Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA BAYMAK SERVİSİ

BAYMAK SERVİSİ BURSA

Arıza Kaydı İçin 

444 28 46 
Baymak Kombi Bakım tamir servisleri


Türkiye, enerjisini ithalat yoluyla karşılamakta olan ülkelerden biridir. Enerji kaynakları arasında bulunan doğalgaz, enerji ihtiyacını önemli bir oranda karşılamaktadır. Doğalgazın ülkemizde kullanılmaya başlanması ile birlikte, ısıtma sektörü kombi cihazları ile tanışmış ve kombi cihazlarının kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Kombi cihazları türleri bakımından farklılıklar içermektedir. Kombi cihazlarının seçiminde hata yapılması sonucunda ısınma sorunları ile karşılaşılmaktadır. Yanlış seçim yapılmış kombiler yakıt tüketimine de olumsuz yönde etki yapmaktadır. Bu sebeple tüketicilerin var olan sistemlerden beklentilerini karşılayamamasına yol açmaktadır. Türkiye’de gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşan ve doğalgaz yakmak üzere tasarlanmış olan kombi kat kaloriferlerinin kullanıcılara sağlamış olduğu çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Çamaşır makinesi tamiri içinde her zaman hizmetinizdeyiz. 

Kombilerin sağlamış olduğu avantajların başında evde kullanılacak sıcak suyu ve kalorifer tesisatı için gerek duyulan sıcak suyu birlikte karşılaması gelmektedir. Yemek pişirilmesinde, bulaşıkların yıkanmasında, kişisel temizlikte, ev temizliğinde ve benzeri birçok işin halledilmesinde günlük hayatımızda sıkça sıcak su ihtiyacı duymaktayız. İhtiyaç duymuş olduğumuz sıcak suya erişebilmek için soba ya da ocak üstünde su ısıtma işlemi hem enerji isteyen hem de sağlık açısından tehlike teşkil eden durumlardı. Her an kesintisiniz sıcak suya erişebilmek modern çağda yaşayan insan için önemli bir gereksinimdir. Bu gereksinim kombilerin sağlamış olduğu sıcak su ile konforlu şekilde giderilir. Kalorifer tesisatı için gerek duyulan sıcak su, kombinin şebeke suyunu ısıtması ile peteklerdeki borulara iletilmektedir. Peteklerdeki borularda dolaşmakta olan sıcak su sayesinde konut ısıtılması gerçekleştirilir. Suyun soğuması durumunda borular aracılığı ile tekrar kombiye gönderilir, su ısıtılıp yeniden borulara gönderilir ve bu döngü böylece sürer.

Bursa Baymak Kombi Bakım Tamir Servisleri

baymak Kombi bakım tamirci servisleri
Konutlarda ısıtma ve sıcak su edinebilmek için ısı üretimi, ısı dağıtımı ve ısı tüketiminin birlikte bağımsız bölüm içerisinde yapılması işine bireysel ısıtma adı verilmektedir. Bireysel ısınmanın sağlayıcısı konumunda olan kombiler, her konutun tüketmiş olduğu kadar enerji bedelini ödenmesine olanak sağlar. Bu şekilde ihtiyaç doğrultusunda kullanılmaya da elverişli bir tablo sergilenmektedir. Kombilerin üretiminde talepler ile birlikte artış gözlemlenerek firmaların da seri üretimde oldukları görülmektedir. Kombi üretimi yapan birçok firma, hali hazırda piyasada ürünlerini bulundurmaktadır.
İklime ayak uydurmak adına çeşitli cihazların üretilmesi aynı zamanda hayatlarımıza farklı biçimde dokunmuş el biçimde yansımıştır. Isıtma sistemleri ile birlikte soğutma sistemleri de bu sektörün bir parçasını oluşturmaktadır. Soğutma sisteminin en teknolojik olan ürünlerinden en önemlisi klimalardır. Klimalar kapalı bir ortamın ısısının, bulunulan mevsime göre istenilen biçimde arttırılmasına ya da azaltılmasına yarayan cihazlardır. Klimaların çalışma prensibine göz atıldığında belirli basınç altında bulunan akışkanın buharlaştırılmasının sağlanması, buhar halinden de tekrar sıvı haline döndürülmesini sağlamaktır. Akışkan madde, basınç yardımıyla gaz haline dönüşür. Bu dönüşüm “faz” adını alır. Klimaların bulundurduğu kimyasal bileşikler buharlaşmayı sağlar. Buharlaşma bobin adı verilen parça ile sağlanmaktadır.

İklimlendirme sektörü için cihaz üretimini kırk dokuz yıldır gerçekleştirmekte olan Baymak firması, Türkiye’nin önde gelen lider üreticilerinden biri konumundadır. Baymak firması, 2013 yılı itibariyle %100 BDR Thermea Group şirketi haline gelmiştir. Baymak markası Danimarka’daki kazan fabrikasını Türkiye sınırlarına taşıyarak Baymak üretim tesislerini tüm grubun tek çelik kazan üretim merkezi haline getirmiş bulunmaktadır. Baymak ürünleri: ısıtma sistemleri, su ısıtıcıları, soğutma teknolojileri, su teknolojileri, yenilenebilir enerji sistemleri olarak sıralanmıştır.

Baymak kombi ve Baymak klimaların fiyatlarına bakıldığında: Baymak klimaların fiyatlarının en ucuz klimanın A++ sınıfı enerji tasarrufuna sahip olduğu ve fiyatının iki bin üç yüz yirmi bir Türk lirası olduğu görülmektedir. Baymak klimaların en yüksek fiyata sahip olanı ise salon tip klimadır ve sekiz bin otuz altı liradan satışa sunulmuştur. Baymak kombilerin fiyatları incelendiğinde en ucuz Baymak kombi fiyatının iki bin üç yüz yetmiş beş lira olduğu görülmektedir. Bahsedilen kombi hermetik türdendir. En yüksek fiyata sahip Baymak kombinin fiyatı ise on dört bin yedi yüz yirmi dört Türk lirasıdır.
Baymak kombi ve Baymak klimalarda zaman zaman arıza kodları görülebilmektedir. Cihazların dijital gösterge panellerinde ışık yanıp sönmesi ya da bir kodun belirmesi, her zamanki çalışma performansından farklı olarak bir sorun ile karşılaşıldığına işaret etmektedir.

Baymak Kombi Klima Bakım Onarım Merkezi Bursa 


Baymak kombi klima bakım tamir servisleri
Baymak kombilerin arıza kodları ve bu kodların anlamlarına bakıldığında şunlarla karşılaşılmaktadır:
E35 hata kodu: Alev oluşumu arızasıdır. Gaz beslemesinde bir problem olduğu anlamına gelir.
E10 hata kodu: Su basıncının düşük olduğu zaman verilen hata kodudur.
E05 hata kodu: Tesisat suyunun sıcaklığını ölçen sensörün arızalı olduğuna işaret eder.
E06 hata kodu: Sıcak suyu ayarlayan sensörün değişmesi gerektiği anlamına gelir.
E03 hata kodu: Baca bağlantı noktalarında arıza olduğunda verilen hata kodudur.
E01 hata kodu: Gaz beslemesinde arıza olduğu anlamına gelir. Bu sorunla karşılaşıldığında gaz vanalarının açık olduğundan emin olunmalıdır.
E02 hata kodu: Termostat sensörü arızadır. Peteklerle ilgili bir sorundur.

Baymak klimalarda karşılaşılan hata kodlarını ise şöyle sıralamak mümkündür:
Hata kodu E1: Oda sıcaklığı sensöründen kaynaklı arızadır.
Hata kodu E2: Dış ünite sensörünün arızasına işaret etmektedir.
Hata kodu E4: Klimanın kompresöründe arıza olduğunu belirtir.
Hata kodu R5: Gaz kaçağı olabileceğini ifade eden arıza kodudur.

Baymak Kombi Bakım Tamir Fiyatları Bursa 

Baymak kombi klima bakım tamir firmaları
Baymak marka kombi ve Baymak marka klimalarda çeşitli hata kodlarının görülmesi durumunda muhakkak Baymak servisi ile iletişime geçilmelidir. Günümüzde kullanmakta olduğumuz cihazlar, karmaşık biçimdeki tasarıma sahiptirler. Kuvvetli teknik bilgi, deneyim, tesisat bilgisi, gerekli olan aletlerin temini zorunludur. Bu açıdan kombi, klima, termosifon ve benzeri cihazlarınızda görülen arızalarda teknik servisten yardım istemeniz en mantıklı karar olmaktadır. Baymak marka cihazlarınızdaki sorunu gidermek ve tekrar çalışır hale getirmek için yılların tecrübesi ile bu alanda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bir teknik servisten beklenilen kurumsallık, en kaliteli tamir hizmeti, en hızlı süren servis hizmeti, en makul servis ücretleri beklentilerine cevap vermekteyiz. Bursa’nın en çok tercih ve tavsiye edilen Baymak servisi olarak Bursa’nın her noktasına aynı gün içerisinde Baymak cihazlarınız için teknik servis hizmetini sağlamaktayız.

Bursa Osmangazi Baymak Kombi Klima Servisi


Bursa Baymak Servisi olarak aynı zamanda petek temizleme hizmetini de sunmaktayız. Petek temizleme, aslında radyatörlerin temizlenmesi anlamına gelmektedir. Kombilerin sağlamış olduğu sıcak suyun zamanla peteklerdeki borularda bıraktığı kireçlenmenin giderilmesi işlemidir. Bu işlem için özel olarak petek temizleme makinesi ve asit içermeyen kimyasallar kullanılmaktadır. Bursa Baymak Servisimiz hem Baymak marka kombilerinizin bakım ve onarımı hem de petek temizleme işlemini birlikte gerçekleştirdiğinde servis ücretlerini çok ideal rakamlara indirmektedir.
Bursa Baymak Servisimize 444 28 46 servis iletişim telefon numaramız ya da web sitemiz üzerinden ulaşarak aynı gün içinde hizmet alabilir, almış olduğunuz hizmet karşılığında bir yıl süre ile vermiş olduğumuz garanti belgesini edinebilirsiniz. Bursa Baymak Servis numaramızdan ya da web sitemizden ulaştığınız takdirde, aynı gün içinde Baymak servis ustalarımız cihazınızı görerek arıza tespitini gerçekleştirirler. Arıza tespitinin sonunda sizler için en uygun servis fiyatı sunulmaktadır. Baymak servis ustalarımızın belirtmiş olduğu en ideal servis ücretinin onaylanmaması, Klima bakımı tamiri için de servis hizmetinden vazgeçilmesi söz konusu olması halinde arıza tespit ücretinin ödenmesi gerekmektedir. İş ve meslek ahlakına uygunluk açısından izlemiş olduğumuz bir kuralın sonucunu içermektedir.


Bursa Nilüfer Baymak Kombi Klima Teknik Servisleri


Baymak kombi bakım fiyatları Bursa
Bursa Baymak Servis
ustalarının hizmet vermesini onayladığınız takdirde hem Baymak cihazınız hem de aile bütçeniz için en iyi seçeneği seçmiş olursunuz.
Bursa Baymak Servisine ulaşmak için 444 28 46 servis iletişim numaramızı arayarak ya da web sitemizden iletişime geçerek Bursa’nın en iyi Baymak servisinden hizmet alabilirsiniz. Çalışmalarımız, fiyatlarımız ve hizmet noktalarımız için detaylı bilgileri edinmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu buzdolabı çamaşır makinesi tamircisi olarak da her marka model buzdolabı çamaşır makinesi bakımı tamiri garantili olarak yapılmaktadır. 


Bursa’da Baymak Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda Baymak Servsi Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Baymak Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Baymak Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Kombi Tamiri hizmetini en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada Baymak Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Baymak  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Baymak  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Baymak Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Baymak  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Baymak Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Baymak  Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Baymak Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Baymak  Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları;
Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Ariston Servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış