Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA ÇAMAŞIR MAKİNESİ – BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRCİSİ

BURSA ÇAMAŞIR MAKİNESİ – BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRCİSİ

Arıza Kaydı İçin 
444 28 46 
çamaşır makinesi tamircisi bursa

Çamaşır makineleri, ilk olarak 1908 yılında Alva Johm Fishfer tarafından icat edilmiştir. Giysilerimizi, evde kullandığımız birçok örtü, çarşaf ve benzeri eşyaları yıkamaya yarayan çamaşır makinelerinin yadsınamaz biçimde kolaylaştırıcı özelliği vardır. Sosyal yaşamın değişime uğraması, her şeyden önce temiz bir görüntünün insanın sağlaması gereken başlıca hususlardan biri olması ile kişinin hem kendisinin hem de kıyafetlerinin temiz olması kendisine ve çevresine olan saygısının işaretidir. Bu temizliği kesintisiz biçimde sağlamak bir cihaz olmaksızın da mümkün olabilir fakat oldukça zahmetlidir. Eski zamanlar düşünüldüğünde giysilerin derelerde ya da benzeri su birikintilerinde yıkandığı, giysilerin elde çitilenerek sıkıldığı ve kurutulmaya bırakıldığı bilinmektedir. Günümüzde tekstil sektörünün geldiği nokta düşünülürse bu işlemi eski usulde yapmanın insan gücünü tüketeceği aşikârdır. Bu durumda çamaşır temizliği için bir teknolojinin gerekliliği kaçınılmazdı.

Çamaşır makinelerinin çalışma prensibi, makineye konulan giysilerin çamaşır makinesi tamburunun elektrik yardımı ile dönerek bu dönme sırasında giysilerin suyla temas edilmesi ve bu şekilde temizlenmesidir. Klasik bir çamaşır makinesini oluşturan mekanik parçalar: dış tambur ve iç tambur, tamburları tutan yaylar (tamburun sallanmasını engellemek için), sıcak ve soğuk su deterjan bölmeleri, elektrik motoru, kauçuk kayış, rezistans, suyu makineden uzaklaştırmak için pompa ve suyun dışarı atılması için gider borusu bulunmaktadır. Çamaşırlar, cihazın içine yerleştirildikten sonra tamburun içerisine konulan giysiler için uygun olan program ayarlanır. Çamaşır makinesinin kapağı kapatıldığı anda enerji akışı başlamaktadır. Su seviyesi anahtarının kapalı bulunan kontağından geçiş ile su giriş ventil bobinlerini aktif ederek suyun girişini sağlamaktadır. Deterjan bölmesinde bulunan deterjan suyun yardımıyla alınarak kazan dolar. Her marka model çamaşır makinesi tamiri için bizi arayın.

Bursa Çamaşır Makinesi Tamir Bakım Servisi


bursa çamaşır makinesi tamir servisleri
Su seviye anahtarı suyun seviyesini kontrol etmektedir. Gereken su seviyesine ulaşıldığı takdirde su alımı durdurulur. Yıkama motoru ve kayışların yardımıyla çamaşır makinesinin tamburu dönmeye başlar. Rezistans tarafından ısıtılan su gereken sıcaklığa ulaşıldığında termostat tarafından ısısı kesilir. Yıkama işlemi sona erdiğinde durulama programına geçiş yapılır. Pompa motoruna gönderilen enerji ile kirli su atılır ve temiz su alınır. Yıkama esnasında makinede bulunan giysiler kendi ağırlıklarının dört katı kadar su emmektedirler. Çamaşır makinesinin maruz bıraktığı kuvvet ile birlikte emdikleri suyun yüzde yetmiş ile yüzde seksenini tamburun deliklerinden dışarı atmış bulunur.

Çeşitli teknik donanımlara sahip olan cihazlar hassas bir yapıya sahiptir. Hassas ve karmaşık yapı özenli bir kullanımı gerektirmektedir. Kimi zaman cihazlar gerektiği gibi kullanılmasına rağmen tüketiciler çeşitli problemlerle karşılaşabilmektedirler. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak karşılaşılan sorunlar ve olası sebeplerine göz atalım:
Çamaşır makinesinin altında su birikintisi var: Giriş hortumları ve tahliye hortumları delinmiş, bükülmüş ya da yerlerinden çıkmış olabilir. Makinenin kazanında delinme söz konusu ise dışarı su sızdırabilir. Ayrıca, rezistansın çıktığı durumlarda su sızıntısı meydana gelebilmektedir.
Çamaşır makinesinin deterjan çekmecesinde köpük oluşumu var: Cihaza elle yıkama deterjanından konulmadığında, otomatik makineye uygun deterjan konulduğundan emin olunmalıdır. Bu durumda birkaç defa su aldırılmalı ve boşaltılmalıdır.
Çamaşır makinesi deterjan almıyor: Su giriş vanalarında bir problem olması ya da su basıncının düşük olması durumlarında deterjan alınmaması görülebilir. Buzdolabı servisi olarak tüm marka model buzdolabı tamiri içinde bizi arayabilirsiniz. 

Bulaşık Makinesi Tamir Bakım Merkezi Bursabulaşık makinesi, tamir servisi
Çamaşır makinesi sarsıntılı biçimde çalışıyor: Makine taşıyıcı ayakların dengesinin bozulduğu, cihaz askı yaylarının yerinden çıktığı, amortisörlerin gevşemiş olduğu ya da cihaz emniyet parçalarının çıkarılmadığı durumlarda sarsıntılı çalışmaktadır.
Çamaşır makinesi titreyerek çalışıyor: Sorun denge ayaklarının ayarlanmamasından, cihazın sert bir yüzeye dayanmasından ya da kapasitesinin üzerinde çamaşır yüklenmesinden kaynaklanıyor olabilir. Makineye dengesiz biçimde giysi yüklemesi yapıldığı zaman titreşim görülebilmektedir.
Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor: Cihazın suyu tahliye etmediği durumlarda tahliye hortumunun bükülmediğinden ya da tıkanmadığından emin olunmalıdır. Pompa motoru ve pompa filtresinin de kontrolü sağlanmalıdır.

Çamaşır makinelerinde karşılaşılan problemlerin bazıları gözle görülür şekilde kontrol edilebilirken çoğunlukla parçalardan kaynaklanmaktadır ve bu durumda kullanıcıların yapabileceği şeyler oldukça sınırlıdır. Bu durumda çamaşır makinesi tamircisine ihtiyaç duyulmaktadır. Çamaşır makineleriniz için en iyi tamir servisini sağlayan Bursa Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak her marka cihazınız için kaliteli teknik servis hizmetini, en makul servis fiyatları ile sunmaktayız.

Hayatımızı tıpkı çamaşır makineleri gibi kolaylaştıran beyaz eşyalardan biri de bulaşık makinesidir. Özellikle kalabalık misafirleri ağırladıktan sonra en iyi kurtarıcılardır. Kalabalık aileler için her gün bulaşık yıkanmasını, su israfını ve iş gücünü minimuma indirmektedir. Bulaşık makineleri nasıl çalışır? Bulaşık makineleri, içinde bulunan döner su fıskiyeleri vasıtasıyla deterjanlıktan aldığı deterjanı bulaşıkların üstüne suyu saatte yüz kırk beş kilometre hızla püskürtmektedir. Bu hız musluktan akan suyun yaklaşık olarak elli katına tekabül etmektedir. Bulaşıkların temizlenmesini sağlayan ana madde, bulaşık deterjanlarında bulunan leke çözücü parçacıklardır. Bu işlem sonrasında bulaşıkların üzerine temiz su püskürterek durulanması sağlanır. Bulaşık makinesini oluşturan temel parçalar: Havza, pompa, boru ve püskürtme kollarıdır. Bulaşık makinelerine yüklenmiş olan bulaşıklar: ön yıkama, ana yıkama, ilk durulama ve son durulama evrelerinden geçmektedir.
Beyaz eşyaların tümünde olabileceği gibi bulaşık makinelerinde de bazı sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu sorunlar ve olası nedenlerine baktığımızda şu sonuçlara ulaşmaktayız:

Bursa Çamaşır Makinesi Tamir Servisleri 
bursa bulaşık makinesi tamir bakımı
Bulaşık makinesi çalışmıyor: Fiş takılmamış olabilir, makinenin kapağı tam kapalı olmadığı zaman da cihaz çalışmaya başlamamaktadır. Su gelmediği takdirde cihaz çalışmaz; su giriş vanaları kontrol edilmelidir. Vanalarda sorun yoksa filtrelere bakılmalı ve tıkanıklık olmadığından emin olunmalıdır. Her türlü marka model bulaşık makinesi tamiri için bizi her zaman arayabilirsiniz. 
Bulaşık makinesi temiz yıkamıyor: Bulaşıkların birbirine çok yakın dizilmesi ya da aşırı yüklenmesi sonucunda su ve deterjan yeterince temas edememektedir. Püskürtme kollarının tıkalı olması da temiz yıkanmamasına sebep olmaktadır.
Bulaşık makinesi deterjanı almıyor: Deterjan bölmesinin açılmasını engelleyecek şekilde bulaşık dizilmiş olabilir. Bu durumu engellemek için bulaşıklar düzgün biçimde yerleştirilmelidir.

Bulaşık makinenizin markası ne olursa olsun, bu karmaşık cihazlardaki sorunları belirtilmiş olduğu biçimde çözemediğiniz durumda muhakkak bulaşık makinesi servisine başvurmalısınız. Bu durumda sizler için Bursa’nın en çok tavsiye edilen beyaz eşya tamircisi olarak bulaşık makinesi servisini en kaliteli biçimde sunmaktayız.

Bursa Çamaşır Makinesi – Bursa Bulaşık Makinesi Tamircisi olarak kurumsal bir beyaz eşya servisiyiz. Bursa’nın en çok tavsiye edilen beyaz eşya tamircisi olarak müşterilerimizin memnuniyetini önceliğimiz olarak belirlemekteyiz. Tamirini gerçekleştirmiş olduğumuz çamaşır ya da bulaşık makinenizin markası fark etmeksizin orijinal parçalarını kullanarak arızasını gidermekteyiz. Ayrıca değiştirmiş olduğumuz her parça için bir yıl süre ile garanti belgesini sunmaktayız. En kaliteli çamaşır makinesi tamirini ve bulaşık makinesi servisini sağlarken aynı zamanda en makul olan servis fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Bursa’nın en iyi çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi servisine ulaşmak için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden bize ulaşarak aynı gün içinde tamir hizmetini alabilirsiniz. İletişime geçmiş olduğunuz gün içerisinde servis ustalarımız tarafından arıza tespiti yapılarak en uygun servis ücreti sunulmaktadır. Servis ustalarımızın sunmuş olduğu servis ücretinde anlaşılamaması ya da beyaz eşyanızın tamirini yaptırmaktan vazgeçmeniz durumunda arıza tespit ücretinin ödenmesi zorunludur. Bursa Çamaşır – Bulaşık Makinesi Servisi olarak bizden hizmet almayı kabul etmeniz durumunda ise ilave bir ücret talep edilmeden en iyi beyaz eşya tamirini sağlamaktayız.

Bulaşık Makinesi Bakım Teknik Servisi 


bulaşık makinesi tamircisi bursa
Bursa’nın en iyi servis veren bulaşık makinesi servisi, Bursa’nın en ucuz çamaşır makinesi servisi, en hızlı hizmet veren bulaşık ve çamaşır makinesi tamircisi, Bursa’nın en iyi beyaz eşya tamircileri, en iyi montaj ustaları, Bursa beyaz eşya servisleri aradığınızda en iyi seçenek olarak hizmetinizde bulunmaktayız. Aklınızdaki soru işaretlerini gidermek, fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek ya da detaylı bilgilere ulaşmak için bizler ile web sitemiz ya da 444 28 46 numaramız üzerinden iletişime geçebilir; en iyi beyaz eşya servisini almaya bir adım atabilirsiniz. Bulaşık makinesi servisi olarak tüm marka model bulaşık makinesi tamiri yapılmaktadır. 


Bursa’da Çamaşır Makinesi- Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda Çamaşır Makinesi Servisi Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Çamaşır Makinesi- Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima tamiri için bizi her zaman hizmetin en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Tamirci Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

BursaÇamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa BUZDOLABI TAMİRCİSİ Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.


Yorum Yazın

1 Kişi Yorum Yazdı.