Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Bursa Uğur Beyaz Eşya Servisi

Arıza Kaydı Bırakmak için:

444 2 846

Bursa Uğur marka beyaz eşya teknik servisi, tamiri sektöründe 15 yıldır hizmet vermekte olan firmamız Bursa´da Uğur buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin donurucu, kurutma makinesi tamiri onarımı ve bakımı hakkında uzman personeliyle Uğur beyaz eşya servisine ihtiyaç duyanların ilk tercih ettikleri Uğur beyaz eşya özel yetkili servisidir.

Bursa´da Uğur beyaz eşya tamiri yaptırmak isteyenler öncelikli olarak servisimizi arayarak bakım onarım yaptırmak istedikleri beyaz eşyaların markasını modelini ve arızasını bildirerek randevu almaktadırlar.

Bursa Uğur beyaz eşya tamiratı hizmetini veren işinde uzman ve deneyimli personelimiz randevu saatinde adresinize gelerek arızalı ve sorunlu bozuk beyaz eşyanızı kontrol ederek arızalı olan Uğur marka beyaz eşyanız hakkında ön kontrol yaparak arıza hakkında hem kendini hemde sizi bilgilendirir.

Arıza tespit aşaması sona erdiğinde sorunlu beyaz eşyanız hakkında en sağlıklı onarım, bakım, tamirat, değişim işlemini sizinle paylaşarak beyaz eşyanızın ilk aldığınız kadar sağlıklı çalışmasını sağlayacak şekilde tasarlar.

Bursa´da Uğur marka beyaz eşya modelleri; buzdolabı tamiratı, çamaşır makinası tamiratı, bulaşık makinası tamiratı, fırın tamiratı, set üstü ve ankastre tamiratı, küçük ev aletleri tamiratları güven ve kaliteden ödün vermeden özel servis güvencesiyle tamirat ve onarımları yapılır.

Firmamız Bursa ve ilçelerinde yeterli sayıda personel, ekip ve ekipman ile kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ve hedefleri ile çalışmaktadır.

Firmamız Bursa, ve diğer ilçelerde Tüm Uğur marka beyaz eşya modellerinin bakım, onarımı ve arıza tespitinin özel servis ünvanı ile gereken tüm çalışmaları yapma bilgisi ve tecrübesine sahiptir. Buzdolabı tamiri, bulaşık makinası tamiri, fırın tamiri, ve bilimum benzer işçilik ve yedek parça tedariği ve değişimi işleri yapılmaktadır.

Servisimizde Tüm Uğur marka set üstü ocak ve sobalar da doğalgaza dönüşümleri güvenli bir hizmet kalitesi ile yapılmaktadır.

Tamir, Onarım, Bakım ve Yedek Parça tedarikleri ile ilgili soru görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim linkimizden veya Çağrı hatlarımızdan bizlere çalışma saatlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz.
Yorum Yazın

Kişi Yorum Yazdı.