek farklı özellikler yönünden ayrılmışlardır. Bu doğrultuda kombiler çalışma prensibine göre bacalı, hermetik, baca fanlı (yarı hermetik) olmak üzere üçe ayrılmaktadırlar. Ateşleme sistemine göre pilot alevli ve elektronik ateşlemeli olmak üzere ikiye ayrılmaktadırlar. Gözde olan kombi türlerinden biri de yoğuşmalı kombidir. Diğer kombi türlerine göre pek yaygın kullanılmasalar da enerji tasarrufu açısından en verimli olan kombi türüdür. Fiyat açısından bakıldığında yoğuşmalı kombiler, diğer kombi türlerinden daha pahalıdır. Fakat su buharının ısısından yararlanarak ısı enerjisini maksimum seviyede sağlandığı göz önünde bulundurulduğunda, yoğuşmalı kombiler kullanımlarını takip eden bir ya da iki sene içerisinde oldukça tasarruflu olmaktadırlar. Bir diğer kombi türü ise elektrikli kombilerdir.

Konutun ısıtılması konusunda da kombilerin oldukça önemli bir yeri bulunmaktadır. Kombi cihazları, bağımsız ısınma konforu sağlamaktadırlar. Kullanıcılar istedikleri sürede istedikleri kadar ısıyı tüketebilirler. Merkezi ısınma sistemleri, yakıt ekonomisi açısından kombilerden daha avantajlı bir tablo çizmektedir. Ancak kombideki bağımsız ısınma konforunu merkezi sistemlerde bulmak oldukça zordur. Çünkü merkezi sistemlerde konutların tamamına eşit derecede ısı verilir. Kullanıcıların kendi ısılarını yükseltmesi ya da düşürmesi bu sistemde fark yaratmamaktadır. Kombi sistemlerinde ise kullanıcı ihtiyaç duyduğu kadar ısıyı tüketme olanağına sahiptir.

KOMBİ  BAKIM ONARIM MERKEZİ


Bursa Kombi bakım tamircisi

Kombi üreten firmalara göz attığımızda karşımıza şu markalar çıkmaktadır: Demirdöküm kombi, Vaillant kombi, ECA kombi, Baymak kombi, Buderus kombi, Bosch kombi, Viessman kombi, Ariston kombi, Airfel kombi, Alarko kombi, Protherm kombi, Arçelik kombi, İmmergas kombi, Ferroli kombi, Lambert kombi, Beko kombi, Daikin kombi.., şeklinde uzun bir liste karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak bakıldığında her kombi markasının her kombi çeşidinden ürünü bulunmaktadır.

Kombi markası ya da fiyatı fark etmeksizin her kombi cihazı, bakımı düzenli olarak yapılmadığında ya da doğru biçimde kullanılmadığında hata verebilmektedir. Kombi cihazlarının belirlenmiş ortalama kullanım süreleri on beş sene olarak belirlenmiştir. Bu kullanım süresinin uzatılması ya da kullanılan süre içerisinde maksimum performansın elde edilmesi düzenli bakımlarla mümkün olmaktadır. Kombi markanız ne olursa olsun belirli zaman dilimlerinde kombi servis hizmeti alınmalıdır.

Kombilerde karşılaşılmasının mümkün olduğu bazı sorunları sıralamak mümkündür. Kombi cihazları altyapıdan kaynaklanan sorunlardan etkilenebilirler. Düşük voltaj, yetersiz su beslemesi, şebeke suyunun kalitesiz olması ve kireçlenmeye yol açması altyapıdan kaynaklanan sorunlara örnektir. Kullanıcı hatalı sorunlar ise kombinin uygun sıcaklıkta kullanılmaması, yaz – kış ayarlarının gözetilmemesi, kombi bakımının yapılması için arıza vermesinin beklenilmesi, petek temizliğinin hiç yaptırılmamış olması gibi nedenlerdir. Petek temizleme işlemi de kombileriniz için önem arz etmektedir. Daha önce petek temizleme işlemi hakkında bilgisi olmayan birçok kombi kullanıcısı bulunmaktadır. Belki de sorunun cevabı tam olarak burada yatmaktadır.

KOMBİ BAKIM TAMİR ÜCRETLERİ BURSA


bursa kombi bakım tamircisi

Petek temizleme, aslında radyatör temizlenmesi işlemidir. Petek radyatör temizleme işlemi için özel olarak petek temizleme cihazı kullanılmaktadır. Bu cihazın basınç ayarı peteklere uygun olarak yapılmalı; işlem sonrasında asit içermeyen kimyasallar yardımı ile temizliğin uzun süreli olması sağlanmalıdır. Petek temizleme işlemi sırasında kesinlikle petekler sökülmemelidir. Anlaşılacağı üzere bu işlem için alanında uzman olan bir ekip gerekmektedir. Petek temizleme işlemi yaptırıldıktan sonra, peteklerden yayılan ısı daha verimli şekilde yansımaktadır. Petekler eşit derecede ısınarak enerjiden tasarruf edilmesine olanak sağlanmaktadır.

Hem kombi bakımı, kombi tamiri ve kombi servisi aradığınızda hem de petek radyatör temizleme hizmetini almak istediğinizde, istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek Bursa’nın en iyi kombi servisi olarak bulunmaktayız. Türkiye’nin birçok noktasında, yıllardan beri kombi servisi hizmetini vermekteyiz. Yılların tecrübesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz kombi servisini en kaliteli şekilde sunarak hizmet verdiğimiz her ilde en çok tercih edilen kombi teknik servis unvanını almış bulunmaktayız. Şimdi de Bursa ilinde her marka kombilerinizin tamirini, bakımını ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda Bursa ilinin her noktasında petek radyatör temizleme hizmetini de sunmaktayız. Kombi servisini ve petek radyatör temizleme hizmetini birlikte almanız durumunda servis ücretlerimizin çok daha uygun olduğunu belirtmek isteriz.

BURSA KOMBİ KART TAMİR SERVİSLERİ

Bursa kombi tamircisi
Bursa Kombi Servisi olarak bizi tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Bursa Kombi Servisi olarak en makul servis ücretlerine sahip olan kombi tamircisi konumundayız. Servis fiyatlarımızın makul olması sizleri endişelendirmesin… Her pahalı olan servisin en iyi hizmeti sunmaması gibi her ucuz fiyatlı servis de kötü hizmeti sunmamaktadır. Bursa Kombi Servisi tavsiye  olarak önceliğimiz kombisini tamir ettirmek isteyen vatandaşlarımız için hem her keseye uygun hem de kaliteli tamir hizmetini sağlayabilmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini önceleyerek kombi servislerinin arasında fark yaratmaktayız. Bunun yanı sıra, Bursa’nın her noktasına aynı gün içinde hizmet vererek en hızlı kombi servisini sağlamaktayız. Kombinizin markası ne olursa olsun, değiştirmiş olduğumuz her parça için bir yıl süre ile garanti belgesi vermekteyiz.

Bursa Kombi Servisi olarak bizlere ulaşmak ve en iyi kombi servis ustalarından en iyi kombi servisini, petek radyatör temizleme hizmetini alabilmek için 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşabilir, detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Bize ulaştığınız gün içerisinde kombilerinizin arıza tespiti yapılarak en uygun servis ücreti sunulur. Kombi servis ustalarımızın sunmuş olduğu servis fiyatında anlaşmazlığa düşülmesi durumunda arıza tespit bedelinin ödenmesi zorunlu olmaktadır. İşini özverili ile yapan kombi servisimizin emeğini korumak için aldığı bir önlem olarak vatandaşlarımızın anlayışına sunulmaktadır. Bizlerden hizmet alarak kombiniz ve aile bütçeniz için en doğru kararı vermeniz durumunda ekstra ücret talep edilmez. Bursa Demirdöküm servisi olarak da her zaman hizmetinizdeyiz. 

Bursa’nın en iyi kombi servis ustalarından en kaliteli kombi tamir hizmetini, kombi bakımını, petek temizleme hizmetini en uygun servis fiyatları ile almak istiyorsanız Bursa Kombi Servisi olarak bize 444 28 46 servis iletişim telefonumuz ya da web sitemizden ulaşarak detaylı bilgileri edinebilirsiniz.Bursa’da KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima tamiri servisi için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada KOMBİ TAMİRCİSİİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde KOMBİ TAMİRCİSİHizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bursa KOMBİ TAMİRCİSİ Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları;
Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa KOMBİ BAKIM TAMİR ARIZA  servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.Yorum Yazın

1 Kişi Yorum Yazdı.