Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Bursa Airfel Klima Servisi

Bursa´da Airfel klimaların tamiratı bakımı ve onarımı hizmeti veren firmayız. Bursa Airfel klima servisi hizmeti veren firmamız Airfel marka klimaların arıza, bakım, onarımı konusunda uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Bursa´da Airfel klima servisi, servisleri, teknik servisi, tamiri, tamircisi, özel, yetkili, servisi hizmetine ihtiyaç duyanların ilk tercih ettikler bursa Airfel klima servisi firmamız 15 yıllık tecrübesiyle bursada Airfel klima servisi tamiricisi ihtiyacı olanların isteklerine cevap vermektedir.

Bursa Airfel klima servisi hizmeti vermeye başladığımız günden itibaren bursada Airfel marka klima kullanıcılarının ilk tercih ettikleri bursa Airfel servisiyiz.

Bursada Airfel servisi servisleri araştırmalarında her zaman ilk sırada bulunan servisimiz Airfel fabrikalarında eğitim almış olan eğitimli, işinde uzman, arıza tespitinde gerektiği gibi davranan kaliteli personelimiz sayesinde bu liderliği sürdürmektedir.

Soğutma sistemlerinde Bursa´da öncü ve lider kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.Deneyimli ve tecrübeli kadromuz ile arızalı, bakım isteyen, onarıma ihtiyacı olan her marka ev eşyalarınız veya sanayi tipi eşyalarınızın garanti kapsamı altında bakımlarını, tamirlerini yapmaktayız.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimize diğer sayfalarımızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Klima Servisimizde tüm markaların ve modellerin, Klima Split Duvar Tipi, Split İnverter Duvar Tipi, Tavan Tipi, Kaset Tipi, Split Multi İnv. Duvar Tipi, Kanallı Tipi, Yer Tipi, Salon Tipi, Split Multi İnv. Kanallı Tipi, Split Multi İnv. Kaset Tipi, Split Multi İnv. Duvar Tipi, Multi İnv. Duvar İç ve Dış Ünite, Yer/Tavan Tipi İnv., Eco İnv. Duvar Tipi mdoel fatketmeden yedek parça , bakım, onarım ve tamiratlarını yapmaktayız.

Tüm marka klima bakımlarınızı güvenle bize yaptırabilirsiniz.
Yorum Yazın

Kişi Yorum Yazdı.