Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA BEKO SERVİSİ

BURSA BEKO SERVİSİ

Arıza Kaydı İçin
444 28 46 
Beko bursa servisleri

1955 yılında ülkemizde faaliyete geçen beyaz eşya sektörü, ilerleyen senelerde büyük gelişmeler göstererek ülke sanayinin önemli sektörlerinden biri olmuştur. İlk yerli çamaşır makinesi 1959 yılında, buzdolabı ise 1960 yılında üretilmiştir. Türkiye’de beyaz eşya sektörü 1960 yılından itibaren oldukça büyük bir gelişim göstermiştir. Beyaz eşya sektörü, günümüzde ülkemizin son derece dinamik olan sektörlerinden birini teşkil etmektedir. Türk tüketicilerinin, gümrükte herhangi bir problem yaşanmamasına karşın iç pazardaki yerli beyaz eşya ürünlerini tercih ettiği satış verilerinde görülmektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmuş olduğu ürünler, tüketicilerin önceliklerine göre tasarlanıp üretilmektedir. Beyaz eşya sektörünün iç pazardaki başarısında önemli olan bir diğer husus ise satış sonrası hizmetlerden oluşmaktadır. Servis hizmetlerinin oldukça titiz biçimde ele alınması gerekmektedir. Bu konudaki sıkı yasal düzenlemelerin takip edilmesi ve yaygın servis ağlarının tüketicilerin beyaz eşyaya olan ilgisini desteklemesi gerekmektedir.

Yerli beyaz eşya sektöründe dev markalardan biri de Beko markasıdır. Beko markasının tarihine kısaca bir baktığımızda: Beko Beyaz Eşya, Bejerano ile Koç isimlerinin birleşiminden ismini alan dev bir beyaz eşya üretici firmasıdır. 1954’te kurulan Beko, Anadolu’da bayilik kuran ilk firmadır. Vehbi Koç’un aracılığıyla Arçelik markası da tüketicilere ulaşmıştır. Yurtdışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliğini taşıyan Beko, dünya markası olabilme maksadı ile yola çıkmıştır. Beko markasının ülkemizdeki beyaz eşya sektörünün gelişimine öncülük ettiğini söylemek mümkün olmaktadır. Beko Beyaz Eşya markasının ürünlerine baktığımızda çeşitli cihazları görmekteyiz.


Bursa Beko Beyaz Eşya Teknik Servisleri 


Beko beyaz eşya tamircisi
Beko beyaz eşya firmasının ürünleri incelendiğinde piyasada bulunan cihaz çeşitleri şu şekildedir: buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga fırın, set üstü ocak, aspiratör, set üstü fırın, su arıtma cihazı, ankastre, elektronik cihazlar, ısıtma ve soğutma sistemleri, küçük ev aletleri şeklinde satıştadır. Beko beyaz eşya ürünlerinin satış fiyatlarına dair bir inceleme yapıldığında fiyat listesi şu biçimde karşımıza çıkmaktadır: en ucuz Beko buzdolabı fiyatının iki bin üç yüz seksen lira olduğu görülür. No-Frost tipi Beko buzdolabı referans olarak alındığında en yüksek fiyat altı bin üç yüz beş lira olarak görülmektedir. Beko çamaşır makinesi fiyatlarına bakıldığında bin dört yüz doksan dokuz lira ile dört bin altı yüz altmış bir lira arasında değiştiği görülmektedir. Beko bulaşık makinelerinin fiyatlarına bakıldığında ise en ucuz fiyatın bin dört yüz altmış beş liradan başladığı göze çarpmaktadır. En yüksek fiyat iki bin dokuz yüz seksen lira olarak belirlenmiştir. Beko fırın fiyatlarının en ucuzu bin yüz seksen üç liradır ve üç adet pişirme fonksiyonuna sahiptir. En yüksek fiyata sahip olanı iki bin yedi yüz seksen dokuz lira olarak satışa sunulmuştur. En ucuz Beko televizyon fiyatı bin doksan sekiz liradır ve HD görüntü kalitesine sahiptir. En pahalı Beko televizyon on sekiz bin dört yüz seksen dokuz liradır ve ultra HD çözünürlüğe sahiptir. Beko beyaz eşyalarının görülmüş olduğu üzere her keseye uygun olarak fiyatlandırılması yapılmıştır. Karşıyaka Çiğli Beko beyaz eşya servisi olarak da hizmet vermekteyiz. 

Beko markalı beyaz eşyalarda zamanla çalışmaya bağlı olarak çalışma verimlerini kaybedebilir ya da birtakım arıza gösterebilirler. Beko buzdolaplarında buzdolabının içinden koku gelmesi, buzdolabı kapağının kapanmaması, buzlanmaya neden olması, istenilen soğutma performansının görülmemesi, buzdolabının gürültülü çalışması veya sarsılması, çamaşır makinesinin titreyerek çalışması, deterjan atıkları bırakması, çamaşır makinesinin kapağının açılmaması, bulaşık makinesinin kapağının açılmaması, deterjan bölmesinin kapalı kalması, bulaşık makinesinin gürültülü çalışması gibi durumlarla karşılaşılması mümkündür. Bu durumlar söz konusu olduğu zaman beyaz eşya servisine başvurulmalıdır. Beyaz eşyalarınız için teknik servis seçmek de en az beyaz eşya satın alma süreci kadar karmaşık olmaktadır. Güvenilirlik, hız, uygun fiyat, teknik bilgi gibi birçok faktör işin içine girer.

Beko Kombi Bakım Tamir Servisleri Bursa 


beko beyaz eşya tamir servisleri
Beko beyaz eşya servisinde aramanız gereken nitelikler yüksek kalitede tamir servisini sağlamasıdır. Yenilikçi şekilde çalışabilmesi önemlidir; değişen ve gelişen elektronik cihazların karmaşıklığına karşın güncel tutulabilmelidir. Paranın karşılığını veren bir hizmet sağlaması gerekmektedir. Değişime uyum sağlayabilen ve müşteri ihtiyaçlarına cevap veren nitelikte beyaz eşya servis hizmetini vermeleri gerekmektedir. Bursa Beko Beyaz Eşya Servisi olarak, uzun yıllardır özveri ile buzdolaplarınızı, çamaşır ve bulaşık makinelerinizi, klimalarınızı, kombilerinizi, termosifonlarınız, televizyonlarınızı, fırınlarınızı ve birçok ankastre ürünlerinizin tamirini gerçekleştirmekteyiz. Bursa Beko Kombi Servisi olarak bünyemizde alanında profesyonelleşmiş olan Beko servis ustalarını istihdam ettirmekteyiz. Değişimlere ayak uydurabilmek için servis ustalarımızın her zaman gerekli eğitimlerden geçmesini sağlayarak bilgilerinin güncel tutulmasını sağlamaktayız. Tamirini gerçekleştirdiğimiz Beko beyaz eşyalarda yan sanayi ürünü kullanmamaktayız.

Yan sanayi ürünü kullanımı, tamir sürecini kısaltsa da tamir ömrünü kısa tutmaktadır. Bursa Beko Beyaz Eşya Servisi olarak tamirini gerçekleştirmiş olduğumuz Beko beyaz eşyalarınızın her parçası için bir yıl süre ile garanti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu garanti belgesi servis fişinize kaydedilir ve tamirin yapılmasını takip eden bir yıl içinde arıza vermesi durumunda ücret talep etmeksizin tekrar yapılır.
Bursa Beko Beyaz Eşya Servisimiz kurumsal ve saygın bir kimliğe sahip olan teknik servistir. Türkiye’nin her yerinde Beko cihazların tamirini, bakımını ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Beko beyaz eşyalarınızı tamir ederken orijinal olan Beko parçalarını kullanmaktayız. Bursa Beko Beyaz Eşya Servisimize ulaşıldığı gün içerisinde hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya servisini sağlamış olduğumuz her ilçede, her ilde ve her noktada en çok tercih edilen, en çok tavsiye edilen Beko servisi olmanın gururunu yaşamaktayız. Ekip arkadaşlarımız ile her şeyden önce müşteri memnuniyetini önceleyen bir yolda ilerlemekteyiz. Çözümün bir parçası olarak en ideal sürede beyaz eşyalarınızın tamirini yaparak beyaz eşyanızı çalışır biçimde teslim etmekteyiz.

Bursa Beko Klima Bakım Teknik Servisleri beko çamaşır makinesi tamir servisleri
Bursa Beko Beyaz Eşya Servisimizin hızlı çalışan, en iyi Beko servis ustalarını barındıran, en kaliteli Beko beyaz eşya servisini sunan nitelikte olması Bursa’da yaşayan Beko kullanıcısı vatandaşlarımızı korkutmamalıdır. En kaliteli Beko beyaz eşya servisini sunmamızın yanı sıra piyasanın en uygun Beko servis ücretlerini müşterilerimize sunmaktayız. Belirttiğimiz gibi çözümün bir parçası olmak için yola çıkmış bulunmaktayız. Bu süreçte Beko teknik servis hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize en iyi servis fiyatları ile en hızlı beyaz eşya servisini sunmaktayız. Kurumsal bir kimliğe sahip olan Bursa Beko Beyaz Eşya Servisi, müşterilerimizin her daim hizmetindedir.

Bursa Beko Beyaz Eşya Servisi olarak bizlere nasıl başvurabilirsiniz? Bursa’nın her noktasından 444 28 46 servis iletişim telefon numaramız ya da web sitemiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Bursa Beko Beyaz Eşya Servisimize ulaştığınız gün içinde arızası bulunan Beko beyaz eşyalarınız için arıza tespiti yapmaya gelmekteyiz. Beko servis ustalarımız arızası bulunan cihazınız için en uygun servis fiyatını sunmaktadır. Belirtilmiş olan servis fiyatı sizin için uygun gelmez ya da Beko servisimizden hizmet almaktan vazgeçerseniz bu durumda arıza tespit bedelinin ödenilmesi gerekmektedir. Beko servisimizin emeğe saygı adına benimsemiş olduğu bir kuraldır.

Beko Kombi Klima Bakım Fiyatları Bursa beko beyaz eşya klima bakım servisi
Bursa’nın en iyi Beko beyaz eşya servisini, Bursa’nın en uygun servis fiyatına sahip Beko servisini, Bursa’nın en iyi Beko servis ustalarını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bursa Beko Beyaz Eşya Servisimize 444 28 46 numaramız ya da web sitemizden iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa’da Beko Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;
Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda Beko Servsi Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Beko Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Beko Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima Tamiri servisi  hizmetini en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada Beko Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Beko Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Beko Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Beko Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Beko Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beko Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Beko Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Beko Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Beko Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Beko Servisi Osmangazi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.Yorum Yazın

1 Kişi Yorum Yazdı.