Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA ALTUS SERVİSİ 444 28 46

ALTUS SERVİSİ BURSA

444 2846
Acil Arıza Kayıt Telefon Numarası

bursa beyazeşya servisi

Beyaz eşya sektörü farklı teknolojiler ile yoğrulmuş olan buzdolabı, çamaşır, bulaşık makinesi, klima, derin dondurucu gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahip bir sektördür. Türkiye’de beyaz eşya sektöründeki ilk gelişmelere bakıldığında ilk üretimin 1955 yılına tekabül ettiği görülür. İstanbul'da montaj sanayine dayalı olarak gerçekleştirilen ilk beyaz eşya üretiminde tarihler şu biçimde tezahür etmektedir: İlk yerli çamaşır makinesi üretimi 1959, ilk buzdolabı üretimi 1960, ilk otomatik çamaşır makinesi üretimi ise 1974’de yapılmıştır. Ülkemizin şimdiki durumunda, Türkiye beyaz eşya sektörünün hızlı biçimde gelişme ve yenileşme gösteren teknolojisi, üretim hacminin büyük oranda artması, ihracat kapasitesi ve genişleyen parça sanayisi ile Türk ekonomisine büyük ölçüde getirisi bulunmaktadır. 2012 yılından itibaren, beyaz eşyada yerli sermaye olarak Arçelik A.Ş. (Arçelik, Beko, Altus ve Aygaz) ve Vestel A.Ş. faaliyet göstermektedir.

Bursa Altus Klima Tamir Bakım Servisi

Altus Beyaz Eşya, Arçelik A.Ş’nin markalarından biri olarak beyaz eşya sektöründe yerini almıştır. 1998 yılından bu yana ürün ve hizmetlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Ülkemizin dört bir yanından dört bini aşkın satış noktasına sahip olduğu bilinen Altus Beyaz Eşya, en geniş dağıtım ağına sahip markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yerli bir marka olarak beyaz eşya sektöründe varlığını sürdüren Altus markasının ürün kataloguna bakıldığı zaman beyaz eşyalar, ankastre ürünler, ısıtma ve soğutma, küçük ev aletleri şeklinde sınıflandırıldığı görülmektedir. Sınıflandırılmaların altında satışa sunulmuş olan ürünler ise: buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, fırınlar, ocaklar, set üstü ocaklar şeklindedir. Altus ankastre ürünler: ankastre ocak, ankastre davlumbaz, ankastre aspiratör, ankastre fırın, ankastre bulaşık makinesi biçiminde satılmaktadır. Altus ısıtma ve soğutma ürünleri: klima, termosifon, radyatörler olmak üzere piyasada bulunmaktadır. Altus elektronik cihazlar ise monitörler ve televizyonlardan oluşmaktadır. Altus küçük ev aletlerine bakıldığında içecek hazırlama, karıştırma ve doğrayıcı, pişirici, ütü, süpürge, kişisel bakım, su sebili, elektrikli ocaklar Altus tüketicilerinin beğenisine sunulmuştur.

bursa yıldırım altus kombi servisi

Altus markasının beyaz eşya sektöründeki ürün yelpazesinin oldukça çeşitli olduğunu görmek mümkündür. Altus markalı beyaz eşyaların fiyatlarına değinildiğinde karşımıza yine çeşitli bir fiyat listesi çıkmaktadır. Altus buzdolabı fiyatlarına bakıldığında en ucuz fiyata sahip olanının üç çekmeceli ve A+ enerji sınıfına sahip derin dondurucusu olduğu görülmektedir. Bu derin dondurucunun fiyatı beş yüz kırk yedi Türk lirasıdır. Çift kapılı Altus buzdolaplarının en ucuz fiyata sahip olanı ise bin yüz doksan dokuz Türk lirasıdır. En pahalı fiyata sahip olan Altus buzdolabı ise inox çift kapılı ve A+ enerji sınıfında olan buzdolabıdır. Fiyatı ise dört bin üç yüz yirmi bir Türk lirasıdır. Altus çamaşır makinelerine bakıldığında, yıkama kapasitelerinin beş kilogramdan başlayıp on kilograma kadar ulaştığı görülmektedir. Altus çamaşır makinelerinin en ucuz fiyatlısı bin kırk dokuz liradır ve beş kg yıkama kapasitesine sahiptir.

Altus Beyaz Eşya Servisi Osmangazi Bursa

En pahalı fiyata sahip olanı ise on kg yıkama kapasitesine ve A+++ sınıfı enerji tasarrufuna sahiptir. Fiyatı ise iki bin dört yüz doksan dokuz liradır. Altus bulaşık makinelerine göz atıldığında iki programdan beş programa kadar seçenek sunulduğu görülmektedir. Altus bulaşık makinesi fiyatları bin elli bir lira ile iki bin üç yüz otuz bir lira arasında değişkenlik göstermektedir. Altus klima fiyatları ele alındığında, A++ enerji tasarrufuna sahip duvar tipi klimanın bin dokuz yüz on dokuz liradan başladığı görülmektedir. En yüksek fiyata sahip olan Altus klima ise beş bin üç yüz liradır. Altus termosifonlara bakıldığında AL 865 L ve AL 880 L ürünlerinin tüketicilerin beğenisine sunulduğu görülmektedir. AL 865 L termosifonu altmış beş litre kapasiteye sahiptir. AL 880 L Altus termosifon ise seksen litre kapasiteye sahiptir. Her iki termosifon da iki bin ısıtma gücü ile çalıştığı görülmektedir.
bursa altus klima servisi

Altus beyaz eşyalarınızın çeşitliliği ile evinizdeki konforu doyasıya yaşabilmektesiniz. Fakat beyaz eşyaların her alanda sağlamış olduğu bu konfor zaman zaman kesintiye uğrayarak can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bu durumda devreye Altus beyaz eşya servisi devreye girmektedir. Günümüzde her teknik servise güvenmek zordur. Yan sanayi ürünlerin kullanımı, servis süresinin uzun olması, pahalı servis ücretleri ve benzeri konular her zaman kafa karışıklığı teşkil etmektedir. Bursa’nın en çok tavsiye edilen Altus beyaz eşya servisi olarak kafanızdaki soru işaretlerini silmek için buradayız. Kombi Bakımı fiyatları için bizden mutlaka fiyat/ücreti bilgisi alınız.

Bursa’nın en kaliteli beyaz eşya tamir hizmetini sağlayan Altus servisimiz, alanında uzmanlaşmış olan servis ustaları ile çalışmaktadır. Arızası bulunan Altus marka beyaz eşyalarınızı mümkün olan en kısa sürede, en hızlı şekilde eski haline getirerek sizlere teslim etmeyi amaçlayan Bursa Altus servisimizin, servis ücretleri oldukça makuldür ve aile bütçenizi zorlamamaktadır. Aklınıza en kaliteli Altus servis hizmetini verip en makul servis fiyatlarını sunmamız konusunda bazı sorular gelebilir. Bursa Altus beyaz eşya servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Diğer beyaz eşya tamircilerinden farklı olarak ev ekonominizi zorlamadan elektronik cihazlarınızın çalışır hale getirmek hedefimizdir. Beyaz eşya servisimizden memnuniyet ile ayrılan her müşterimiz bizim en çok tavsiye edilen beyaz eşya servisi olmamızın nedenini teşkil etmektedir.

altus beyaz eşya servisleri bursa

Bursa Altus Beyaz Eşya Servisi olarak sizler için her daim hizmete hazır olarak bulunuyoruz. Bursa Altus Beyaz eşya servisi olarak garanti süresi dolmuş ya da garanti kapsamının dışında kalmış olan arızalı cihazlarınızı yetkili servisten daha uygun ücret ile onardığımızı bildirmek istiyoruz. Tamirini yaptığımız Altus cihazınızın arızalı parçaları için teknik servisimiz tarafından bir yıl süre ile garanti vermekteyiz. Garantimizin dayanağını ise kullandığımız orijinal parçalardan ve her elektronik şemayı okuyabilen, işinde usta teknisyenler ile çalışmaktan almaktayız.

Altus Klima Servisi Bursa Yıldırım


Bursa Altus Beyaz Eşya Servisi olarak hangi beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sağlamaktayız? Altus buzdolapları, Altus derin dondurucular, Altus çamaşır makineleri, Altus kurutma makineleri, Altus bulaşık makineleri, Altus ankastre ürünleri, Altus ısıtma-soğutma ürünleri gibi alanlarda sizler için en uygun ücretli, en hızlı ve en kaliteli teknik servis hizmetini sağlamaktayız. Teknik servisimiz küçük ev aletlerinin tamirini yapmamaktadır.

Bursada Alarko kombi Servisi hizmetide Sunmaktayız

Bursa Altus Beyaz Eşya Servisi olarak bize nasıl ulaşabilirsiniz? Web sitemiz aracılığıyla ya da 444 28 46 servis iletişim telefon numaramız ile haftanın yedi günü kesintisiz biçimde bizlere ulaşabilirsiniz. Bursa Altus beyaz eşya servisimiz ile iletişime geçtiğinizde ekip arkadaşlarımız tarafından arıza kaydınız oluşturulmaktadır. Oluşturulan arıza kaydı sahada çalışan ve işinde usta olan deneyimli teknik servisimize iletilmektedir. Sahadaki teknik servis ekibimiz arıza tespiti yapmak için aynı gün içinde Bursa’nın her noktasına, arızası bulunan cihazınızı görmeye gelmektedirler. Teknik servis ustalarımız, arızalı olan cihazı görerek arızayı tespit etmektedirler. Arızanın tespiti yapıldıktan sonra sizler için en uygun olan hizmet bedelinin söyleneceğinin garantisini vermekteyiz. Fakat belirtilen hizmet bedelinde anlaşamadığınız ya da arızası bulunan cihazınızı tamir ettirmekten vazgeçtiğiniz durumlarda arıza tespit ücretini iş ahlak kuralları gereği ödemeniz gerekmektedir. Emeğin boşa harcanmasının önüne geçmek adına belirlemiş olduğumuz bu kuralı saygı ile sunarız.

bursa altus kombi klima bakımı fiyatları

En iyi Altus kombi teknik servis, en kaliteli Altus teknik servis, en hızlı hizmet veren Altus teknik servis, en uygun fiyatlı Altus teknik servis, Bursa’nın en iyi Altus servis ustaları, en yakın Altus beyaz eşya servisi gibi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda Bursa Altus servisimiz sizler için kesintisiz olarak hizmettedir. 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan veya web sitemizden bizlere ulaşarak fiyatlarımız, hizmetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Bursa Geneli Altus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler


Bursa’da Altus Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


istanbulda Altus Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Altus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Altus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca kombi Tamiri hizmetini en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada Altus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit altus servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Altus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Altus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Altus Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Bursa Çamaşır Makinası Tamiri/Servisi Konusundaki Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederim.Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış