Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA ECA SERVİSİ

BURSA ECA SERVİSİ

Arıza Kaydı İçin 
444 28 46 
bursa eca servisleri

ECA markası Türk menşeli bir şirkettir. İsmini, kurucusu olan Elginkan ailesinin baş harfleri olan Ekrem, Ahmet ve Cahit isimlerinden almış bulunmaktadır. ECA markasının sanayiye ilk adımı Presdöküm Sanayi L.Ş adı ile atmıştır. Zaman içinde ECA markası büyüyerek hem kendi kuruluşunu hem de sunmuş olduğu ürünleri geliştirmiştir. ECA markasının üretmiş olduğu ürünlere bakıldığında: Armatürler, duş sistemleri, seramik sağlık gereçleri, seramik kaplama malzemeleri, gömme rezervuarlar, banyo aksesuarları, kombiler, panel ve döküm radyatörler, güneş enerji sistemleri, merkezi ısıtma sistemleri, şofbenler, termosifonlar, doğalgaz sayaçları, su tesisatı, banyo ve mutfak dolapları, doğalgaz vanaları üretimi yaptığı görülmektedir.

Kombiler, bacalı kombiler ve hermetik kombiler olarak genel bir şekilde sınıflandırılabilirler. Bacalı kombilerde, isminden anlaşılacağı üzere bir baca vasıtası ile atık gaz tahliye edilir. Hermetik kombi ise fanlıdır. Hermetik kombiler, bina bacasına ihtiyaç duymaksızın çalışabilirler. Evin dış ortama açılabilen herhangi bir mekanına monte edilip güvenli şekilde kullanılabilirler. Güvenlik açısından ele aldığımızda hermetik kombilerin, bacalı kombilere göre daha konforlu ve daha az riskli olduğu görülmektedir. Bacalı kombilerin yanma işlemi için gerek duyulan oksijeni bulundukları ortamdan almaktadırlar. Yanan gazın tahliyesi baca ile olur. Bacanın da güvenli olmasından emin olunmalı ve bina bacası ile bağlantısı olmalıdır. Bacanın çekmemesi, yanlış montaj yapılması, tıkanması ve benzeri durumlarda zehirlenmeler söz konusu olabilmektedir. Bunun yanı sıra, kombi kullanımının birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle yakıldığı kadar enerjinin ödenmesini sağlayarak bireysel kullanıma elveriş sağlamaktadır. Diğer bir avantajı ise sıcak suya kesintisiz olarak ulaşmanın mümkün olması, hem kalorifer tesisatı hem de suyun ısıtılması için farklı gerekçelerin kullanılmasına gerek olmamasıdır. Kombiler oldukça hafif ve az yer kaplayan cihazlar olduklarından dolayı hacim olarak da sıkıntıya neden olmadan faaliyet gösterebilmektedirler. Bursa Nilüfer kombi servisleri olarak her zaman en iyi kaliteli ve garantili hizmet sunuyoruz. 

ECA Teknik Servisleri Bursa
Bursa eca kombi bakım tamir ustası 

ECA marka ürünlerinizde ya da diğer elektronikli aletlerinizde bakımların düzenli aralıklarla gerçekleştirilmediği zaman çeşitli problemler gün yüzüne çıkmaktadır. ECA kombileri çıkış noktası olarak alıp bu problemleri sayarsak şu sonuçları elde etmekteyiz:
ECA kombi hata kodu 20: Gaz valfinde bir arıza olduğu anlamına gelmektedir. Kullanıcılar sadece resetleme işlemini yapabilirler. Teknik servise başvurulmalıdır.
ECA kombi hata kodu 40: Su basıncının düşük olduğunda verilir. Su basıncının istenen düzeyde olmaması cihazdan istenilen performansın alınmamasına neden olmaktadır.

ECA kombi hata kodu 32: Şebeke voltajında bir sorun olduğuna işaret etmektedir. Hava koşullarının kötü olması da bu arızaya sebep olabilir. Hava koşulları düzelmiş, şebeke voltajı eski haline gelmiş fakat arıza devam ediyorsa elektronik kartın hasar gördüğü anlamına gelir.
ECA kombi hata kodu 11: Gaz valfinin kapalı olduğu fakat alev algılandığını söyler. Cihaz resetlenmesine rağmen sorun devam ediyorsa ECA kombi servisimize başvurunuz.

ECA kombi hata kodu 05: Cihazın alev kaybı yaşadığını belirtir. ECA kombi servisimize başvurulmalıdır.
ECA kombi hata kodu 04: Kombinin ateşleme yapmadığı anlamına gelir. Gaz giriş vanaları kontrol edilmelidir.
ECA kombi hata kodu 14: Sıcak su sensörlerinde bir kısa devre olması durumunda yaşanır. Teknik servis tarafından çözülmelidir.
ECA kombi hata kodu 01: Su sıcaklığının yüz beş santigrat derecenin üstünde olduğu anlamına gelmektedir.
ECA kombi hata kodu 06: Kombinin sıcaklığının aşırı bir dereceye ulaştığına işaret etmektedir.
ECA kombi hata kodu 12: Kalorifer devresi gidiş suyu sensör arızasıdır. Arızanın tam tespiti kullanıcılar tarafından yapılamayacağı için teknik servis çağrılmalıdır.
Kombilerin dijital ekranlarında görülmüş olan arıza kodlarının tam olarak teşhisi, alanında deneyimli olan bir kombi tamircisi tarafından gerçekleştirilmelidir.

Bursa Eca Kombi Bakım Onarım Merkezi


eca kombi bakım tamircisi bursa
Arıza kodlarının çözülmesi için ECA kombi teknik servisten yardım alınmalıdır. Bunun yanı sıra, kombi cihazlarının çalışması kalorifer sistemi ile birebir bağlantılıdır. ECA kombilerin arıza göstermesi durumunda petek radyatörlerinde bakılmalıdır. Petek radyatör temizleme işlemi, kombinin kalorifer sistemine sağlamış olduğu sıcak suyun borularda dolaşarak zamanla tortular oluşturmasını gidermektedir. Uzun zamandır kullanılmış olan kombilerin, peteklerin hiç bakımı yapılmamış ya da petek radyatör temizleme hizmeti alınmamış ise büyük oranda performans düşüklüğü söz konusu olmaktadır. Cihazın performans düşüklüğü yaşaması ile sıcaklık ayarı daha da yükseltilmektedir. Bu nedenle fatura fiyatları oldukça yüksek gelmektedir.  Bursa kombi petek temizleme fiyatları için bizi yukarıda ki telefon numaramızdan haftanın 7/24 saati her zaman arayabilirsiniz. 

Petek temizliği neden gereklidir ve nasıl yapılır? Petek temizliği, kombilerin sağlamış olduğu ısının tam performans ile açığa çıkabilmesi için temizlenmelidir. Petek temizliği makinesi ve koruyucu kimyasallar tarafından gerçekleştirilmektedir. Temizleme işlemi her bir petek için ayrı olarak gerçekleştirilmektedir. Petek temizliği sonrasında alacağınız verimin artması, ödeyeceğiniz faturaların azalmasını sağlayacaktır. ECA kombi teknik servisi olarak, fazla faturalarla boğuşmanızı engellemeyi ve ısınızdan istediğiniz verimi almanızı sağlamayı hedefleyerek Bursa’da hizmetinizdeyiz. ECA kombi servislerinin arasından müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda bir onarım süreci çizmemiz, en iyi servis ustalarıyla çalışmamız ve Bursa’nın en uygun ücretli kombi tamirini yapmamız yönlerinden ayrılmaktayız. Kurumsal bir servis olmamızdan ötürü bir yıl süre ile garanti belgesini vermekteyiz.

Eca Kombi Bakım tamir Ücretleri Bursa 


Eca kombi bakım tamircisi Bursa osmangazi
Bursa ECA kombi teknik servisimiz, bünyesinde en iyi servis ustalarını istihdam ettirmektedir. Kombi tamirini gerçekleştirirken en iyi ECA kombi servis ustalarından en iyi hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bursa ECA kombi servisimize web sitemizden ya da 444 28 46 numaralı telefonumuzdan haftanın her günü kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Kombinizin tamiri ya da petek temizliği için bizlere başvurduğunuzda arıza kaydınız oluşturulup servis ustalarımıza iletilmektedir. Aynı gün içinde arıza tespiti ya da petek temizliği için gelen ustalarımız sizler için en uygun servis fiyatını sunmaktadır. Hizmet bedelinde anlaşılamaması ya da kombi tamiri ve petek temizliğinden vazgeçilmesi söz konusu olduğunuzda arıza tespiti ücretinin ödenmesi iş ahlakı ve iş etiğimiz çerçevesinde gereklidir. Bursa’nın en kaliteli servis hizmetini veren ECA servisimizden hizmet almayı kabul ettiğiniz durumda ilaveten bir ücret talep edilmemektedir.

ECA markalı ürünlerinizde çeşitli sorunları görebilirsiniz. Bu sorunlar: yeteri kadar ısıyı alamamak, suyun ısınmaması, suyun kısa süre içerisinde soğuması, peteklerin eşit olarak ısınmaması, dijital gösterge panellerinde çeşitli kodların alınması şeklinde olabilir. Bu durumda bütçenizle dost olan; aynı zamanda kaliteli hizmet sunacak bir teknik servise ihtiyacınız vardır. Bursa’nın her ilçesine, her noktasına ECA servisi sağlayarak hem bütçenizle dost olmakta hem de kaliteli bir servis hizmetini sunmaktayız. Aynı zamanda orijinal parçalar kullanmaktayız. Buca Eca kombi servisi olarak da sizlere hizmet vermekteyiz. 

Bursa Eca Klima Bakım Tamir Fiyatları 


eca kombi bakım onarım servisleri bursa
Bursa ECA kombi servisi, Bursa ECA servis ustaları, Bursa ECA en ucuz servis fiyatına sahip tamircisi, ECA kombi tamircisi gibi hizmetleri almak istediğinizde Türkiye’nin birçok noktasında olduğumuz gibi Bursa ilinin her noktasında hizmetteyiz. 444 28 46 ECA servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Bursa ECA Servisi olarak, ECA markalı ısıtma cihazlarınızda – özellikle kombilerde – hizmet vermekteyiz. Buna bağlı olarak öncelikle kombi adı verilen cihazların ne olduğundan bahsetmek istiyoruz. Kombiler, ana yakıt kaynağı olarak doğalgaz ile ya da sıvılaştırılmış petrol gazı ile çalışabilme kapasitesine sahip olan bir cihazdır. Kombiler, konutlarda hem ısınma ihtiyacını hem de sıcak su ihtiyacını karşılayabilmek için tasarlanmışlardır. Kombiler, ana yakıt kaynağından suyun ısıtılmasının sağlanması için kullanırlar. Isıtma sistemi için gereken pompa, genleşme tankı, termostat, kontrol panosu gibi zorunlu sistem ve emniyet ekipmanlarından oluşmaktadırlar. Kombilerin çalışma sırasında motor gücünün karşılanabilmesi için elektrik de kullanımı da söz konusu olmaktadır.

Bursa’da ECA SERVİSİ  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde ECA SERVİSİ İHizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima servisi  için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada ECA SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bursa ECA SERVİSİ Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa ECA Servisi Yıldırım Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış