Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA ARÇELİK SERVİSİ 444 28 46

ARÇELİK SERVİSİ BURSA 

Arıza Kaydı İçin
444 28 46
bursa osmangazi arçelik beko servisi
Günümüz toplumunda teknolojinin insan hayatındaki önemi giderek artmaktadır. İnsan yaşamını kolaylaştıran etkileri oldukça büyük olan teknoloji, küreselleşmenin de etkisiyle farklı alanlarda hızlı değişimler yaşanmasına öncülük etmektedir. Teknolojinin içinde bulunmadığı sektörlere rastlamak giderek zorlaşmıştır. Her sanayide ve her fabrikada teknolojinin getirilerinden yararlanılmaktadır.

Globalleşmenin getirisi olarak sadece fabrikalarda değil evlerimizde de rastlanılmaktadır. Geniş dağıtım ağı sayesinde her marka her yerdeki müşterilerine ulaşabilmektedir. Teknolojinin varlığını gösterdiği alanlardan biri de beyaz eşya sektörüdür.

Beyaz eşya sektörü, varlığını teknolojinin en ilkel sayılabilecek zamanlarından beri gösteren bir sanayi koludur. Teknolojinin gelişimi ile mekanik ve elektronik olarak gelişmeler beyaz eşyalara yansımıştır. Globalleşen dünyanın moda anlayışının değişmesi, enerjiden ve zamandan tasarruf edilerek insan enerjisinin daha farklı alanlara aktarılmasının gerekmesi, günlük işler için minimum çabanın gösterilmesi gibi nedenlerden dolayı beyaz eşya sektörü ve beyaz eşya sektöründeki üretici firmalar rekabet içine girmiştir.

Rekabetin artması ile her beyaz eşya markası neredeyse birbiri ile aynı özellikler içeren ürünleri piyasaya sunmaktadır. Piyasadaki beyaz eşya ürünlerinin özellik olarak birbirleri ile büyük ölçüde benzerlik göstermeleri fiyatlarda karşılaştırma yapılması yoluna gidilmesine neden olmuştur. Beyaz eşya üreticileri bu doğrultuda tüketicinin lehine fiyatlandırma yapmaktadır.

Bursa Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi


Beyaz eşya markalarından söz açılmışken dev bir marka olan Arçelik markası akla gelmektedir. Vehbi Koç tarafından kurulan Arçelik markası 1955 yılında kurulmuş olan Arçelik beyaz eşya markası, 1959 yılında ülkemizin ilk çamaşır makinesini üretmiştir.
arçelik servisi
1960 yılında ise ülkemizin ilk buzdolabını üretmeyi başarmıştır. Günümüze kadar birçok başarı ve ödül ile alanında faaliyetlerine devam etmektedir. Arçelik markasının ürün çeşitlerine bakıldığında oldukça çeşitli olduğu görülmektedir. Buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ankastre ürünler, televizyonlar, klimalar, kombiler ve termosifonlardan oluşan geniş bir ürün katalogu vardır. Arçelik markasının birçok ürünü sunması, dev bir marka olması ya da beyaz eşyanızın son teknoloji olması her zaman yeterli olmamaktadır. Beyaz eşyanızın markası ne olursa olsun muhakkak bir süre sonra performans düşüşleri ile karşılaşılmaktadır. Antalya Arçelik beyaz eşya servisi olarak da bizi arayabilirsiniz. 

Arçelik beyaz eşyalarda performans düşüşlerinin söz konusu olması yanlış kullanımdan, montajdan, cihazın kendisinden ya da düzenli bakımın yaptırılmamasından kaynaklanabilmektedir. Çevresel etmenler yani suyun temizliliği, mevsimsel koşullara uygun olarak beyaz eşyaların ayarlanması gibi faktörler de beyaz eşyaların kullanım ömrü ve veriminde son derece etkili olmaktadır. Arçelik marka beyaz eşyalarınız arıza verdiğinde ya da bakıma ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüzde bir Arçelik beyaz eşya servisine başvuracağınız anlamına gelmektedir. Günümüzde, piyasadaki beyaz eşya servislerinin – yetkili servisler başta olmak üzere – ateş pahasında hizmet verdiği herkesçe kabul edilmektedir. Beyaz eşyanın teslim edileceği servisin güvenilir olması ise ayrı bir problem olarak tüketicinin karşısına çıkarak araştırma gerekmektedir. Özellikle beyaz eşyanın garantisinin bitmesi demek fazlaca servis ücreti ödeneceği anlamına gelmektedir.
Arçelik beyaz eşya teknik servisi
Arçelik beyaz eşya tüketicilerinin arıza ile karşılaşması durumunda en güvenilir, en kaliteli, en hızlı ve en ucuz servis fiyatına sahip olan beyaz eşya servisini aramaları için tedirgin olmalarına gerek bulunmamaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında yılların tecrübesine dayanarak özveri ile Arçelik marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakım ve onarımı gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizin her noktasına yayılan kurumsal Arçelik teknik servisimiz, Bursa ilimizde de vatandaşlarımız için en kaliteli Arçelik beyaz eşya servisini sunmaktadır. Faaliyet göstermekte olduğumuz her şehirde, her ilçede kısacası her noktada en çok tavsiye edilen Arçelik beyaz eşya servisi olarak gösterilmekteyiz. Yaşadığımız bu haklı gururu sağlayan en önemli özellik Arçelik cihazlarınız için en kaliteli beyaz eşya tamirinin, en uygun servis fiyatları ile sunulmamızdır. Arçelik buzdolabınızdan tuhaf sesler geldiğinde, Arçelik çamaşır makineniz gürültülü ve titreyerek çalıştığında, Arçelik bulaşık makineniz gerektiği gibi temiz yıkamadığında ya da Arçelik kombi veya Arçelik klimalarınızda istenilen çalışma performansı alamadığınızda, Arçelik televizyonunuzun ekranında ya da sesinde problemler yaşadığınızda hizmetinizde bulunmaktayız. Kaliteli bir beyaz eşya tamirini sunmamız sizleri yanıltmasın; arızası bulunan Arçelik beyaz eşyanızı tekrar çalışır konuma getirebilmek için aile bütçenizi zorlayan miktarları ödemeniz bir zorunluluk değildir. Klima tamiri ve fiyat bilfizi için bizi araybilirsiniz. 

Arçelik Klima Bakım Tamir Servisi Nilüfer Bursa


Bursa Arçelik beyaz eşya servisi olarak diğer Arçelik beyaz eşya tamircileri arasından en çok tavsiye edilmemizin nedenlerinden birisi de tamir etmiş olduğumuz Arçelik beyaz eşyalarınız için bir yıl süre ile garanti belgesini vermemizdir. Servis ustalarımız, arızası bulunan cihazınızı tamir ederken kesinlikle yan sanayi parçaları kullanmamaktadır. Yan sanayi parça kullanılan tamiratlar uzun ömürlü olmamaktadır. Bu olayın bilincinde olan Bursa Arçelik beyaz eşya servisimiz, Arçelik markasının orijinal parçalarını sürekli olarak tedarik ederek stoklarda bulundurmaktadır. Böylece orijinal parça için ilaveten beklemenize ya da ek ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Arçelik servis ustalarımız tarafından gerçekleştirilen tamiratı takip eden bir yıl içinde değiştirmiş olduğumuz parçadan kaynaklı bir sorun yaşamanız durumunda ücret talep etmeden arıza tespiti yapmakta gerekiyorsa yeniden tamirini ücret talep etmeden gerçekleştirmekteyiz.
Arçelik beyaz eşya bakım tamir servisi
Teknik servisin iş birliği yaptığı ustaların, tamiratta her markanın her ürünü için yetkin olmaları gerekmektedir. Bunun bilinciyle en iyi teknik servisi sağlayabilecek teknik bilgiye ve onarım becerisine sahip olan ustaları seçmiş bulunuyoruz. Bursa Arçelik beyaz eşya servisimiz, garantisi süresi dolmuş ve arızası bulunan beyaz eşyanız için yetkili servislerden çok daha uygun fiyata tamir gerçekleştirmektedir. Alanında uzmanlaşmış olan en iyi teknik servis elemanlarından beyaz eşya tamirini, en uygun servis fiyatlarına alabilmek için yapmanız gereken ise oldukça kolaydır.
Bursa Arçelik beyaz eşya servisimize ulaşmak için kurumsal telefon numaramız olan 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz Bursa Arçelik beyaz eşya servisimize web sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bursa Arçelik beyaz eşya servisimize ulaştığınız gün içerisinde bizlerden beyaz eşya servis hizmetini beklemeden almaktasınız.

Bursa Arçelik Beyaz Eşya Kombi Bakım Tamir Servisi


Aynı gün içerisinde Bursa’nın her ilçesine ulaşarak arıza kaydının oluşturulduğu cihazı görmekteyiz. Arçelik servis ustalarımız cihazınızı görerek arıza tespitini gerçekleştirirler. Arıza tespiti gerçekleştirildikten sonra Arçelik servis ustalarımız tarafından sizler için en uygun olan, piyasanın en ideal servis ücretleri sunulmaktadır. Sizlere sunulmuş olan servis ücretinde uyuşmazlıkların söz konusu olması veya Arçelik beyaz eşya servisimizden hizmet almaktan vazgeçmeniz durumlarında arıza tespit ücretinin ödenmesi zorunlu olmaktadır. Emeğin kötüye kullanılmaması adına bu ücretin ödenilmesi beklenmektedir. Bursa Arçelik beyaz eşya servisimizden teknik servis hizmetini almayı onayladığınız durumda ise belirtilen arıza tespit ücretinin ödenmesi talep edilmez.
Arçelik beyaz eşya tamir bakım servisleri
Bursa’nın en iyi Arçelik servis ustalarına ihtiyaç duyduğunuzda, Bursa’nın en hızlı hizmet veren Arçelik servisini aradığınızda, en ucuz servis fiyatlarına sahip olan Bursa Arçelik beyaz eşya servisini aradığınızda, en kaliteli Arçelik beyaz eşya tamircisine ihtiyaç duyduğunuzda sizler için beklemekteyiz. Arçelik beyaz eşyalarınız arıza verebilir; bu konuda yapabileceğiniz bir şey yoktur. Fakat tamirini sağlamak için en iyi Arçelik servisini seçmek sizin elinizdedir. Bursa’nın en çok tavsiye edilen Arçelik beyaz eşya servisimizi seçerek Arçelik cihazlarınız için en iyi servis ustalarından, en hızlı ve en kaliteli beyaz eşya teknik servis hizmetini alabilirsiniz. Bursa Arçelik beyaz eşya servisimize 444 28 46 servis iletişim telefon numaramızdan ya da web sitemizden ulaşarak detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Arçelik Kombi Bakım Tamir Servisi Bursa


Bursa’da Arçelik  Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler


İstanbulda Arçelik Beyaz Eşya Klima Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Arçelik Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya altus kombi servisi , Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar, Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Arçelik Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Kombi Tamiri hizmetini en iyi en uygun fiyatları ücreti sunarak sağlamaktayız.

Antalyada Arçelik Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Arçelik Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Arçelik  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Arçelik Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Arçelik  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Klima Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Bir Önceki Yazımızda Konusundaki Bursa Altus Servisi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış