Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA BUZDOLABI TAMİRCİSİ

BURSA BUZDOLABI TAMİRCİSİ

Arıza Kaydı İçin 
444 28 46 
BUZDOLABI TAMİRCİ SERVİSİ

Buzdolapları, yiyecek ve içeceklerin bozulmadan saklanmasına yarayan ve içecekleri soğutan, motorla çalışan dolaplardır. Buzdolapları tek kapılı, derin donduruculu ve no-frost olarak çeşitlenmiştir. Tek kapılı buzdolapları ilk kullanılmaya başlanılan ve en yaygın olarak kullanılan buzdolaplarıdır. Buzdolabına bir yiyecek ya da içecek konulduğunda yiyeceğin ya da içeceğin ısısı ortamdan daha yüksek olduğundan ötürü soğuma söz konusu olur. Üzerindeki sıcaklık buzdolabı içerisindeki soğuk havaya karışır. Bu ısı alışverişi buzdolaplarının çalışma prensibinin oluşturur. Buzdolabını açmak istediğimiz zaman cihazın kapağında bir dirençle karşılaşırız. Bu direncin sebebi ise içi soğuk olan buzdolabındaki iç basıncın dışarıdaki basınca göre düşük olmasıdır. Bursa beyaz eşya servisleri olarak her zaman üst düzey kalitede hizmet almanız için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti sunuyoruz. 

Buzdolabı içerisindeki dolaşım sistemi içinde hareket eden özel bir akışkan madde bulunmaktadır. Bu madde bir kompresör yardımıyla sistemin içerisinde sürekli döndürülmektedir. Buzdolabın içindeki akışkan madde ortamın sıcaklığına bağlı olarak gaz veya sıvı halde bulunmaktadır. Buzdolabının içerisindeki ısıyı alarak dışarıdaki havaya aktarmaktadır. Böylece buzdolabının içindeki hava ayarlanan sıcaklığa düşene kadar ısı kaybeder ve soğuma gerçekleşir. Buzdolaplarının yiyecek ve içecekleri taze tutmasını, bozulmasını engelleyen sistem bu temeller üzerine kurulmuştur.
Bütün teknolojik aletler insan yaşamının büyük bir parçası için konfor sağlamaktadır.

Buzdolabı Tamir Servisleri Bursa 


buzdolabı tamiricisi bursa

Özellikle beyaz eşyaların ev yaşamında sağlamış olduğu rahatlık konusunda herkes hemfikirdir. Beyaz eşyalar, dayanıklı ev aletleridir. Dayanıklı ev aletlerinin başında buzdolapları gelmektedir. Beyaz eşya sektöründe üretim yapan firmaların hepsinde değişmez ürünlerden biri de buzdolaplarıdır. Günümüzde tek kapılı buzdolapları haricinde çift kapılı, dondurucu aşağıda, içinde su arıtması bulunan, zaman ayarlayıcı vs. birçok donanıma sahip cihazlar bulunmaktadır. Buzdolapların donanımlı hale gelmesi ile yapısı da karmaşık hale gelmektedir. Üretici firmalar tarafından belirlenmiş olan arıza kodları, cihazın çalışmasında bir problem görüldüğü zaman dijital göstergelere yansımaktadır. Bu arıza kodları yorumlanarak cihazdaki problemin ne olduğu anlaşılmaktadır. Farklı markalara ait buzdolaplarında görülen sorunların bazıları şunlardır: Buzdolabı tamiri için bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Buzdolabı çalışmıyor: Öncelikle elektrik arızasından kaynaklanıyor olabilir. Prize uygun şekilde takılmamış ya da takıldığı prizin sigortası atmış olabilir. Elektrikten kaynaklanan bir problem yok ise termostat ayarlanmamıştır. Termostat bir ile beş arasında bir konuma getirilmelidir.
Buzdolabı yeterince soğutmuyor: Cihazın termostat ayarı doğru yapılmamış olabilir. Ayar düğmesi aracılığı ile konumu yükselterek arttırılmalıdır. Buzdolabının kapılarının sık olarak açılması ya da uzun süre açık kalması da soğutma performansını olumsuz etkilemektedir. Özellikle böyle bir durumla karşılaşıldığında kapılar birkaç saat boyunca hiç açılmamalıdır. Buzdolabının içindeki gıdalar kapının kapanmasına engel oluyor ise yeterince soğutma yapılmaz. Cihazın arka tarafına temas eden gıdalar var ise hava dolaşımı engelleyerek istenen soğutmanın yapılmasına engel teşkil etmektedir. Buzdolabına hacminden fazla gıda konulması da bu duruma sebep olmaktadır. Buzdolabı ile arka duvar arasında yeterli mesafe olduğundan emin olunmalıdır.

Bursa Derin Dondurucu Tamirci Servisi

Buzdolabı tamircisi bursa
Buzdolabı yiyecekleri gereğinden fazla soğutuyor: Termostat ayarı doğru olmayabilir. Bu durumda termostatın ayarı halihazırda bulunan ayardan düşürülmelidir. Derin dondurucu bölmesinde fazla gıda olduğunda kompresör daha uzun süre çalışır ve soğutma bölmesindeki gıdaları gerektiğinden fazla soğutur. Bu durum kendiliğinden düzelebilir. Buzdolabı tamircisi servisi olarak tüm marka model buzdolabı tamirleri uzman teknisyenlerimiz tarafından onarımları yapılmaktadır. 

Buzdolabı gürültülü çalışıyor: Ayarlanan sıcaklık seviyesinin sabit kalmasını sağlamak için kompresör belirli aralıklar ile devreye girmektedir. Bu işlem sırasında buzdolabından ses gelmesi doğal bir durumdur. Gereken sıcaklık seviyesine ulaşıldığında gürültü kendiliğinden kesilmektedir. Eğer cihaz sürekli olarak yüksek sesler çıkarıyorsa buzdolabı gerektiği gibi konumlanmamış olabilir. Cihazın arkasında bir eşya bulunuyor ya da içindeki raflardaki tabakların titreşiminden kaynaklı olabilir.

Buzdolabının içinde nem oluşuyor: Yiyeceklerin düzgün ambalajlanmaması veya buzdolabının kapaklarının sık olarak açılması nem oluşumuna sebebiyet vermektedir. Yiyecekler kuru bir kapta ağzı kapalı olara yerleştirilmelidir. Buzdolabının kapıları açıldığından içeri nem gireceğinden çok sık açılmamasına özen gösterilmelidir.

Buzdolabının kapıları düzgün bir biçimde açılıp kapanmıyor: Yiyecek paketleri kapıların kapanmasını engelliyor olabilir. Kapı bölmeleri ya da raflar olması gerektiği gibi yerleştirilmediğinde bu problem görülebilir. Cihaz düz bir konumda olmadığında kapılar gerektiği gibi kapanmaz.
Buzdolabının su pınarı çalışmıyor: Cihaz ile soğutucu bölme arasındaki boruların düz durmadığı ya da su besleme hattının bağlanmadığı durumlarda meydana gelir. Sistemde hava olmadığından emin olmak için mandala en az bir dakika boyunca basılmalıdır.
Buzdolabı su pınarındaki suyun tadı kötü ya da koku var: Su pınarı uzun süre kullanılmadığında suyun tadı kötü gelebilir. Sistemdeki su yenilenene kadar su akıtılmalıdır. Su şebekesindeki suyun kalitesi kötüyse pompa filtreler ya da su hazneleri kullanılmalıdır.

Bursa Beyaz Eşya Tamirci Servisleri

bursa beyaz eşya teknik servisleri
E1 arıza kodu 1: Defrost sensörü açık devre.
E1 arıza kodu 2: Dondurucu bölüm sensörü açık devre.
E2 arıza kodu 1: Defrost sensörü açık devre.
E2 arıza kodu 2: Dondurucu bölüm sensörü açık devre.
E3 arıza kodu: Motorlu klepe arızası
E4 arıza kodu: Isıtıcı arızası
E5 arıza kodu: Kompresör arızası
E6 arıza kodu: Soğutucu bölümü soğutma arızası anlamlarına gelmektedir.

Buzdolaplarınızın markası Arçelik, Altus, Beko, Bosch, Vestel, LG, Samsung, Siemens, Profilo, Regal, Indesit ve benzeri markalar olabilir. Buzdolabınızın markasından bağımsız olarak benzer sorunlarla her kullanıcı karşılaşmaktadır. Buzdolaplarınızın kullanımı sırasında bu tür problemlerle karşılaşmanız durumunda cihazınız için en yetkin servisi veren güvenilir bir teknik servise ihtiyaç duyulmaktadır. Bu teknik servisi seçme süreci de oldukça zorludur. Hem kaliteli servis sunan hem de uygun servis fiyatlarına sahip olan bir kuruma ulaşmak istiyorsanız Bursa’nın en iyi buzdolabı tamircisi olarak hizmetinizdeyiz. Piyasanın en uygun servis fiyatlarını sunarak karşılığında en kaliteli buzdolabı tamir hizmetini sağlamaktayız. Üstelik tamirini gerçekleştirmiş olduğumuz her marka buzdolabınız için bir yıl süre ile garanti belgesini sunmaktayız.

Buzdolabı No- Frost Bakım Onarım Merkezi Bursa 

Bursa beyaz eşya tamir yerleri
Bursa’nın en çok tavsiye edilen buzdolabı tamircisinden en kaliteli buzdolabı tamir hizmetini almak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Bursa Buzdolabı Tamir Servisi’ne 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşabilir ve aynı gün içinde tamir servis hizmetini alabilirsiniz. Bursa Buzdolabı Tamir Servisi ile iletişime geçmiş olduğunuz gün içinde arıza tespit hizmetini almaktasınız. Buzdolabı servis ustalarımız piyasanın en ideal servis ücretini sunmaktadır. Sizlere sunulan servis fiyatından anlaşamamanız ya da buzdolabı tamirinden vazgeçmeniz durumunda arıza tespit ücretinin ödenmesi zorunlu olmaktadır. Emeği suistimal etmemek açısından almış olduğumuz bir önlemdir. Bursa Buzdolabı Tamiri Servisi’nden hizmet almayı kabul ettiğinizde ise Bursa’nın en kaliteli buzdolabı teknik servisini, bir yıllık garanti belgesi ile birlikte, en hızlı şekilde almayı onaylamış olursunuz. Beyaz eşya buzdolabı servisi olarak tüm beyaz eşya buzdolabı bakımı tamiri motor değişimi gaz dolumları garantili olarak deneyimli servisimiz tarafından yapılmaktadır. 

Samsung buzdolabı tamir servisi, Arçelik buzdolabı tamircisi, Siemens buzdolabı servisi, Beko buzdolabı teknik servisi, Bursa’nın en iyi buzdolabı servisi, Bursa’nın en ucuz servis fiyatına sahip buzdolabı servisi ve benzeri hizmet arıyor olabilirsiniz. Bu aramalarınıza en iyi cevap olarak karşınıza çıkmaktayız. Her marka buzdolaplarınız için tamir servisini sağlamakta ve bünyemizde alanında en iyi olan buzdolabı servis ustalarının istihdamını sağlamaktayız. Hem cihazınız hem de aile ekonominiz için en iyisini seçmek için Bursa Buzdolabı Tamir Servisi’ne haftanın her günü kesintisiz biçimde ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgilere erişmek için 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden iletişime geçebilirsiniz.Bursa’da Buzdolabı Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda Buzdolabı Tamircisi  Servisi Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Buzdolabı Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Buzdolabı Tamircisi  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima tamiri için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada Buzdolabı Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Buzdolabı Tamircisi  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Buzdolabı Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Buzdolabı Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Buzdolabı Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Buzdolabı Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Buzdolabı Tamircisi Servisi  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Buzdolabı Tamircisi Servisi  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bursa Beyaz Eşya Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Buderus Servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış