Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA BUDERUS SERVİSİ

BURSA BUDERUS SERVİSİ

Arıza Kaydı İçin 
444 28 46 
buderus kombi servisi

Buderus markası, Avrupa’nın termo teknolojide önde gelen markalarındandır. Buderus markası iç ortam havası için ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri sunmaktadır. 1731 yılında Almanya'da Buderus firması demir üretimi ile başlamıştır. Buderus, 1825 yılında, döküm alanındaki tecrübesini, soba üretimine dönüştürmüştür. Buderus, hem ısıtma sektöründe faaliyet göstermiş hem de ısıtma sektörünün gelişmesine yön vermiştir. 1878 yılında alandaki uzmanlığını modern kömür sobalarının üretimine aktarmıştır. İlerleyen zamanlarda Buderus, Almanya ve çevre ülkelerde satış ofisleri kurarak, büyümesini devam ettirmiştir. 1953 yılında merkezi çelik kazan üretimine başlamıştır.

Buderus markasının ürünleri bireysel ve ticari ürünler olarak sınıflandırılmıştır. Buderus bireysel ürünler: yoğuşmalı kombiler, konvansiyonel kombiler, boylerler, oda kumandalarıdır. Buderus ticari ürünler: duvar tipi yoğuşmalı kazan ve kaskad sistemler, yer tipi kazanlar, boylerler, güneş enerjisi sistemleri, kumanda panelleri ve modülleri, ısıtma yan ekipmanları şeklindedir. Bursa Beko Kombi servisi olarak da her zaman hizmetinizdeyiz. 

Kombiler, hem sıcak suyu hem de ısınmayı sağlayan cihazlardır. Kat kaloriferleri olarak da anılan kombiler, konforlu bir ısıtma sistemini sunmaktadır. Kombileri meydana getiren parçalara bakıldığında: su akış sensörü, elektronik kart, eşanjör, pompa, genleşme tankı, üç yollu vana, brülör, emniyet ventili, ana eşanjör, prosestat ve fan parçalarından oluştuğu görülmektedir. Kombilerin çalışma prensibi ise: kombilerin içinde bulunan eşanjör adı verilen parça soğuk suyun ısıtılmasını sağlar. Isınan su sirkülasyon pompası denilen parça sayesinde sıcak su ya da kalorifer tesisatına ısı olarak gönderilir. Soğuk suyun ısıtılması ile tesisata gönderilmesi; sıcaklığını kaybeden suyun yeniden ısınması için alınması şeklinde bir döngü şeklinde gerçekleşmektedir.

Buderus Kombi Teknik Servisleri Bursa 


Buderus Kombi bakımı

Kombi cihazlarının sağlamış olduğu konfor, rahatlık ve sıcak suyun kesintisiz olması, her dairenin yaktığı enerji kadar ödeme yapması ve benzeri fırsatlar kombileri vazgeçilmez cihazlar haline getirmiştir. Yirmi birinci yüzyılın sosyolojik yapısı, modernlik anlayışı, teknolojik gelişmeleri gibi faktörler hayatlarımıza doğrudan etki etmektedir. Bu faktörler, yaşamlarımızda bazı değişikliklerin olmasını gerektirmektedir. Sıcak su ihtiyacının sürekli biçimde giderilmesi, ısınmanın en az insan gücü ile sağlanması da bu anlayışla direkt olarak bağlantılı olmaktadır. Bazen cihazlarımızdan istediğimiz verimi alamadığımız durumla da karşılaşabilmekteyiz. Her elektronikli cihazın kullanıcısı bu duruma aşinadır. Buderus cihazlarda da karşılaşılan bazı sorunlar şu şekildedir:

Buderus kombi hata kodu 01: Kombiniz bacalı ise bacasında; hermetik ise fanında bir problem olduğunu belirtir.
Buderus kombi hata kodu 02: Kombi sisteminde hava olduğunu ve bu durumun aşırı ısınma hatası verdiği anlamına gelen arıza kodudur.
Buderus kombi hata kodu 03: Kombinin gaz alamadığında verdiği hatadır. Gaz vanaları kontrol edilmelidir.
Buderus kombi hata kodu 04: Sıcaklığın yüksek dereceye ulaştığı anlamına gelmektedir. Kombinin altında vanalar bulunuyorsa bu vanalar kontrol edilmelidir.

Buderus kombi hata kodu 6A: İyonizasyon arızasıdır. Alev oluşmadığı zaman görülmektedir.
Buderus kombi hata kodu 7: Kombi bacasında tıkanma söz konusu olduğunu belirtir.
Buderus kombi hata kodu 8: Kombide sigorta arızası meydana geldiğini belirtir.
Buderus kombi hata kodu 9: Kombi ana kartında arıza olduğuna işaret eder.
Buderus kombi hata kodu E: Elektrik voltajının düşük olduğunda alınan arıza kodudur.
Buderus kombi hata kodu 0Y: Sensör sıcaklık artışının yüksek olduğunu belirtir.
Buderus kombi hata kodu 2E-Y: Kalorifer tesisatı sirkülasyon sorunu olduğuna işaret eder.
Buderus kombi hata kodu 3A-Y: Kombinin fanının çalışmadığını ifade eden arıza kodudur.
Buderus kombi hata kodu 4L: Tesisat su basıncının düşük olduğunu ifade eder. Bu durumda su basılması gereklidir. Tesisat su basıncının 1.2 bar'a yükseltilmesi gereklidir.

Bursa Buderus Kombi Bakım Onarım Merkezi Buderus Kombi Klima teknik servisi
Buderus kombi hata kodu 4Y: Gidiş suyu sensörünün sorunlu olduğu anlamına gelmektedir.
Buderus kombi hata kodu 5L: BUS iletişiminde kopukluk olduğu anlamına gelir. Tesisat kablosu kontrol edilerek kombi servisine başvurulmalıdır.
Buderus kombi hata kodu 6A:Kombide alev algılanmadığını belirtir. Bu hata kodu alındığı zaman gaz vanasının açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Teknik servise başvurulmalıdır.
Buderus kombi hata kodu 6C: Gazın kesilmiş olmasına rağmen alev algılanmasına devam edildiğine işaret eden hata kodudur. Teknik servisten yardım istenilmelidir. Esenyurt kombi tamiri içinde bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Buderus kombi hata kodu 7C-L: Elektrik voltajından kaynaklanan bir problemin yaşandığını belirtmektedir. Otuz saniye boyunca reset tuşuna basılmalıdır.
Buderus kombi H11 hata kodu: Kullanım suyu sensörü kontrol edilmelidir. Sorun hala devam ediyorsa teknik servisten yardım alınmalıdır.
Buderus kombilerde karşılaşılan problemler ve bu problemlerin olası nedenleri bahsedildiği gibi gerçekleşmektedir. Anlaşılacağı üzere kombilerin arıza vermesi durumunda kullanıcıların yapabileceği şeyler sınırlıdır. İşinin ehli olan bir ekipten yardım istemek en iyi seçenek olmaktadır. Buderus kombileriniz için en iyi kombi servisini seçmek de karmaşık bir hal alabilmektedir. Öncelikle kombi servis ücretlerinin uygun olması önemlidir. Diğer önem arz eden mesele ise kombilerin kaliteli biçimde tamir edilebilmesidir. Kombi servislerinin arasında hem en kaliteli kombi servisini sunup hem de en uygun servis ücretleri ile tamir yapabilen bir ekibin bulunması oldukça zordur.

Bursa Buderus Klima Tamir Servisleri


Buderus kombi klima tamircisi servisleri bursa
Buderus kombi kullanıcılarını bu meşakkatli işten kurtarabilmek için en iyi Bursa Buderus Kombi Servisi olarak hizmetinizde bulunmaktayız. Bursa Buderus Kombi Servisi olarak öncelikle arızası bulunan kombilerinizi mümkün olan en kısa iş süresi içerisinde tamir etmekte ve teslimini gerçekleştirmekteyiz. Kombilerinizin tamir etmiş olduğumuz her parçası için bir yıl süre ile garanti belgesi vermekteyiz. Bursa Buderus Kombi Servisi olarak, orijinal Buderus parçalarını kullanmamızın ve en iyi Buderus kombi servis ustaları ile çalışmamızı garanti belgesi ile tescillemekteyiz. Bursa Buderus Kombi Servisi olarak haftanın her günü kesintisiz olarak kombi servis hizmetini sağlamaktayız. Bize ulaşmış olduğunuz gün içerisinde kombi tamir, kombi bakım ve onarım hizmetlerini alabilirsiniz. Buderus komb bakım fiyatları için bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Bursa Buderus Kombi Servisi olarak aynı zamanda petek temizleme hizmetini de sağlamaktayız. Petek temizleme işlemi aslında radyatörlerin temizlenmesidir. Bu işlem, kombi bakım ve tamiratı ile direkt olarak ilgilidir. Kombilerin petekler için sağlamış olduğu sıcak su zamanla plastik borularda atıklara neden olmaktadır. Atıklar tortulaşarak sıcak suyun dolaşmasını engelleyerek ısınmayı sekteye uğratmaktadır. Petek temizleme işlemi de bahsedilen tortulaşmış atıkların giderilmesidir. Petek radyatör temizleme için özel bir cihaz bulunmaktadır. Petek temizleme makinesi, petekler sökülmeden uygun bir yere bağlanarak peteklerin içerisindeki plastik boruların arındırılması sağlanmaktadır. Bir ucu havlupan, radyatör, kolektör ve benzeri yere bağlıyken makinenin diğer ucu tuvalet, banyo, lavabo gibi bir giderde durmaktadır. Peteklerden çıkan atıklar bu sayede evin kirlenmesi söz konusu olmadan giderden akıtılmaktadır. Daha sonra koruyucu kimyasallar verilerek temizleme işleminin uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Bu işlem sonrasında ısınma verimi yüksek seviye olmakta ve yakıt israfı azalarak faturalara olumlu olarak yansımaktadır.

Buderus Kombi Klima Bakım Tamir ServisleriBuderus kombi klima bakım tamir servisleri
Bursa Buderus Kombi Servisi’ne ulaşarak kombi tamiri, kombi bakım ve onarım hizmetini, aynı zamanda petek temizleme hizmetini almak için yapmanız gereken oldukça kolaydır. Buderus servisimize 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan veya web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaşmış olduğunuz gün içerisinde arıza tespit için cihaz görülmektedir. Kombi servis ustalarımız arıza tespitini yaparak en uygun kombi servis ücretini sunmaktadır. Servis ücretinde anlaşılamaması ya da kombi tamirinden vazgeçilmesi söz konusu ise arıza tespit ücretinin ödenmesi zorunluluğu doğmaktadır. Kurumsal bir firma olan kombi servisimizin iş ahlakı kurallarından biridir. Buderus kombi servisimizden hizmet aldığınız durumda bu ücret talep edilmemekte ve Buderus kombileriniz için en kaliteli, en hızlı ve en uygun fiyatlı kombi tamiri sağlanmaktadır.

Bursa Buderus kombi servisi, Bursa Buderus kombi bakımı, Bursa Buderus kombi tamircileri, Bursa’nın en uygun fiyatlı kombi tamircisi, Bursa petek temizleme hizmeti aradığınızda en iyi seçenek olarak karşınıza çıkmaktayız. Bursa’nın her ilçesinden bizlere ulaşarak Buderus kombiniz için en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgilere ulaşmak için 444 28 46 numaramızdan ya da web sitemizden iletişime geçebilirsiniz.


Bursa’da Buderus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda Buderus Servisi Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Buderus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Buderus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima tamiri için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada Buderus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Buderus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Buderus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Buderus  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Buderus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Buderus Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Buderus Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Buderus Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Buderus Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Bosch Servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış