Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA ELECTROLUX SERVİSİ

BURSA ELECTROLUX SERVİSİ

Arıza Kaydı İçin 
444 28 46 
Electrolux beyaz eşya bakım tamircisi

Electrolux, İsveç menşeli bir beyaz eşya markasıdır. Electrolux şirketi, dünyanın ikinci büyük beyaz eşya üreticisi konumundadır. Electrolux markası elektrikli ev aletleri ve elektrikli süpürge satışı yapmaktadır. Merkezi Stockholm’de olan Electrolux şirketi dayanıklı ev aletleri üretiminde yetkin bir konumdadır. Electrolux markasının ürünlerine bakıldığında: bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, dikey süpürgeler, el süpürgeleri, torbalı ve torbasız elektrikli süpürgeler, klimalar, ankastre fırınlar, ankastre ocaklar, davlumbazlar, ısıtma çekmeceleri, mikrodalga fırınlar, buzdolapları ve derin dondurucular ürünleri karşımıza çıkmaktadır.

Electrolux markalı beyaz eşyaların fiyatları incelendiği zaman: en ucuz Electrolux buzdolabının bin yedi yüz elli dört Türk lirası olduğu görülmektedir. Bu buzdolabı büro tipi mini buzdolabıdır. En yüksek fiyata sahip Electrolux buzdolabı ise altı bin üç yüz yetmiş Türk lirasıdır ve A+ sınıfı enerji tasarrufu yapmaktadır. Electrolux çamaşır makineleri incelendiğinde en ucuz fiyatlısının iki bin dört yüz kırk dokuz Türk lirasıdır. Bahsedilen bu çamaşır makinesinin yıkama kapasitesi sekiz kilogramdır. Electrolux kurutma makinelerinin en ucuz fiyata olanı üç bin üç yüz bir Türk lirasından satışa sunulduğu görülmektedir. Electrolux bulaşık makinelerinin fiyatlarına bakıldığında en ucuz fiyata sahip olanının iki bin yirmi sekiz liradan satılmaktadır. Electrolux ankastre fırınların fiyatları incelendiğinde minimum fiyata sahip olan fırının bin altı yüz kırk altı liradan satışa sunulduğu görülmektedir. Electrolux markalı ankastre setlere bakıldığı zaman minimum olarak dört bin dört yüz on liradan satıldığı görülür. Bursa Demirdöküm Servisi olarak da her zaman hizmetinizdeyiz. 

Electrolux markalı beyaz eşyaların dijital ekranlarında zaman zaman bazı arıza kodları verilmektedir. Bu arıza kodları, cihazın her zamanki gibi çalışmadığına, çalışırken bir sorunla karşılaşıldığına işaret etmektedir. Electrolux çamaşır makinelerinde karşılaşılan bu arıza kodlarına bakıldığında:
01E hata kodu: Su seviyesi için onay sinyalinin gelmediğini belirtir.
02E hata kodu: Yıkama programı sırasında kapı durumu onay sinyalinin alınmadığını söyler.
03E hata kodu: Çamaşır makinesi kapı kilidi onayının belirlenmiş olan süre içinde alınmadığını ifade eden arıza kodudur.
10E hata kodu: Su seviyesinin, on ölçek birimi fazla olduğunu belirtir.

Bursa Electrolux Beyaz Eşya Teknik Servisleri 


Electrolux beyaz eşya teknik servisleri

Electrolux buzdolaplarında karşılaşılan sorunlar ve bu sorunların sebeplerine bakıldığında:
Electrolux buzdolabı çalışmıyor: Fişin prize takılı olduğu ve sigortanın atıp atmadığı kontrol edilmelidir.
Electrolux buzdolabında soğutucu bölmesinin yan duvarında terleme: Kapının çok sık açılıp kapatılması, ortamın nemli olması ya da sıvı içeren gıdaların ağızlarının kapatılmadan konulması terlemeye neden olur. Bu durumu engellemek için termostat daha soğuk bir ayarda olmalı, kapılar çok sık açılıp kapatılmamalı ve gıdalar iyi ambalajlanmış şekilde dolaba yerleştirilmelidir.

Electrolux buzdolabının kompresörü çalışmıyor: Ani elektrik kesintileri ya da fişin çıkarılmasında kompresör koruyucu devreye girer ve birkaç dakika boyunca çalışmaz. Buz çözme işlemi sırasında kompresör devre dışı bırakılır. Sıcaklık ayarının doğru yapılmadığı zamanlarda da kompresörü sesi az çıkmaktadır.
Electrolux buzdolabı çok sık ya da uzun çalışıyor: Daha geniş hacme sahip buzdolapları daha uzun süre çalışmaktadır. Oda sıcaklığının çok olduğu, kapıların sık sık açılıp kapatıldığı ya da açık bırakıldığı durumlarda gözlemlenebilir. Buzdolabına yeni bir yiyecek konulduğu ya da düşük sıcaklığa ayarlandığında daha uzun süre çalışmaktadır.

Electrolux dondurucunun sıcaklığı çok düşük ama soğutucu sıcaklığı yeterli değil: Dondurucu bölme sıcaklığı çok düşük bir ayardadır. Daha yüksek dereceye ayarlanmalıdır.
Electrolux buzdolabının sesi çalışırken artıyor: Ortam sıcaklığının değişmesi, soğutucunun performansını etkilemektedir. Buna bağlı olarak sesin artması normal bir durumdur.  Electrolux beyaz eşya servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. 

Electrolux Klima Bakım Tamir Servisleri Bursa 


Electrolux klima bakım tamir servisleri Bursa

Electrolux buzdolabı gürültülü çalışıyor veya sarsılıyor: Buzdolabın düz bir zeminde ve dengede durduğundan emin olunmalıdır. Buzdolabının üzerinde eşyalar varsa gürültüye neden olabilir.
Electrolux buzdolabının içi kötü kokuyor: Buzdolapları belirli aralıklarla sünger, ılık su ve karbonatla temizlenmelidir. Kaplar ya da kaplama malzemeleri kokuya neden olabilir. Ağzı açık biçimde gıda koymamaya özen gösterilmelidir.
Electrolux buzdolabının kapıları kapanmıyor: Yiyecek paketleri kapının kapanmasını engelliyor olabilir. Gıda yerleşiminde sorun yoksa buzdolabı zeminde dik durmuyor olabilir. Yükseltici vidalarla ayarlanmalıdır.

Electrolux klimalarda alınan arıza kodları ve bu kodların anlamları şu şekildedir:
E1 klima hata kodu: EEROM error (hata)
E4 klima hata kodu: Kompresörde aşırı akım olduğunda verilen arıza kodudur.
E5 klima hata kodu: İç oda sıcaklığının yüksek olduğu zaman bu hata verilebilir. Evaporatör sensörünün açık devre ya da kısa devre olduğu durumlarda da görülen hata kodudur.

E6 klima hata kodu: Sıcaklık sensörünün kısa devre yapması durumunda verilebilir.
E9 klima hata kodu: Klimadaki iç ve dış ünitelerin arasında iletişim kopukluğu olduğu durumlarda, Electrolux klimaların dijital ekranlarında görülen arıza kodudur.
Electrolux bulaşık makinelerinin vermiş olduğu arıza kodları ve bu arıza kodlarının olası nedenlerini ise aşağıdaki şekilde listelemek mümkün olmaktadır:
A1 hata kodu:
Su talebini belirten arıza kodudur. Su musluğunun açık olup olmadığına bakılmalıdır. Su giriş filtresinin temiz olduğundan, aşırı bir akım olmadığından, tank-kazan basınç anahtarlarının doğru çalıştığından emin olunması gerekmektedir. Beyaz eşya servisi olarak tüm cihazların bakım onarım işlmeleri garantili olarak yapılmaktadır. 

Electrolux Beyaz Eşya Bakım Onarım Merkezi Bursa


Electrolux çamaşır kurutma makınesi tamircisi bursa

C8 hata kodu
: Cihazın durulama sırasında suyu tahliye edemediğini ifade eden arıza kodudur. Durulama kolları tıkalı olması, durulama pompasının çalışmaması, kazanda kireç olması, kazan seviye uyarıcısının çalışmaması gibi durumlarda görülmektedir.
C9 hata kodu: Cihazın otomatik başlığının sorunlu olduğuna işaret eden arıza kodudur. Buzdolabı tamiri bakımı için bizi haftanın 7 günü her zaman arayabilirsiniz. 
Electrolux elektronik aletlerinde bahsedilen arıza kodlarının alınması ya da daha fazlasının görülmesi durumunda kullanıcılar tarafından resetleme, parçaları açma gibi işlemler yapılmamalıdır. Teknik bilgisi ve deneyimi olmayan kişiler tarafından beyaz eşya tamiri kesinlikle yapılmamalıdır. Bu durumda alanında uzman olan profesyonel bir Electrolux servisinden destek istemeniz gerekmektedir. Electrolux elektronik cihazlarınız için desteğe ihtiyacınız duyduğunuz zaman sizler için Bursa’da faaliyet göstermekteyiz. Bursa Electrolux Servisi olarak biz kimiz?

Bursa Electrolux Servisi, Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermekte olan, Bursa ilinde de Electrolux cihazların tamirini, bakım ve onarımı gerçekleştiren profesyonel bir kurumdur. Bursa Electrolux Servisi, tamirini gerçekleştirmiş olduğu her parça için orijinal Electrolux parçasını kullanmaktadır. Aynı zamanda, değiştirmiş olduğu parçalar için bir yıl süren garanti belgesini vermektedir. Kurumsal bir teknik servis olarak “444” numarasına sahiptir. Yani, ülkemiz sınırları içinde bu numara ile başlayan her numara sadece bir firmaya özgüdür. Ayrıca ülkemizin her yerinde bağlanıldığında ulaşılması mümkündür. Bursa Electrolux Servisi’nin kendine belirlemiş olduğu öncelik yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Makul servis ücretlerini sunarak aynı zamanda en kaliteli Electrolux teknik servisini sunmaktadır.

Bursa Electrolux Buzdolabı/ Derin Dondurucu Tamirci Servisleri


Electrolux buzdolabı derin dondurucu tamircisi

Electrolux marka beyaz eşyalarınız için Bursa’nın en kaliteli servisini, en makul servis ücretleri ile sunmaktayız. Bizlere 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşmanız mümkündür. Bizlere ulaşmış olduğunuz gün içinde Bursa’nın her noktasına ulaşarak arızası bulunan cihazınızın servis ustaları tarafından arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti sonrası en ucuz servis ücreti sunulur. Bu ücrette anlaşılamaması ya da beyaz eşyanızın yaptırılmasından vazgeçmeniz durumlarında arıza tespit ücretinin ödenmesi, emeğe saygı ilkesi gereğince zorunlu olmaktadır.

En iyi Electrolux çamaşır makinesi tamircisi, Electrolux bulaşık makinesi servisi, Electrolux buzdolabı tamircisi, Electrolux ankastre cihaz tamircisi, Electrolux klima tamircisi, Electrolux servis ustaları, Bursa’nın en iyi Electrolux servisi aradığınız zaman karşınıza çıkmaktayız. 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşarak hizmetlerimiz, işlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Bursa’da ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde ELECTROLUX SERVİSİ İHizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima servisi için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada ELECTROLUX SERVİSİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bursa ECA SERVİSİ Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa ECA Servisi  Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.Yorum Yazın

1 Kişi Yorum Yazdı.