Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA BOSCH SERVİSİ OSMANGAZİ

BURSA BOSCH SERVİSİ OSMANGAZİ

Arıza Kaydı İçin 
444 28 46 
Bosch beyaz eşya teknik servisleri

Osmangazi ilçesi, Bursa ilinin metropol özelliğine sahip olan ilçelerinin en büyüğüdür. Bursa’nın bütün ilçelerinin kesişme noktasında bulunmaktadır. Osmangazi ilçesi, adını Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu olan Osman Gazi’den almıştır. Osmangazi ilçesi, Uludağ’ın eteklerinde, doğusundaki Gökdere Vadisi ile başlar. Batısında Nilüfer Deresi ve Yeni Mudanya Yolu bulunmaktadır. Kuzeyinde ise Katırlı Dağları, Nilüfer Çayı ve Bursa Ovası’nı sınırları içerisine alan yeri kapsamaktadır. Osmangazi’nin denizden yüksekliği ise yüz elli metredir. İzmir, İstanbul ve Eskişehir yollarının kesişmiş olduğu bir kavşak noktada bulunması, Mudanya Limanı ve Yalova’ya oldukça yakın olması nedenleri ile oldukça uğrak ve gelişmiş bir noktadır. Yüz dokuz adet mahallesi bulunan Osmangazi, Bursa ilinin ekonomik ve kültürel açıdan en gelişmiş ilçelerindendir.

Bursa ilinin hem kültürel hem de ekonomik açıdan en gelişmiş nitelikteki ilçesinin Osmangazi olması, bu ilçedeki faaliyetlerin diğer ilçelere nazaran daha hızlı gelişmekte olduğuna işaret etmektedir. Gelişmişlik beraberinde birtakım ölçütleri getirmektedir. Bu ölçütlere bakıldığında alım gücünün artışı, satın alma tercihlerinin niteliği ve çeşitlenmesi, sosyal yaşamı iyileştirmeye yönelik adımların atılması ve benzeri şeklinde sıralandığı görülmektedir. İlçenin gelişmişlik faktörlerine bakıldığında satın alma seçeneklerinin teknolojik aletlerde yoğunlaştığı görülmektedir. Beyaz eşya tamiri için güvenlir adres arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız. 

Bosch Kombi Klima Bakım Tamir Servisleri Bursa

  bosch beyaz eşya tamircisi

Globalleşmenin doğal bir nedeni olmakta birlikte teknolojik gelişmeler her geçen gün biraz daha yol kat etmektedir. Teknolojik alanlarda meydana gelen gelişmelerin tekniksel olarak cihazlara yansıması ise insanlığın yararına sunulmaktadır. Evlerimizde, iş yerlerimizde, topluma açık ortamlarda bulunan elektronik aletlere rastlamamız en doğal şeylerden biri olmaktadır. Örneğin hastanelerde, metrolarda, okullarda, ofislerde, evlerin salonlarında, mutfaklarda, banyolarda birçok teknolojik alet bulunmaktadır. Ev yaşamını kolaylaştıran ve gündelik işleri hafifletmek amacı ile geliştirilmiş olan beyaz eşyalar, en yaygın olarak kullanılan ve vazgeçilmez nitelikte olan elektronik cihazlardır. Beyaz eşyalar, ilk başta beyaz renkte üretilmelerinden dolayı bu isimle anılmışlardır. Günümüzde ise bu anlayış kırılarak avangart modeller satışa sunulmuştur. Beyaz eşyaların çeşitlenmesi ve beyaz eşyalara duyulan ihtiyacın her geçen gün daha da artması, beyaz eşya üretimi yapan markalarını da harekete geçirmiş bulunmaktadır. Bosch kombi servisi olarak kombide ki tüöm sorunlarınıza kalıcı ve garantili çözümler sunuyoruz. 

Beyaz eşya markaları yenilikçi, teknolojik gelişmelere uygunluk, müşteri hizmetlerinin ulaşılabilirliği gibi birçok hususa kendilerine hazırlamışlardır. Teknolojinin insanlığa indirgenmesi ile basitlik, şıklık ve verimlilik faktörleri etkili olmaktadır. Bu açıdan beyaz eşya üretimi yapan firmaların, beyaz eşya pazarındaki rekabeti söz konusu olmaktadır. Beyaz eşya markalarının çeşitlenmesi sonucunda tüketicilerin önüne birçok seçenek sunulmuştur.
Beyaz eşya üreticisi firmalardan biri de Bosch markasıdır. Robert Bosch tarafından Stuttgart’ta kurulan bir markadır. 1933 yılında, ilk dayanıklı ev aleti Almanya’da Bosch markası tarafından piyasaya çıkarılmıştır. Bosch’un küçük elektrikli buzdolabı, altmış litrelik kapasiteye sahip ve yuvarlak biçimindeydi. Daha sonra Bosch’un ilk mutfak makinesi ile yoğurmayı, kesmeyi, parçalamayı, püre yapmayı ve rendelemeyi kolaylaştırmaktaydı. Yıkama, sıkma, durulama hepsi otomatik şekilde gerçekleşen Bosch çamaşır makinesi piyasaya sunulmuştur. Asırlık tecrübesi ile Bosch beyaz eşya markası, ürün kataloguna çeşitli teknolojik aletleri de eklemiştir. Bosch markasının ürün çeşitliliğini incelediğimiz zaman çok fonksiyonlu ürünler ile karşılaşmaktayız.

Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisleri Bursa Osmangazi


bosch beyaz eşya tamircisi
Öncelikle Bosch buzdolapları: tek kapılı buzdolapları, gardırop tipi buzdolapları, derin dondurucular olarak karşımıza çıkmaktadır. Buzdolaplarını Bosch çamaşır makineleri, kurutma makineleri ve kurutmalı çamaşır makineleri takip etmektedir. Bulaşık makineleri ise solo bulaşık makineleri, ankastre bulaşık makineleri ve aksesuarları biçiminde Bosch tüketicilerine sunulmaktadır. Bosch marka pişirme grubuna bakıldığında ankastre fırınlar, solo fırınlar, ocaklar, davlumbazlar ve aspiratörler, buhar destekli fırınlar, mikrodalga fırınlar, sıcak tutma çekmecesi ve aksesuarlarından meydana geldiği görülmektedir. Elektrikli süpürgeler, klima ve ev konforu (klimalar, su sebilleri, termosifonlar ve ani su ısıtıcıları) ve küçük ev aletleri de Bosch markasının beyaz eşya piyasasına sunmuş olduğu elektronik cihazlardır.

Bosch markalı beyaz eşyalarda zaman içinde çeşitli sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Karşılaşılan sorunlar derine inildiği zaman markadan bağımsız olarak tezahür etmektedir. Kullanıcı hataları, yanlış kullanım, montaj hataları ya da cihazın üretiminden kaynaklanan problemler, cihazların bakımlarının belirli aralıklarla yapılmaması gibi sebepler arızalara neden olmaktadır. Her beyaz eşyanın kullanım ömrünün uzun sürmesi doğru kullanımı ve periyodik olarak yapılan bakımları ile doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Tesisatın elverişsiz olduğu, montajın düzgün yapılmadığı, periyodik bakımların atlandığı beyaz eşyalar zamanla çalışma performanslarını düşürmektedirler. Çalışma performansı düşen beyaz eşyalar ise daha fazla enerji sarf ederek çalışmaktadırlar. Bu nedenle faturalarda yüksek fiyatlar görülerek aile ekonomisi zora girebilmektedir.

Bosch marka beyaz eşyalarınız arıza verdiğinde aile ekonominizi zora sokacak nitelikteki teknik servisler ile muhatap olacağınıza dair korkularınızın bulunmasına gerek yoktur. Osmangazi ilçesinin en çok tavsiye edilen Bosch beyaz eşya servisi olarak vatandaşlarımızın hizmetinde bulunmaktayız. Osmangazi’deki diğer Bosch teknik servislerden en büyük farkımız yapmış olduğumuz Bosch cihaz tamirine garanti belgesini sunarak kurumsal bir kimliğe bürünmemizdir. Osmangazi Bosch beyaz eşya servisi olarak garanti süresi dolmuş olan Bosch beyaz eşyalarınıza yetkili servisten daha uygun ücretlendirme ile beyaz eşyalarınızın arızasını gidermekteyiz. Böylece Bosch elektronik cihazınız için en iyi teknik servis hizmetini aldığınızdan emin olabilirsiniz. Yan sanayi ürünlerin orijinal parçanın performansını sergilemesi çok zordur.

Bursa Nilüfer Bosch Beyaz Eşya Tamirci Servisleribosch beyaz eşya tamir servisleri
Taklit edilen parça ana orijinal parçalarda da hasara yol açmaktadır. Orijinal parçaların ücretleri daha yüksek olabilir fakat en güvenilir seçenektir, işinizi garantiye alır ve kaliteli malzemeden üretilmektedir. Beyaz eşyaların uzun ömürlü olmaları bu husus ile doğrudan bağlantılıdır. Osmangazi Bosch beyaz eşya servisi olarak gerçekleştirdiğimiz tamir hizmetinde Bosch markasının orijinal parçalarını kullanmaktayız. Sürekli olarak orijinal parçaları stokta bulundurmamızdan ötürü teknik servis süresini kısaltmakta ve ücretini makul olarak belirlemekteyiz.

Bursa – Osmangazi Bosch beyaz eşya servisi olarak başka hangi beyaz eşyalarınız için hizmet vermekteyiz? Bosch buzdolapları, Bosch derin dondurucular, Bosch çamaşır ve kurutma makineleri, Bosch bulaşık makineleri, Bosch ankastre fırınlar, ocaklar, davlumbazlar ve aspiratörler, buhar destekli fırınlar, mikrodalga fırınlar, sıcak tutma çekmecesi, Bosch kombiler ve sanayi tipi buzdolaplarının tamiri, bakımı ve onarımını gerçekleştirmek için Osmangazi ilçesinde hizmet vermekteyiz. Bursa – Osmangazi Bosch beyaz eşya servisimiz, küçük ev aletlerinde hizmet vermemektedir.
Bursa – Osmangazi Bosch beyaz eşya servisimize ulaşarak en kaliteli Bosch beyaz eşya tamirini almak için ne yapmalısınız? Osmangazi Bosch beyaz eşya servisimize 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden bizlerle iletişime geçmeniz mümkündür. Osmangazi Bosch servisimize yedi gün yirmi dört saat kesintisiz biçimde ulaşabilirsiniz. Servisimize ulaştığınız gün içinde Bosch tamir hizmetini alabilirsiniz. Teknik servis ekibimiz aynı gün içinde arızayı tespit etmek üzere evinize gelmektedirler.

Bursa Yıldırım Bosch Beyaz Eşya Klima Tamir ServisleriBosch beyaz eşya tamir servisleri bursa yıldırım
Yıllardır işini özveri ile yapan deneyimli teknik servisimiz arızalı olan beyaz eşyanızını görüp arıza tespitini yapmaktadırlar. Teknik servisimiz size olabilecek en uygun ücretlendirme ile hizmet bedelini sunmaktadırlar. Fakat sunulan hizmet bedelinde anlaşamamanız ya da arızalı olan beyaz eşyanızınız onarımı yaptırmaktan vazgeçmeniz durumunda arıza tespit için ücret ödenmesi gerekmektedir. Emeğe saygı ilkemize değerli müşterilerimizin de aynı hassasiyeti göstereceğinize inanmaktayız.

Osmangazi’nin en iyi Bosch servis hizmetini en uygun fiyata, en hızlı ve en güvenilir, en kaliteli şekilde almak için bizlere haftanın her günü kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz bakım ve onarım, güler yüzlü, anlayışlı ve sıcakkanlı hizmet için daha fazla araştırma yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız. Osmangazi Bosch servisimize 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşarak Bosch cihazınız ve bütçeniz için en doğru kararı verebilirsiniz.Bursa’da Bosch Servisi Osmangazi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda Bosch Servisi Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Bosch Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Bosch Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Klima servisi hizmetini en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada Bosch Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Bosch Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Bosch  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Bosch Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Bosch Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Bosch Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Bosch Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Bosch Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Bosch Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Beyaz Eşya Servisleri  Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış